צריך את המחשב החזק ביותר לשימוש לרטגן דיגיטאלי תקציב 20K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את המחשב החזק ביותר לשימוש לרטגן דיגיטאלי תקציב 20K

junior_mg

Recommended Posts

ידידי יותם..

אני חושב שלא עברתי על שום חוק מכיוון שהכוונה לשים תקציב זה מתכוונן להשיקע זמן מחשבה בנושא ולא לפתוח סתם טרדים לכל שאלה קטנה

לא היה לי שום שמץ שלל מושג לגבי התקציב בכלל חשבתי שזה יהיה בסכומים של 20K

אבל אני היחחסתי לתקציב והדגעתי מראש שאין לי מגבלת תקציב ושלא יגביל את האנשים

אני לא חושב שעברתי על שום חוק ולהפך אתה צריך לחזק אותי שאני משקיע מחשבה ולא עובר על החוקים אלה מתיחחס אליהם ופועל על פי הם

לא חוכמה לשים סתם מספר עם אין לו משמעות[br]פורסם בתאריך: 13.09.2007 בשעה 17:33:27

יודע מה בוא ניקח גישה אחרת מכיוון שאני מכבד ואוהב את הפורום הזה..

בשביל שלום בית בוא ננעל את הדיון הזה מכיוון שידידנו המשותף Xtract עזר לי ומיצית את הטרד

לשנה טובה לכולנה וחג שמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואחרי שקיבלת פה כמה מפרטים ויש לך מושג על מה מדובר אתה יכול להוסיף תקציב לכותרת ע"פ הסכומים הכוללים או לתת מרווח רחב יותר ולהעלות אותו עוד.

אני לא רוצה להיכנס לוויכוחים של אין לי הגבלת תקציב או יש לי הגבלת תקציב אני מעריך את זה שאתה משקיע מחשבה אבל חוקי הפורום מחייבים אותך להוסיף תקציב לכותרת ואם אין לך מושג על איזה סכומים מדובר אתה מוזמן לכתוב בכותרת מפרט לרנטגן דיגיטאלי עד 20K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לנעול את הדיון, אם תרצה לשאול עוד שאלות בנוגע למפרט זה יהיה המקום ופתיחת ת'ראד נוסף תיהיה מיותרת.

אני שמח שלקחת את ההערות לתשומת לבך והוספת תקציב לכותרת גם אם הוא לא אומר לך שום דבר מבחינה מספרית אבל כמו שאני מבין "כסף לא משחק תפקיד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)!

הכן כן במקרה הספציפי הזה כסף לא משחק תפקיד עיקרי...

אני גם מבין מה ההשלכות של "אי ציות לחוקי הפורום" לתוךך הארוך ובעיקרון אני בעד חוקים שמעלים את רמת הפורום אבל תבין שבמקרה שלי יחחסתי לזה מחשבה והיה מחשבה מאחרוי המילים : "בלי הגבלת תקציב"...

לא משנה עברנו הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו לוקח ת'בחור ברצינות?

רנטגן? בבית??

אני לא יודע איך הגיע אליך המכשיר, כנראה דרך דימיון פורה, אני רק מקווה שאתה לא הולך לגעת בו.

ותזכיר לי למה צריך מחשב חזק למכשיר רנטגן?

ומה זה רנטגן דיגיטלי?

במקרה הטוב אתה מדבר על אולטראסאונד, ובמקרה הזה תצטרך את התכנה המקורית של המכשיר - שכח מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אינ מציע שלא תפתח את הפה אם אתה לא בטוח ב100%

ואם אתה לא מכיר את המקרה האישי

למה נראה לך שאני לא דובר אמת?

למה נראה לך שזה לבית?

אני אמרתי זה למרפאת שיניים!!!

וזה צילון דיגיטלי של השיניים כדי לערוך תוכניות עתידיות בתלת מימד ע"י שימוש בתוכניות עריכ המתקדמות!

אז בבקשה ממך אם אתה לא מאמין שמור את ה דעה שלך לעצמך!

אני בדר"כ בן אדם מאפוק אבל אני לא אוהב אנשים שמדברים שאין להם שום בסיס של עובדות מוצקות ביד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח דור אני ידבירתי איתך עם מסנג'ר של מישהו שהיה אפשר להתחבר אליו מהמחשב שלי

אני פשוט לא אוהב את התוכנה הזאת

לי אישית קוראים ליאור :D

אבל אילו דברים שמעצבים

אנשםי שלא יודעים על מה הם מדברים ומשמיצים אותי כשקרן או משהו כזה..

זה לא משנה כמה כוכבים יש לך מתחת לכיוני שלך בפורום אף פעם אל תזלזל באנשים שמבקשים עזרה לדברים שעינייך לא נראים הגיוניים

יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה בדיוק משתווה למרט שהוצא?

אני די סגור על המפרט ובטח שעל החנות.

אני לא מכיר את החנות הזאת וכשבדקתי כמה דברים משה לא רק שהם יותר יקרים הם לא מכורים כמעט דברים וחסר להם הרבה מאוד דברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי הQ6XXX לא נועדו לרנטגן עם כל הכבוד לעוצמה שלהם...

אתה צריך משהו עם שני מעבדי Xeon,משהו חזק משמעותית בקיצור אתה צריך Server לא מחשב ביתי.

אם אתה לא עושה OC ובהתחשב בעובדה שאתה רציני זה יהיה מאוד תמוהה עם תעשה,לך על לוח של אינטל ולא עם כל הכבוד לGigabyte אין לך צורך בפיצ'רים וכל הדברים שמאפיינים אותם , בלוחות של אינטל יש 100% יציביות שזה הדבר שאתה הכי צריך.

הקשיחים מדגם 500aaks וks של לא תומכים Raid זה טיפשי לקנות אותם בשביל זה אתה צריך את דגמי הYS.

ברמה הזאת אתה צריך תומכים ECC , מה שמייקר אותם ומשפר אותם משמעותית בטח שלא Digma 800hz שיכולים לשמש מחשבי GAMING בצורה מצויינת אבל לא כאן.

בקיצור תחפש סרבר ברמה לא מחשב ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר על זה ? אפשרויות הגיוון בלוח הזה מרובות עם תמיכה עתידית בDDR3 עד 8 ג'יגה זיכרון ומעבדים כיד המלך. תוכל להסיר מה שאינך רוצה

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/2871/cat/500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...