צריך את המחשב החזק ביותר לשימוש לרטגן דיגיטאלי תקציב 20K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את המחשב החזק ביותר לשימוש לרטגן דיגיטאלי תקציב 20K

junior_mg

Recommended Posts

אממ לאור ההתפתחות בתגובות

ישבתי וחשבתי ובדקלית קצת את הרקע של המוצר ואני לא חושב שהם ידעול השתמש במעבדי מרובי ליבות..

כי התוכנה לא חדשה [לפני 3 שנים אם אינ לא טועה ]

לגבי לוח אמ היציבוצ מאוד חשובה לי ופיצ'רים בלוח אמ לא חשובים לי כך כך כגון אפשרות לשידרוג עתידי וכ"ו

אני ממש לא מבין בשרתים ואשמח לקבל המלצה לאחד על רמה...

חח לגבי התוכנות יש מרפאות וכמו שלי שחלק מהמחשבםי שמה עובדים עדיין עם "דוס" [כן המערכת הפעלה דוס] בגלל שהם עובדים עם מערכת ניהולך מרפאות ויומני עבודה מדור ישן וכיוון שלקנות את הדור החדש זה הוצאה ממש אבל ממש גדולה כמו אוטו מפואר [פאקניג תוכנה סך הכל]

וכל עוד התוכנה הישנות עובדות והעסק רץ אז לא צריך

ובחזרה לנושא לא הם לא ישתמשו ב4 ליבות...

אני צריך מעבד חזק ככחול שאפשר ואם סרבר זה התשובה לכך אז אולי צריך לשקול את האפשרות

משום מה המילה סרבר מפחידה קצת פסכיחולוגית כאילו זה הרבה תעסוקה ובלאגן תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע איזה מרפאה זאת הולכת להיות, אבל מהניסיון שלי 1) אין על המסכים הדיאגנוסטיים של DOME. מסכי LCD עם PIVOT שחור לבן עם קונרסט מטורף וזמן תגובה ששווה לתחת, אבל לראות עליהם כל צילום נראה מדהים.

http://www.planar.com/products/medical_displays_solutions/dome_ex/index.html

מצד שני המסכים לא שווים לעבודה שוטפת. אני חושב שכדאי לעשות מערך של שני מסכים לעבודה במקביל, אחד רגיל והשני דיאגנוסטי.

2) אני חושב שעדיף במקרה הזה לברר לגבי מחשב מותג. אני יודע של- יש פתרונות חומרה כוללים מצוינים הכוללים תמיכה מעולה.

עם איזה PACS אתם הולכים לעבוד? או שמא חולים יביאו דיסקים ממכונים פרטיים/קופת חולים? המחשב הולך להיות מחובר לשרת של בית חולים בכלל?

לכל החכמים (הכוונה אליך ELECTRIC BOOM ותגיד תודה שאתה לא חוטף אזהרה על ספאם) שחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם, אז דעו לכם: כל הצילומים היום מגיעים על מדיה דיגיטלית. כוללCT US MRI וסתם רנטגן פשוט. נגמרו הימים של להתרוצץ בבתי חולים על צילומים בשקיות חומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי DR.NOOB

לגבי מסך לצילומים כבר יש לי...

אני רק חיפשתי בנוספץ מסך למחשב... ולכן דיברתי על הדל 24..

לא יהיה קשר בין המחשב לשרת של בתי חולים וזוהי מראפת שינניים פרטית...

ויהיו חולים שיבאו עם דיסקים וכ"ו שכבר עשו צילומים בעבר או כבר יקבלו הצעות מחיר וכ"ו ורובם [אינ מקווה] יעשו אצלי את הצילומים..

אבל הרעיון הכללי שהם עושים אצלי אבל קיימת אפשרות שהם יביאו עם דיסקים בקופות חולים כאלב ואחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את ה 27 אינץ'. זה גם גדול וגם איכותי ביותר. יש לי אותו ואני מרוצה מכל שנייה. מצד שני הוא עולה 6400 ואני לא יודע אם אתה יכול להרשות לעצמך איכות כזאת. אבל זה הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה רציני אז עשיתי יותר מזה . . .

מידות: אורך:64 רוחב :42 אבל זה בלי המעמד. כי הוא תלוי אצלי על זרוע מהמדף מעליו. המעמד אם לא תהיה לך זרוע ירים אותו לאיזה גובה שתרצה, או ממש על השולחן או עד גובה של 30 ס"מ. אתה מוזמן לבוא לראות אצלי. לחץ על התמונה בשביל להגדיל ואח"כ עוד פעם באתר להגדיל עוד יותר

_j2oh6HY7j-qMWin7-id9Km_5vYuJovA.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההשקעה..

כמה שאלות... האם מסך בכזה גודל לא מחייב מרחק צפייה גדול יותר בשביל לא לפגוע בעיניים?

נ.ב

סביבת מחשב מושקעת ביותר!

ראיתי את המפרט שלך מטורף ואני רואה שאתה גם השקעת הרבה במסך ברמקולים ובכלל בציוד היקפי כל הכבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - לא צריך להתרחק. אני מדדתי ויוצא שאני יושב 60 ס"מ מהמסך וזה נראה נפלא. פסקו לי הכאבי עיניים בגלל שהייתי מתקרב למסך ה 20 אינץ' הרחב הקודם לקרוא דברים וזה פשוט קטן מדיי עכשיו זה נראה מצויין (והראייה שלי זה 6.6 כי הייתי תצפיתן בצבא לפני שנה).

לגבי הסביבת עבודה - תודה, הרבה מתלהבים מזה, וזה מוזר לי כי הדבר הראשון שאתה רוצה כשאתה עובד - זה שיהיה לך נוח וזה מה שיצרתי לעצמי. נכון, הכל מסביב עולה כ 2500 שקל אבל זה שווה כל גרוש, החל מהאל פסק (למטה בתמונה) ועד לעכבר.

עכשיו בכלל עברתי ללפ טופ הכי חזק.זול ויפה שמצאתי וכתבתי עליו ביקורת

http://zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=591249

hp-pavilion-dv6000-notebook-pc-series_400x400.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשי זה מסיר את כל הדברים היקרים מסביב.. עם איזה חברת מחשבים את עובד?

אתה משתמש בלפטופ כמחשב למשחקים??? הרי זה ידוע של יהיה הרבה אלב הרבה פחות טוב ממחשב נייח באותו מחיר

ויש לך מפרט מעולה במחשב הנייח למה להחליף? :s05:

אתה מחבר את המסך למחשב הנייד? Rulz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשי זה מסיר את כל הדברים היקרים מסביב.. עם איזה חברת מחשבים את עובד?

אתה משתמש בלפטופ כמחשב למשחקים??? הרי זה ידוע של מחשב נייד יהיה הרבה אלב הרבה פחות טוב ממחשב נייח באותו מחיר

ויש לך מפרט מעולה במחשב הנייח למה להחליף? :s05:

אתה מחבר את המסך למחשב הנייד? Rulz

לא הבנתי בדיוק את הקשר . . . אני אמנם עובד ב COMVERSE (לא, ממש לא מרוויח שתי ספרות) אבל לא הבנתי מה הכוונה עם איזו חברה אני עובד. אני יכול להמליץ לך בפרטי איפה לקנות כי יש לי קשרים עקב העבודה אבל לא פה.

אני מוכר את המחשב הנייח שלי עכשיו, מה ששלחתי לך בפרטי ובגלל זה קניתי מחשב נייד.

וכן, יש לי חיבור בנייד הזה וקניתי כבל HDMI>DVI אז אני משתמש בו. איכות? חבל"ז. לא סתם המלצתי לך על המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...