מעוניין ברמקולים 2.1 למחשב, טווח 200-300 + שאלה על דגם G-380 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ברמקולים 2.1 למחשב, טווח 200-300 + שאלה על דגם G-380

ofirr

Recommended Posts

תשמע בתקציב שלך זה חד וחלק ה ATP3

אבל אל תשווה אותם לאיכות של ה זד 10. אני בכוונה לא מפרט עליהם כי זה כבר קראת בזאפ

אבל אם תחפש אין ולו ביקורת אחת לא טובה עליהם, הם הראו את זה בעמוד המוצר מימין בביקורות. אבל זה עולה יקר. אני יכול להשיג לך (ולכל מי שרוצה) אותם בפחות, פנה אליי לפרטי כי יש לי קשרים ביבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה יופי, בהתחלה תיכננתי בכלל לקנות עכבר (הMX518), אך כעת אני בכלל חושב על הATP3. והMX518 יכול לחכות לי .

הבנתי שהם לא טובים/עמידים בווליום גבוה, ובשביל זה יש לי את המערכת סטריאו שלי ש"תכסה" עליהם במידה ואני ארצה לשמוע בווליום גבוה.

בקשר למחיר הנמוך יותר שאתה יכול להשיג, תודה אבל גם אחרי ההנחה שתשיג זה לא יכנס לי בתקציב. וגם אני דיי נעול על הATP3 (לא מעט בזכותך).

בקשר לשאלה אם הATP3 יפיקו צליל נקי יותר מהמערכת סטריאו שלי אני מניח שאני לא אקבל תשובה, בסדר לא נורא. כי כבר ננעלתי עליהם.

בקשר לסאב המפלצתי, באמת בעיה איפה נשים אותו בחדר הדיי קטן שלי. אבל אין ברירה נאלץ למצוא לו מקום איפשהו.

רק שאלה לי אליך (ואל מי שיכול לענות לי על השאלה), מאיפה לקנות את הרמקולים?

KSP ואייבורי הזולים ביותר (340 שקלים), מחשבים וחומרת מחשבים אני יודע שלא קונים מהם. השאלה היא איך הם בציוד היקפי?

ואם לא הם אז חנות אחרת? (אזור דרום - ב"ש, קצת בעייתי). אם היה באופיס דיפו/באג זה היה מצויין, הם אומנם יקרים בהשוואה לחנויות אחרות אבל השירות שלהם מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, השאלה רלוונטית גם לקנייה הנוכחית וגם לעתיד, בנוגע לרמקולים הם יקרים בקצת מKSP/אייבורי וכאן זה יחסית זניח, אבל לפעמים הם יקרים ביותר הרבה כסף (לדוגמא בMX518 ההבדל הוא בכ50 שקלים בין 220 בKSP ל271 בפנדה). ולכן אני שואל אם גם בקניית ציוד היקפי לא מתקרבים לאייבורי/KSP (למרות שהאחריות של היבואן, ולא שלהם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקרב, מה שלא אחריות שלהם תקנה שם, אם אתה יודע שהיבואן הוא גם טוב.

ואנ לא הייתי בכלל קונה כלום, לא תקבל הרבה מעל מה שיש לך, אולי עוד באסים, זה סתם כסף שנזרק. תחסוך למשהו טוב, תהנה כפול !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר - שאלת מה לקנות בקתציב ועניתי לך בהנחה שאתה בטוח בזה

בסוף אמרתי שאני לא הייתי עושה את זה וחוסך למשהו איכותי . אם אתה לא מחפש באסים בוםבום ולשמוע טראנסים, קנה את ה GIGAWORKS T20 ותחסוך בשבילם. לא תצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכב של 2, אבל כנראה שהם איכותיים יותר מהATP3 אם אתה ממליץ לי עליהם והם עולים כמעט פי 2.

במבט ראשון בקלות ניתן לחשוב בגלל הגודל הקטן שלהם (כמו בZ10) שהם פשוטים לתג מחיר שלהם. רק תגיד ההבדל בינם לבין הATP3 מורגש או דיי זניח?

ומשהו נוסף , יש לך מושג איפה ניתן למצוא אותם בדרום (ב"ש)?

ותודה לך על העזרה המעמיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מורגש אם אתה נותן להם "SPACE" הכוונה להצבה נכונה בפינות החדר או משהו על מנת לפזר אתהצליל כראוי ולא תקועים בין חפצים או קירות.

מבטיח לך שה ATP יאכלו אבק.

אתה יכול למצוא אותם בדיוק באותן החנויות

תשאל אותם לגבי הנחת מזומן

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_1848_155_1334&products_id=14386

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להסתכל על הרכב של "סך-הכל" 2, כאשר יש מולך הרכב 2.1 שמקבל מלא חוות דעת מהללות "אף פעם לא שמעתי צליל נקי כמו שלהם" ומחיר שהוא כמעט חצי מהקריאטיב T20 ובנוסף, מהצד השני ישנן תגובות שמכילות נימה של "חבל שקניתי את הקריאטיב T20 , הם לא מספקות את מה שציפיתי - יקרות מדיי למה שהרמקולים מפיקים". ולכן אני דיי מתלבט אבל את הבחירה אני אעשה בקרוב. על כל מה ששאלתי ענית, ככה שכל הקלפים מונחים לפניי ועכשיו אני רק אמור להחליט .

רק תגיד, בקשר לATP3 הבאס מורגש גם ששועמים פופ וכאלה (רק שהזמר שר)? כי יש מערכות שהבאס פשוט "נדחף" גם שלא צריך

ואני רגיל לשמוע מרמקולים שאומנם 2.1 אבל הם כמו 2 כי הבאס דיי זניח (תמונה של הרמקולים אני מניח ראית שפירסמתי בעמוד הראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מי שמהלל אותם זה מי שעבר אליהם מרמקולים של 50 שקל מן הסתם, תבין את ההמשך לבד.

2. מי שאומר חבל שהוא קנה את הקריאטיב ברור שלא נגע בדגמים המתקדמים שלהם ובראשונה סדרת GIGAWORKS

3. אמרתי את דעתי בעניין, אל תנסה להיאחז במשהו שמישהו יגיד לך שזה טוב ואז תקנה, אני ישר אומר לך שאם אתה אומר שהמערכת שלך טובה - חבל על הכסף. חפש T20 במחיר זול יותר ולך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת מצויינת "הבעיה" היא שאם אני שומע ממנה זה כמו "סראונד" וזה "מקיף" אותי ולרוב אני רוצה לשמוע בווליום נמוך-בינוני רק מהעמדה שאני עובד מולה.

ולכן , לרוב, אני שומע מהרמקולים הפשוטים האלו שעולים 50/70 שקלים, ובגלל זה אני מחפש אלטרנטיבה אחרת אם יש כזו ככה שאשמע גם צליל נקי יותר ושאני אהנה מהרמקולים יותר (בעבר היו לי (הרכב של 2) פשוטים, שפשוט ניהיה לי כאב ראש כשהייתי שומע מהם, האלו של ה30/20 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...