מעוניין ברמקולים 2.1 למחשב, טווח 200-300 + שאלה על דגם G-380 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ברמקולים 2.1 למחשב, טווח 200-300 + שאלה על דגם G-380

ofirr

Recommended Posts

צריך המלצה לרמקולים למחשב בטווח 200-300.

בנוסף הייתי מעוניין לדעת מה אתם חושבים על הדגם הבא :

Creative G-380, תג מחיר: 330, אך מצאתי ב199 במכירה קבצותית בנענע-שופס - נראה אחלה דיל http://www.nanashops.co.il/sale.php?sale=2901656

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה עבור המענה המהיר.

הקטע שכבר הומלץ לי עליהם, אך אינני מוכן ורוצה להשקיע יותר מ300 שקלים על כי כבר יש לי מערכת סטריאו AIWA 280 Watts RMS (שכמו שאתה יכול להבין אוכלת את הATP3). ואם אני צריך לשמוע בווליום גבוה ובכלל באיכות יש לי אותם.

אך לא נוח לשמוע איתה בווליום נמוך , ולרוב אני שומע בווליום נמוך.

לכן חשבתי על הX230,X210 והG380.

ידוע לך מה הרמקולים המשתלמים/טובים/עדיפים מהשלושה? (הG380 במיוחד מסקרן אותי, לא מצאתי אותו בכלל בזאפ ואני מנסה כרגע למצוא עליו ביקורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה חדשה, אולי אפשר לפתוח אותה עם עזרה? עד כדי כך המצב כאן אנוש?

יש המלצות? מצויינים למטה כמה דגמים שראיתי המלצות לגביהם בפורום (מלבד הG380 שלא מצאתי התייחסות לגביו):

INSPIRE T2900 ,INSPIRE T3000 , X-230, X-210 והG-380 שלא מצאתי עליו ביקורות ואני מאוד מתעניין לגביו.

אז מה אתם אומרים? יש המלצה ? או שבכלל עדיף לי להישאר עם הרמקולים הנוכחים שלי (http://www.ksp.co.il/allimg/sm1906.jpg) שמשרתים אותי נאמנה כבר 4 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ALTEC LANSING ATP3 tu X230 זאת הבחירה לדעתי. ממילא זה כלום כסף למערכות רציניות ושתי אלה יוציאו מהכסף הזה את המיטב. הכוונה שלא תקבל את המיטב, אלה את המיטב בכסף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלי ביצועים גדולים בין הX230 לX210?

הבעיה היחידה שמצאתי אצל הX230 היא הסאבוופר פשוט חזק מדיי וגם שמכוונים אותו להכי נמוך הוא חזק, וחלקם טוענים שהאיכות באס על הפנים.

יש משהו במה שהאנשים שקנו את הרמקולים טוענים? (http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=37748)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G380 רמקולים מעולים מבחינת איכות הצליל.

ה-INSPIRE T2900/T3000 לא כ"כ טובים מבחינת הצליל (טיפה פחות נקי), אך עדיפים באפשרויות השליטה (LINE-IN, LINE-OUT ובקרת באסים על השלט).

ברמקולים של LOGITECH לא הייתי נוגע - ה- עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ALTEC LANSING ATP3 tu X230 זאת הבחירה לדעתי. ממילא זה כלום כסף למערכות רציניות ושתי אלה יוציאו מהכסף הזה את המיטב. הכוונה שלא תקבל את המיטב, אלה את המיטב בכסף הזה.

מחזק.. יש לי את הלוג'יטק בצבא ושומעים בהם נהדר ולשכן שלי יש את הATP שהם גם מעולים אני טיפה נוטה לATP אבל שני הסוגים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אחי, "זעום" תלוי למי, זה יחסי :). הקטע הוא שלא תיכננתי להשקיע עוד יותר כסף על , כי כמו שאמרתי יש לי מערכת סטריאו AIWA 280W RMS ששומעים ממנה מצויין ומה שחיפשתי זה להתחדש ולהתקדם קצת.

השתכנעתי שאם כבר נלך על משהו זה על הATP3 (שהם יותר טובות מהG380 וX230, לא? תקנו אותי אם אני טועה) [רק אני לא יודע איפה אני אמצא מקום לסאבוופר הענק שלהם], רק אני צריך לדעת אם הם יפיקו צליל נקי וטוב יותר מהAIWA 280W RMS (אם צריך תמונה אני יעלה) או שהצליל ישתווה/יהיה פחות טוב.

ועוד משהו שהייתי רוצה לקבל עליו תשובה, הבנתי שרמקולים לווינים (סטאליטים) הם הגרועים ביותר שקיימים מסוגי הרמקולים.

השאלה היא האם הATP3,הX230 והG380 הם לווינים?

*אלכס חיפשתי בזאפ את הZ10, במבט ראשוני הרמקולים נראים פשוטים למדיי עם מחיר ששווה פי 10 משווים האמיתי (התמוה הקטנה שזאפ שמו רק מחזקות את הטענה הזו)

אך נכנסתי לביקורת היחידה שהייתה שם וכמו שחשבתי זה הייתה אתה, וזה שינה לי את כל החשיבה לגביהם.

אבל בכל זאת, זה לא יותר מדיי לשלם 1000 שקלים על כאלו קטנים וסה"כ שניים (לפי נתונים יבשים יש להם רק 16W לערוץ)? (הכוונה להרכב 2 עם עוצמה חלשה, אפילו לא 2.1), מה שגם העיצוב שלהם בתמונה בזאפ מראה שהם כמו רגילים שעולים 20 שקלים(או "חינם" שאתה קונה מחשב חדש אצל איזה חנות פרטית ובעל החנות נותן לך "רמקולים חינם").

(מהביקורת שלך לרגע חשבתי שאולי כדאי לי לקחת בהרכב 2, כי אני גם לא אחד שחולה על הסאב , רמקולים כגון הV20 או הV10 שנכנסים לי בתקציב. אבל ההרכב עצמו של 2 פשוט מרחיק אותי מי זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו שהייתי רוצה לקבל עליו תשובה, הבנתי שרמקולים לווינים (סטאליטים) הם הגרועים ביותר שקיימים מסוגי הרמקולים.

השאלה היא האם הATP3,הX230 והG380 הם לווינים?

כל מערכות הרמקולים למחשב (פרט ל-2.0) מבוססות על סאב ולווינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שכן אבל זה כל רמקול ככה, אין מה לעשות. אפילו מה ישש לי בסלון וזה הרמקול הכי יקר והכי טוב למחשב - GIGAWORKS S750 ב 3 אלף שקל זה לווייני, אבל האיכות . . .MUI KEF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא פה, תעשה PRODUCT TOUR ותראה תמונות מימן למעלה ותבין לבד

http://www.logitech.com/index.cfm/speakers_audio/home_pc_speakers/devices/202&cl=roeu,en

כאן ניתן לראות באמת את הגודל האמיתי של הרמקולים, אבל עדיין לא התרשמתי כל כך. אם נשווה את התגובה שלך בזאפ אליהם, התגובה שלך בזאפ מרשימה יותר.

גם לא ראיתי כאן שהם ציינו שיש לרמקול כרטיס קול מובנה, כמו שאתה ציינת בזאפ.

כל מערכות הרמקולים למחשב (פרט ל-2.0) מבוססות על סאב ולווינים.

זה מרתיע, כי הבנתי שהרמקולים האלו הכי גרועים שקיימים בשוק והם מוציאים צליל לא איכותי (שוב, לפי המאמר באתר) וגם הכי לא מומלצים.

יש לך איזה משהו להגיד נגד זה/להרחיב? כי זה מרתיע כמו שאמרתי.

למרות שאני חושב שהם הכלילו שם. כי זה נוגד את כל החוות דעת על הATP3 שרק מהללות אותו שהוא מוציא צליל עם "נפח",צליל נקי וכו'.. (בגדול, כן. יש מיעוט שאומר שבווליום גבוה הוא מוציא "קירקושים" והבאס מזייף בבאסים חזקים) וזה לא הגיוני שהוא גרוע ומוציא צליל לא איכותי.

ואם אפשר תשובות למה שנכתב כאן, אשמח. (כן אני יודע שזה מתחיל להיטחן, אבל זה חשוב לי גם לידע והתעניינות אישית, מלבד הקנייה של המוצר):

הקטע הוא שלא תיכננתי להשקיע עוד יותר כסף על , כי כמו שאמרתי יש לי מערכת סטריאו AIWA 280W RMS ששומעים ממנה מצויין ומה שחיפשתי זה להתחדש ולהתקדם קצת.

השתכנעתי שאם כבר נלך על משהו זה על הATP3 (שהם יותר טובות מהG380 וX230, לא? תקנו אותי אם אני טועה) [רק אני לא יודע איפה אני אמצא מקום לסאבוופר הענק שלהם], רק אני צריך לדעת אם הם יפיקו צליל נקי וטוב יותר מהAIWA 280W RMS (אם צריך תמונה אני יעלה) או שהצליל ישתווה/יהיה פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרתיע, כי הבנתי שהרמקולים האלו הכי גרועים שקיימים בשוק והם מוציאים צליל לא איכותי (שוב, לפי המאמר באתר) וגם הכי לא מומלצים.

יש לך איזה משהו להגיד נגד זה/להרחיב? כי זה מרתיע כמו שאמרתי.

זה כמו להגיד שמכל סוגי כלי הרכב, האופניים הם הכי פחות מומלצים, כי אין להם מנוע בכלל והם מגיעים למהירות נמוכה.

כל מערכות הרמקולים למחשב הם כאלה, כך שאין שום משמעות להגיד אם זה טוב או לא, כי אין לך בחירה.

מה שכן, גם בסאטליטים יש טווח איכות רחב, בין זבל לבין איכות מעולה.

בעיקרון, באודיו, הגודל כן קובע. גדול בנוי היטב יוכל תמיד להפיק צליל טוב יותר מרמקול קטן בנוי היטב. אבל זה גם פונקציה של מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...