65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?)

Rhx

Recommended Posts

רקטה שנורתה מצפון רצועת עזה גרמה למניין נפגעים חסר תקדים. היא פגעה באוהל ריק בבסיס, שבסמוכים לו ישנו חיילים רבים בלילה האחרון של הטירונות. "היה בלאגן שלם, צעקות, קריאות לעזרה". הערכה: אלמנטים של מיגון - חלקי בלבד - מנעו פגיעה קשה עוד יותר. מסתמן: גם אחרי בדיקה מחודשת, הטירונים בזיקים ימשיכו לישון באוהלים

להכנס באמ אמא שלהם עכשיו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3448281,00.html

החלמה מהירה לחיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה הבסיס המסריח שעשיתי בו טירונות..נפלו אצלנו כמעט כל יום קסאמים והיה "שחר אדום"..מסכנים הצעירים שהיו צריכים לעבור את זה..חיים של חיילים ניצלו בנס בגלל שהאוהל לא היה מאויש, ולהבא זה יגמר באסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שואל מה יהיה? בקצב הזה אני בוחר ליברמן .... כי כולם פה בלי ביצים, בייחוד אולמרט הנקניק :pissed: ונראה שגם ברק יוצא אפס :nixweiss: (אולי לליברמן יש ביצים?)

חוץ מזה שאני בהלם שזה מצב שבשיגרה בזיקים, אם היה לי ילד בצבא הייתי מקרקע אותו לבית, שיבואו לקחת אותו לכלא על עריקות, במצב הנוכחי שבו זורקים ז*ן על חיי אדם עדיף שישב בכלא מאשר בצבא שרק חוטף ולא מחזיר - הפעילות המסכלת הנוכחית לא נקראת להחזיר בעיניי :bash:.

אתם חושבים שתהיה פעולה צבאית? אני חושב שלא :kopfpatsch:

ושלא תבינו לא נכון, כואב לי להגיד את זה, אני אוהב את המדינה ומחשיב את עצמי כפטריוט אבל אם הממשלה והצבא זורקים ז*ן על החיים שלי ושל שאר אזרחי המדינה .... המצב חרבנא :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בעזה זה לא היה מצב שבשגרה? אז לא היה צריך קסאמים, אלא ירו פצמרים, רקטות, וקליעים. זה , לא טיול שנתי.

מה שכן בושה זה שהחיילים שם ישנים באוהלים

יש הבדל בין בסיס טירונים לבסיס צבאי רגיל עם חיילים עם קצת ניסיון/וותק. לזרוק טירון מסכן בכזה מקום זו פשוט איוולת וחוצפה.

אם נצא בהודעה לעיתונות שבקסאם הבא, אנחנו סוגרים להם חשמל ומים, אז תראו שנקבל גיביו מכל העולם. צריך להציג קשות בטלויזיה ואז לסגור להם את המים ואת החשמל.

אכן כן. לא יודע מי הציע את זה ראשון, שמעתי את זה מפיו של רמון כבר לפני שבוע או שבועיים, אבל כרגיל בממשלתנו הדשנה שעסוקים בה בלריב על כיסאות, או סתם בלחמם אותם, לא עושים כלום.

כעיקרון אני כרגע הרבה יותר מתלהם מהרגיל, פשוט יש לי תחושה שעברנו את הקו האדום ממזמן, ואף אחד פשוט לא עושה כלום, השאננות, הפחדנות.... מחריד, ולי פשוט נמאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא הצבא זו מדיניות

ח"כים שכל חודש מעלים להם את המשכורת גונבים כסף ומשחיתים כל פינה יפה בממשל.ראש ממשלה שיושב ומגרד בפדחת במקום לנהל את הממלכה שלו...

במקום לדאוג לחיילים למגורים הולמים ועוד לטירונים.. :pissed: :pissed:.

הכספים שהם גנבו מקופת המדינה היו יכולים להספיק למגורים הולמים ומוגנים לאותם 65 חיילים.יש עודף מיסים עכשיו והיה אפשר למגן את הבסיס....

אבל לא.....הם צריכים לדאוג למסיבות חשק שלהם... :bash: לישיבות...להתנחלויות...

כבר אין למי להצביא כל מפלגה היום רודפת אחרי הממשל של אמריקה והיא בובה בידיים שלו.אם היה לנו ראש ממשלה חזק כבר מזמן היינו כותשים את הפלשתינים.

פשוט היום כל כך פוחדים שמה יגידו עלינו בעולם יהה אמא'לה...נעשו צפוניים בממשלה....מה יגידו השכנים......

ממש ככה.יאללה להכנס בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפעול מתוך אמוציות. אם יוצאים למצבע צריך להערך איליו טוב לתת זמן למצב לרגוע כדי להכיס את הארגונים ברצועה לרגיעה ולהכין את הפעולה בצורה חשאית עד כמה שניתן. אם נגיב מחר בבוקר - טוב זה לא יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רע, אבל הצבא ידע שזה יכול לקרות לשם הם כיוונו כל הזמן וסטטיסטית הם היו צריכים לפגוע מתישהו

נכון, וזה בושה. פגעו לנו במתקן צבאי, למה לא מחריזים מלחמה ויאללה נקח את עזה שוב!

ד.א. מה זה Countdown: 21 days? ספירה למה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מכריזים מלחמה?

א) הם לא מדינה...

ב) למה שיכריזו מלחמה בגלל שפגעו בבסיס? אם כבר היו מכריזים מלחמה שפגעו בשדרות.

הcountdown זה יותר תזכורת בשבילי מאשר כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...