בעיה - רק שני רמקולים עובדים מתוך 5.1 (אף אחד לא מצליח לעזור??.....) - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה - רק שני רמקולים עובדים מתוך 5.1 (אף אחד לא מצליח לעזור??.....)

RON_Xxx

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גבר הרמקוילם אצלי כבר כמה שנים... אפילו נראה שאין כבר אחריות.. עכשיו איפה נראה לכם אפשר לקנות דבר כזה?

קודם כל יכול להיות מאוד שיש בעייה עם הרמקולים, דבר שני לפי איך שהם מחוברים אצלך אני מבין שהכרטיס קול לא עושה שום קידוד משלו ואיך שהסאונד אמור להיות ככה הוא עובד, הכוונה שאם הקובץ לא קודד ל 5.1 הכרטיס לא יקודד אותו לכל הרמקולים.

תנסה להכניס סרט מקורי ותנסה לראות אם יש לך 5.1 אם לא, תנסה לבדוק את הרמקולים ז"א תחבר את האחוריים למקום של הקדמיים במגבר, אם לא עובדים אז הם מקולקלים אם עובדים אז יש לך בעייה אם הכרטיס קול.

אם כל ה 5.1 עובד בסרט אז תבדוק את ההגדרות בכרטיס קול, אני די בטוח שיש לך אופצייה להפעיל את כל הרמקולים, רוב כרטיסי הקול היום יש מספיק מפענחים לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש מישהו שיכול לעזור לי? אני שומע ב2.1 במקום 5.1 גם במשחקים (חדשים שתומכים 5.1 למשל MOH) בשירים וסרטים

הדריוור הוא הכי עדכני

לך לאפשרויות של המשחק (לא משנה אם מתוך המשחק או אם אפשר מתוך XP), ושם אמור להיות לך אפשרות ל-STEREO או SURROUND ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לאפשרויות של המשחק (לא משנה אם מתוך המשחק או אם אפשר מתוך XP), ושם אמור להיות לך אפשרות ל-STEREO או SURROUND ;)

בMOH אני עושה test 5.1... ואת הסנטר והסאב הוא משמיע בשני הקידמיים, שמאל בשמאל ימין בימין, ימין אחורי בימין קידמי ושמאל אחורי בשמאל קידמי

ד"א בrealtek hd audio manager בבדיקת סראונד הכל עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי בדיקה כל הרמקולים פועלים... וטובים אבל שאני שומע רק 2.1 עכשיו.. מישהו ממכם אולי יודע איך להפעיל את האפשרות של ה-5.1 גם במוזיקה כתבתי בהתחלה את הפרטים של הכרטיס... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בMOH אני עושה test 5.1... ואת הסנטר והסאב הוא משמיע בשני הקידמיים, שמאל בשמאל ימין בימין, ימין אחורי בימין קידמי ושמאל אחורי בשמאל קידמי

ד"א בrealtek hd audio manager בבדיקת סראונד הכל עובד

יש לי נסיון עם הדרייבר של REALTEK, שים את הרמקולים בהתאם אליו, אם המשחק דפוק זאת בעיה של המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתשתמש בחוברת ההדרכה שאני מאוד מקווה שעדיין יש לך כ-REFERENCE, ועל פיה תחבר ותקנפג בדרייבר את הרמקולים, ככה בטוח אין טעויות. כשאני עשיתי את הביקורת על סט הסראונד ההוא, עשיתי בדיוק ככה, והקונפיגורציה נראתה הרבה יותר מסודרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתשתמש בחוברת ההדרכה שאני מאוד מקווה שעדיין יש לך כ-REFERENCE, ועל פיה תחבר ותקנפג בדרייבר את הרמקולים, ככה בטוח אין טעויות. כשאני עשיתי את הביקורת על סט הסראונד ההוא, עשיתי בדיוק ככה, והקונפיגורציה נראתה הרבה יותר מסודרת...

החוברת של הלוח אם או של הרמקולים?

הLR לא בחיבור הנכון לדעתי

אז לאין לחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...