בעיה - רק שני רמקולים עובדים מתוך 5.1 (אף אחד לא מצליח לעזור??.....) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה - רק שני רמקולים עובדים מתוך 5.1 (אף אחד לא מצליח לעזור??.....)

RON_Xxx

Recommended Posts

קודם כל תירגע, אפחד פה לא חייב לך כלום.

דבר שני, באיזה תוכנה אתה משתמש לסרטים? WINAMP לא תומך בסראונד... באיזה תוכנה אתה כן משתמש?

אתה צודק ... אני פשוט באמת מנסה לפרט בפרטי פרטים וקצת התייאשתי .. כי באמת אין מפצל ואני כבר באמת לא מבין למה זה לא פועל אני משתמש באייטונס עכשיו הסיבה שאני כל כך מתוסכל זה שבכרטיס קול המובנה הקודם של של ג'יגה בייט שהיום שווה 10 שקל שממעו מכל חמשם הרמקולים... והסאב גם (גם ) .. והיו בו רק שלושה חיבורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה כניסות (=כבלים) יש למערכת הסראונד שלך? תוודא שכולם מחוברים לכרטיס קול, ולחיבורים הנכונים, תיעזר בחוברת ההדרכה של הלוח ושל המערכת אם צריך, קודם כל תוודא שהם מחוברים נכון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערכת יש שלושה אחד כתום אחד ירוק ואחד שחור.. וכולם מחוברים לצבעים שלהם בכרטיס קול כאילו על כל כניסה יש צבע ועל כל חיבור יש צבע וכל זוג מחובר נכון ... כאילו נראה לי שככה צריך לא?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי.... אתה סוג של טיפש... אני מבין טוב מאודדדד אבל לא מגיע שוםםםם מפצל עם הרמקולים האלה... ןאתה מוזמן לבדוק!

וואלה לא ידעתי שאני סוג של טיפש.

כנראה שאני מדמיין את המפצל שהגיע עם הX-530 שלי וכרגע מחובר אצלי בסלון

וכנראה דמיינתי גם שבאתר של לוג'יטק לפני שקניתי את הרמוקלים היה כתוב שהם מגיעים עם המפצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא ידעתי שאני סוג של טיפש.

כנראה שאני מדמיין את המפצל שהגיע עם הX-530 שלי וכרגע מחובר אצלי בסלון

וכנראה דמיינתי גם שבאתר של לוג'יטק לפני שקניתי את הרמוקלים היה כתוב שהם מגיעים עם המפצל.

אתה מוכן להסבירלי איך המפצל הזה נראה אם תביא קישור לתמונה יהיה הכי טוב... [br]פורסם בתאריך: 16.09.2007 בשעה 14:41:47

משהו כזה אולי?

http://www.thetechlounge.com/view+image/cat-55/files/articles/403/images/23.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. המפצל הוא קוביה שחורה כזאת שמצד אחד 3 חיבורי PL ומצד שני שני חיבורי RCA

חברה אני משתמש בכרטיס קול אונבורד ובתוכנה REALTEK ואני שומע רק ב2.1 במקום 5.1 האם קיים פתרון? הכל מחובר כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לא קיבלתי כזה.... ולפי מה שראיתי בקישור של התמונה לא מקבלים דבר כזה.. אולי אני טועה אבל בכל מקרה בכרטיס קול ששוה 5% ממה שישש לי עכשיו שמעתי מכל החמישה ועכשיו רק משניים מה עושים...? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה רוצה כל כך להתווכח.

אמרתי לך

יש לי את הX-530

המפצל הגיע איתם-אם לא קיבלת עבדו עליך.

לגבי כרטיס קול-תתקין דריבר עדכני ותשנה תהגדרות בהתאם.ושוב במוזיקה תשמע 2.1

בסרטים תומכים תשמע 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צור קשר עם החנות ממנה קניתה או לוג'יטק אתה אמור לקבל חיפשתי לך בZAP לא מצאתי...

עכשיו יש מישהו שיכול לעזור לי? אני שומע ב2.1 במקום 5.1 גם במשחקים (חדשים שתומכים 5.1 למשל MOH) בשירים וסרטים

הדריוור הוא הכי עדכני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...