גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח

FresH-MeaT

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תעמינו לי זה ממש יפה תנסו פעם אחת לגדל טרנטולה ויש הרבה אנשים שמגדלי טרנטולות....אחי כשה אתה מגדל אותה עדיף לכחת אותה כשה היא קטנה ככה היא מתרגלת עלייך ולא תוקפת אותך ככה אתה לא תפחד שהיא משוחררת בבית שלך או משו כזה קיצר תנסה תבין..חח :)[br]פורסם בתאריך: 23.10.2007 בשעה 18:48:57

זה גם טוב לידע אישי אתה לומד על הטרנטולה בנתיים שהיא אצלך גודלת....וזה ממש אבל ממש מעניין לתנין בטרנטולות לא רק בכל מיני סוגי עכבישים עכשיו אני מחפש לעצמי --עכביש זאב-- בשביל לגדל אצלי ...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל הת'רד הזה עכשיו,

וזה די נוראי שכולכם אומרים שהייתם הורגים את העכביש המסכן(או הרגתם אחד כבר)...

באמת חבל על כל החיות שאנשים הורגים סתם כי הן קצת מפחידות אותן או שהם לא רגילים להתקל בהן:nono:

אם הייתי מוצא אחד כזה על המיטה שלי, תופס אותו איכשהו ומשחרר במקום רחוק בחוץ.. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמינו לי זה ממש יפה תנסו פעם אחת לגדל טרנטולה ויש הרבה אנשים שמגדלי טרנטולות....אחי כשה אתה מגדל אותה עדיף לכחת אותה כשה היא קטנה ככה היא מתרגלת עלייך ולא תוקפת אותך ככה אתה לא תפחד שהיא משוחררת בבית שלך או משו כזה קיצר תנסה תבין..חח :)[br]פורסם בתאריך: 23.10.2007 בשעה 18:48:57

זה גם טוב לידע אישי אתה לומד על הטרנטולה בנתיים שהיא אצלך גודלת....וזה ממש אבל ממש מעניין לתנין בטרנטולות לא רק בכל מיני סוגי עכבישים עכשיו אני מחפש לעצמי --עכביש זאב-- בשביל לגדל אצלי ...

בואי מוצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, גם אני לא סובל עכבישים, נחשים אין לי בעיה האמתי אני מת על איזה אחד, כול אחד אוהב מה שבא לו.

ואנשים הורגים עכבישים לא מתוך זה שהם רוצים להרוג, אלה מתוך פחד הם לא מבינים כניראה איזה סוג עכביש זה לכן הם ניכנסים להיסטרייה, והסוף כאוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...