גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח

FresH-MeaT

Recommended Posts

חחח גם אני ממעלות...,אתה לומד באורט?

כנראה שכל החיות באות מהוודי.. חחח

גם החזירי בר המסריחים האלה..

אממ.. אני מסיים עוד חודשיים

ותודה לזה שמצא לי את המידע על העכביש

אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מודה לך חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מזה חזירי בר יוצאים לחפש אוכל? נכנסים לכם לגינות וכאלה דברים?

לא הם לא נכנסים לגינות...

הם בעיקר מחטטים בפחי אשפה ומנסים למצוא שאריות של אוכל אבל הם מנסים להתרחק כמה שיותר מבני אדם... אבל לפעמיים אפשר להבחין בהם כי שומעים והם תמיד יוצאים בחבורות בדרך כלל אימא ועוד כמה חזירונים קטנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא נכנסים לגינות...

הם בעיקר מחטטים בפחי אשפה ומנסים למצוא שאריות של אוכל אבל הם מנסים להתרחק כמה שיותר מבני אדם... אבל לפעמיים אפשר להבחין בהם כי שומעים והם תמיד יוצאים בחבורות בדרך כלל אימא ועוד כמה חזירונים קטנים...

יש מצב שאתה יושב עם החבר'ה שלך בגינה בלילה בחופש ופתאום אתם רואים כמה חזירים עושים ארוחת שחיטות על הפחים בצד? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה רק 70 קילומטר מנצרת עילית ...אההההההההההההההההה הצילו

בעעעע אני הייתי מת עוד לפני שהייתי מגיע לתרסיס כלשהו בררר צמרמורת

דברים כאלה מרססים ע"י מסיר שומנים קר .. לא מרססים שופכים עליהם את הנוזל שבפנים

או שלוקחים ספרי כלשו דליק במיוחד, מצית ושורפים

או לשפוך עליהם משו דליק ולהדליק ... רק תדאגו שהם לא ירוצו אל מאחורי המיטה או הארון שלכם .. מכבי אש חח

פאק אתה לא רציני.

אני מתחיל להסתובב ברחוב עם K300

עכשיו אני נזכר בפעם ההיא כשהייתי קטן וראיתי חיה שחורה ונחמדה עם זנב שחור מקופל כלפי מעלה הולכת לה לפני,חשבתי למעוך אותה אבל אז ויתרתי

מסתבר שזה היה עקרב קטן וחמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כל כךךךךךך כיף למצוא איזו אחת כזו על הקיר ולבוא אליה עם איזה ספר עבה מאוד ולמעוך אותה הכי חזק שאפשר ::)

אולי תהיה בעיה להוריד את מה שייצא ממנה על הקיר... מה יש לה בכלל בתוך הגוש הזה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שאמר אלמנה שחורה לא ארסית? חח היא האמא של הארסיות.

מתי אמרתי שהיא לא ארסית? אמרתי שהיא לא כל כך מסוכנת שחייבים לזרוק לפח כל מה שהיא נגעה בה כמו שמישהו פה אמר.

למרות שהארס של האלמנה השחורה הוא רעיל ביותר, מקרי מוות בשל נשיכה של אלמנה שחורה הם נדירים למדי (לדוגמה: בין השנים 1950 ל-1959, נרשמו בארצות הברית 63 מקרי מוות בלבד כתוצאה מנשיכת אלמנה שחורה). הרעל של האלמנה השחורה גורם לשחרור אצטילכולין שיוצר התכווצות ממושכת של השריר באזור הנשיכה. כתוצאה מתכווצות השרירים נגרמים לקורבן כאבים קשים ביותר.

וזה בארה"ב איפה שיש הרבה יותר אלמנות שחורות והרבה הרבה יותר אנשים. (ועוד רדנקים שבטח לא חכמים מספיק לנסות לעשות משהו אם הם נעקצו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואכן הצדק עם דקטור שלנו, היא לא פצצה ביוכימית שכל מה שהיא נוגעת בו הופך לפסולת גרעינית.

היא אכן מסוכנת כשהיא עוקצת, אבל לא קטלנית אם מטפלים בזמן...... כמובן שזה תלוי במערכת החיסון של הבנאדם בעיקרון.

אגב דקטור, לגלות להם מה מקום המסתור המועדף על האלמנה השחורה? :P אני לא רוצה לגרום לנפגעי חרדה בפורום, מטרנטולה מסכנה על הקיר של מישהו הם מתחלחלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואכן הצדק עם דקטור שלנו, היא לא פצצה ביוכימית שכל מה שהיא נוגעת בו הופך לפסולת גרעינית.

היא אכן מסוכנת כשהיא עוקצת, אבל לא קטלנית אם מטפלים בזמן...... כמובן שזה תלוי במערכת החיסון של הבנאדם בעיקרון.

אגב דקטור, לגלות להם מה מקום המסתור המועדף על האלמנה השחורה? :P אני לא רוצה לגרום לנפגעי חרדה בפורום, מטרנטולה מסכנה על הקיר של מישהו הם מתחלחלים..

בחור של התחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...