יעוץ בקניית מצלמה - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בקניית מצלמה

Yuron

Recommended Posts

התקשרתי לברר אצל הרבה חנויות עד שהגעתי לחנות אחת camera4less אני מקווה שמותר לי לפרסם את שם החנות......

לצערי הרב ככה לפחות ראיתי בזאפ שבחנות שקניתי את המצלמה אז אין אותה שם הורידו אותה מהמחירות אבל אם אתה רוצה תנסה את מזלך ותתקשר אלהם.

המצלמה עלתה לי 1344 שקל. זה מחיר טוב לדעתי!

בקרוב מאוד אני יעלה תמונות שצילמתי עם המצלמה.

היא במלאי אצלם.רק שהמחיר כבר אלף שבע מאות.

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1262&aff=zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בס"ד עם תקציב כזה תוותר על דיגיטל רפלקס ותגש לבדוק את הפוג'י S9600 עד לפני כחודשיים כשגנבו לי אותה מהרכב היא הייתה הרזרוית שלי ל...אירועים

אני מבטיחך ב"נ שתהנה מכל רגע העדשה אמנם קבועה אך 24-300 מכסה לך טווח רחב מאוד וגם שהיא משופרת מה 9500 בפוקוס שלה כך שאתה מקבל תותחית במחיר סביר מאוד יש לה מקרו וסופר מקרו מאוד מוצלחים לטעמי ותפריטים מאוד מעניינים ץ

BOREN אתה מכיר אותה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ראיתי אתמול את הs6500 באילת ב1550 במלאי ויש להם איזה 5 כאלה לפחות בתצוגה ככה שבנתיים לא ניראה לי כ"כ שחסר

ולא ממש קשור אבל קניתי לפני יומיים את הa720 של קאנון ועלתה קצת הרבה וגם אני רציתי את הS6500 אבל הצרכים שלי מחייבים קומפקטית הרבה יותר מדמוי SLR אז לצערי קניתי את הA720 ועכשיו הגיע הזמן להתחיל לבדוק אותה.... נקווה לטוב :) שמעתי עליה דברים טובים והערכה שאיתה היא הגיע (דרך היבואן הרישמי "קרט") ממש ממש מרשימה.... כוללת כרטיס של 1 גיגה, קורא כרטיסים קומפקטי (כאילו להפוך את הSD לדיסק און קי ממש ממש נחמד), מדריך צילום דיגיטלי ו3 שנים אחריות עד הבית

עד עכשיו ממש ממש נחמד ולפי מה שהספקתי לצלם איתה היא ממש ממש לא רעה ואפילו יש לה מצב צילום של מתחת למים מה שאני מאוד צריך לצלילות

נקווה לטוב (אני משתרג מהnikon 4300 שהייתה מאוד מאוד מוצלחת יחסית לקומפקטיות אחרות שראיתי למרות הגיל המופלג שלה. ממש התבאסתי שהיא טבעה =\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...