יעוץ בקניית מצלמה - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בקניית מצלמה

Yuron

Recommended Posts

שלום לכולם.

ושאלה באחלט אחרונה לגבי המצלמה והאביזור שלה.

כמו שהבנתי צריך למצלמה מסוג AA עכשיו אני רוצה לקנות מטען וסוללות אבל אני לא יודע איזה ???

אפשר בבקשה לינק למוצר כדי שאני אקנה אותו?

נ.ב הנתי שהכי טוב לקחת את ה GP 2700mAh

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נמכר באופיס דיפו ,הום סנטר ACE ושלל הרשתות כמעט בכל חנויות חשמל ופוטו למיניהם.

הסוללות נראות כך http://www.089155596.co.il/Product.asp?productid=351 המחיר שם הכי זול שמצאתי בזאפ.(רק תשים לב שיהיה AA 2700).

יש המון סוגי מטענים במהירות שונה אם נורות ועוד פיצרים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום חברה אני בבעיה רצינית האתר שהזמנתי דרכו את המצלמה אמרו לי שהפסיקו ליצר אותה ולא ניתן להשיג אותה אז הם מצעים לי את fuji s8000 במחיר מוזל....

השאלה שלי היא כזאת אם כדי לקחת אותה???? או לבטל את העסקה או לקנות מאתר אחר.....

רק תענו לי בבקשה מהר כי אני חייב להחליט מה לעשות......

ואני חייב מצלמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על Pentax K100D?

אם אני מצליח להוציא מהם את המצלמה במחיר זול אז כדאי לקנות אותה?

בטח, פנטסטית :-)

פנטקס נותנת הכי הרבה תמורה לכסף בעולם ה- DSLR לטעמי, רק אולימפוס מזנבת בה...

איכות התמונה של המצלמה הזו טובה מאוד, יש לה מייצב.

ב- RAW העניינים נהיים פנטסטיים הן מבחינת יכולות ה- ISO והם ה- DR.

תהנה ממנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התקשרתי לברר אצל הרבה חנויות עד שהגעתי לחנות אחת camera4less אני מקווה שמותר לי לפרסם את שם החנות...... כשהתקשרתי סיפרתי להם על המקרה שקרה לי עם חנות אחר שפשוט עבדו עליי, חודש הם הבטיחו ובסוף אמרו שאי אפשר להשיג את המצלמה אז הבחורה מאוד נחמדה הבטיחה שאכן אפשר עדיין להשיג אותה וכעבור 5 ימים התקשרו אליי והאמרו שהמצלמה נמצאת במלאי והיא תשלח אליי בנוסף רכשתי מאותה חנות קורא כרטיסים, כרטיס ואחריות לעוד 5 שנים וביום שישי קיבלתי אותה ואני לא מפסיק להנות ממנה.

לצערי הרב ככה לפחות ראיתי בזאפ שבחנות שקניתי את המצלמה אז אין אותה שם הורידו אותה מהמחירות אבל אם אתה רוצה תנסה את מזלך ותתקשר אלהם.

המצלמה עלתה לי 1344 שקל. זה מחיר טוב לדעתי!

תמהרו אולי עוד תצליחו להשיגה.

בהצלחה.

בקרוב מאוד אני יעלה שצילמתי עם המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבת מהר, הרווחת. מי שרוצה היום כזו נאלץ לחפש במכירות יד שניה, אבל בניגוד ל-F31, לפחות את ה-S6500 קל יותר למצוא במכירות כאלה. נראה שהרבה יותר אנשים קנו את המצלמה, וכנראה שחלק מהם לא מסתדרים עם הגודל שלה, או עם הנטייה שלה להשתמש ב-ISO גבוה גם כשלא ממש חייבים. למי שמוכן לחיות עם הגודל ושמוכן ללמוד את הבסיס של איך לצלם נכון, המצלמה הזו נותנת תמורה חסרת תקדים למחיר. אני לא רואה אף אחרת שמתקרבת לשילוב של איכות, תכונות ומחיר שהיה ב-S6500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

boren אתה צודק ב 100% אבל תשמע זה לא כזה נורא הגודל שלה היא לא כזאת גדולה כמו שנדמה וגם לא כזאת כבדה. אבל האיכות חבל על הזמן!!!!!

אם לא עבודה וחברה אז לא הייתי נפרד מהמצלמה אפילו לא לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...