איזה מתיחות אתם עושים לפני ואחרי ריצה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מתיחות אתם עושים לפני ואחרי ריצה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שוב, ריצה על משטחים קשיחים היא לא הכי איכותית אבל היא לא תגרום נזק בתנאי שיתקיימו כמה גורמים:

1. מנוחה והתאוששות

2. תזונה נכונה

3. הכי חשוב מהכל נעליים שמתאימות גם לסגנון הריצה (מייד ארחיב) וגם לסוג המשטח, במקרה הזה נעל מאוד מאוד רכה שסופגת המון זעזועים.

לבחור עם הפלטפוס, בלי להכיר אותך אני אומר לך די בוודאות שהנעליים הקודמות שלך וסביר להניח שגם הנעליים שיש לך עכשיו לא מתאימות לך.

רוב האנשים הולכים לחנות, אומרים אוי זה יפה מודדים וקונים בלי להבין בכלל.

לכל סוג כף רגל יש נעל שמתאימה! וצריכה להתאים גם למשטח הריצה (חול, כביש, משולב ועוד).

שלושה סוגי כף רגל קיימים - פלטפוס, כף רגל עם קשת תקינה ואולפוס (קשת גבוהה מדי בכף הרגל), ועל זה יש גם את סוג הנחיתה והגילגול של כף הרגל.

מי שרוצה נעל ריצה באמת צריך או ללכת לנייקי בהרצליה (התאמה בעזרת מסילה עם מצלמת ווידאו בהילוך איטי)

סוקוני ברמת גן (גם מסילה)

ברוקס בחולון (לדעתי הכי טוב, אומנם אין מסילה אבל מוכרים מביני עיניין לרוב)

או את פרוספורט בת"א, שמשתמשים במסילה עם תוכנה מיוחדת וגם מחזיקים את כל החברות (ברוקס, אסיקס, סוקוני נייק ואדידס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה נעל ריצה באמת צריך או ללכת לנייקי בהרצליה (התאמה בעזרת מסילה עם מצלמת ווידאו בהילוך איטי)

או את פרוספורט בת"א, שמשתמשים במסילה עם תוכנה מיוחדת וגם מחזיקים את כל החברות (ברוקס, אסיקס, סוקוני נייק ואדידס)

כמה עולה כל העסק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חייל ממש לא הרבה.

בברוקס נותנים כ40 אחוז הנחה שזה יוצא 390 שקל לכל הנעליים שלהם מלבד הTrance.

בנייקי חיילים מקבלים 35-40, סקוני גם סדר גודל כזה.

תתמקח קצת וגם אם אתה לא חייל תקבל את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצא תבלה עם חברים

ומה בדיוק הקשר,לתחליף לריצה? ???

שוב, ריצה על משטחים קשיחים היא לא הכי איכותית אבל היא לא תגרום נזק בתנאי שיתקיימו כמה גורמים:

1. מנוחה והתאוששות

2. תזונה נכונה

3. הכי חשוב מהכל נעליים שמתאימות גם לסגנון הריצה (מייד ארחיב) וגם לסוג המשטח, במקרה הזה נעל מאוד מאוד רכה שסופגת המון זעזועים.

לבחור עם הפלטפוס, בלי להכיר אותך אני אומר לך די בוודאות שהנעליים הקודמות שלך וסביר להניח שגם הנעליים שיש לך עכשיו לא מתאימות לך.

רוב האנשים הולכים לחנות, אומרים אוי זה יפה מודדים וקונים בלי להבין בכלל.

לכל סוג כף רגל יש נעל שמתאימה! וצריכה להתאים גם למשטח הריצה (חול, כביש, משולב ועוד).

שלושה סוגי כף רגל קיימים - פלטפוס, כף רגל עם קשת תקינה ואולפוס (קשת גבוהה מדי בכף הרגל), ועל זה יש גם את סוג הנחיתה והגילגול של כף הרגל.

וריצה על דשא עם הנעליים הבינוניות שיש לי(שכבר בטוח עברו הרבה יותר מ700 קילומטר) זה בסדר בהתחשב בזה שאני ארוץ על דשא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...