איזה מתיחות אתם עושים לפני ואחרי ריצה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מתיחות אתם עושים לפני ואחרי ריצה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לרוץ 60 דק'? זה מטורף אחי. אתה אחד הסוסים. בכל מקרה, יש מסלול מסומן של 5 ק"מ ליד הבית שלי בראשון, אני רץ שם מדי פעם. אתם אומרים שלא מומלץ לרוץ אספלט? עדיף דשא או חול? למה?

איפה?

לפותח הת'רד - כל אחד והבחירה שלו, אני אישית אף פעם לא עושה מתיחות ולא חימום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חול ים הכי בריא.

ובקשר לנעליים - נעליים טובות ואיכותיות[אני ממליץ על saucony] בהחלט יכולות לתרום לאיכות הריצה ולמנוע בבעיות עתידיות, אבל אל תצפה לניסים, לרוץ על אספלט זה עדיין לא בריא גם אם אתה רץ עם הנעליים הכי בעולם.

ויש לי שאלה - בתחרויות אתלטיקה, על איזה משטח הם רצים?

יש לך את הנעליים האלו? אתה אומר את זה מניסיון?

הנעליים עולים 600 שקלים, מאוד יקר.

מה לגבי הנייקי? (דגש על נייקי שוקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מתיחות לפני ואחרי ריצה למה זה חשוב !! כול מתיחה תשקיע לפחות 20 שניות,חצי דקה משו כזה אממ לגבי נייק שוקס חרא של נעל לריצה!!! לא משנה כמה נייק מנסים להיות מקצועניים הם לא! המלצה שלי brooks או soucony מניסיון אישי! אומנם זו חתיכת השקעה אבל על לא מתפשרים!!

יש חנות בתל אביבpro sport רחוב:החשמונאים 121 חנות שתתאים לך את הנעל לפי הרגל שלך נעל שתתאים לך ורק לך! יש גם חנות time trail ברשפון וזהו! אהה ותרוץ על חול ים הכי טוב :) אתה לא חייב לרוץ בחול העמוק.. אפשר גם בקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שוקס היא נעל כבדה והיא בכלל לא מיועדת לריצה אלא לקפיצות במקור אני חושב.

2.אם אתה קרבי בצבא אז סאקוני של 600 שקל יעלו לך 70 וסאקוני של 700 שקל יעלו לך 150, קניתי עם חבר את הדגם של ה600 שקל כי הדגם שעלה 700 היה מיועד לאנשים שאין להם שקע ברגליים.

אם אתה מכיר מישהו שמשרת בקרבי תבקש ממנו , חייב להיות לו של 25 אחוז על כל החנות לכל תקופת השרות(אצלנו החנות היא וורטהיימר). ככה שהסאקוני יעלו לך 150 שקל פחות.

נ.ב

1.סאקנוי היא אחת הנעליים הטובות בעולם לריצה כך שמעתי.

2.יש גם נעל מקצועית שנקראת OASIS אבל היא יותר יקרה( ככה אמר לי מוכר החנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה דומה לשלך...מין כאבים ברגל שמאל, בשוק למטה. התאמנתי בהכנה לצה"ל כל השנה שעברה והרגשתי משהו קטן ברגל אבל בחופש הגדול כששיחקתי כדורגל פתאום זה תקף אותי, כאבים חזקים.

יכול להיות שזו פציעה עוד מהאימונים שנה שעברה (רצתי עם נעלי קטרגל).

בכל אופן, עשיתי צילום וגם לי יש תור לאורטופד, חכה למה שהוא יגיד לך.

זה שמעליי: אתה בטוח שלא מדובר בasics?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אבל גם לרוץ על דשא? זה רך כמעט כמו חול ים לא?,בקשר לנעליים יש לי נעלי supernova של adidas...הן מכוערות רצח חח אבל לפי מה שהבנתי טובות...מה אתם אומרים עליהן? אני איתם כבר שנה ומשהו....

לbig mam,אחי לי יש כאבים בצד השמאלי של הברך ברגל שמאל,לא בשוק...וזה קורה לי רק אחרי ריצה ארוכה...התחיל מהשבוע האחרון אין לי מושג למה...בנתיים אני לא רץ אבל בעע זה הרגל קשה בלי זה...מחכה לאורטופד בקוצר רוח חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שטויות בת'רד אחד...

1. 60 דקות ריצה זה ממש לא מטורף, זה חביב.

עם זאת, להגיע ל60 דקות של ריצה זה יפה, ואני מקווה שעשית את זה בהדרגה.

הרבה מהפציעות נגרמות עקב חוסר הדרגתיות ומנוחה בתוכנית האימונים - אתה לא אמור לעשות כל שבוע אותו דבר וגם לא כל שבוע לעלות.

אתה אמור לעלות בהדרגה ולרדת כל שבועיים או שבוע בעומס (עיקרון המחזוריות וההדרגה).

תסתכל בתוכניות אימונים באתרים כמו ayalot ושוונג.

2. משטחי ריצה מומלצים - שביל עפר קשיח, חול ים (בצד הקשה ולא בצד הרך כמו שנאמר פה!), דשא ישר (להיזהר מבורות...) ומסלול רקורטן (המסלולים כמו באתלטיקה, עשויים או מחימר או מגומי מיוחד או משילוב).

וגם פה, מומלץ מדי פעם לרוץ על משטח קצת יותר קשיח (עם נעליים שמתאימות).

3. נעלי ריצה - על זה יש המוווןן חומר באינטרנט, ממליץ לך לקרוא את המאמר הזה.

בגדול החברות הרציניות בארץ זה נייק (דגמי הריצה ולא דגמי השוקס והשטויות האלה), סוקוני (אישית לא אוהב), אסיקס (כנראה הכי טובות אבל יקרות בטירוף) ברוקס (מעולות ומחירים הגונים) ומספר דגמים של אדידס (כמו המגהבאונס) וסלמון (נעלי שטח, ממש חביבות אבל לא נפוצות)

בחו"ל יש את מיזונו (פשוט מדהימות, הלוואי היו מוכרים בארץ), דגמים של ריבוק שלא נמכרים בארץ ועוד מספר חברות.

אני אישית משתמש בברוקס קסקדיה לריצות שטח, סלמון XA3D לשבילי עפר בעיקר (גם קצת אופניים), נייק סקיילון לכביש ומיזונו ששחקתי בתור נעלי הליכה, בקרוב זוג אסיקס קינסי לריצת כביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כמה זוגות :cool2: אני אישית רץ בברוקס קסקדיה באמת אחלה נעל לשטח וחולות אבנים דרכי אפר.. לא לאספלט! למרות שיוצא לי לרוץ איתה איזה פעם בשבוע על אספלט :nixweiss: אבל עדיין נוווחוווות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...