סוגרים את הפרצה בחוק השבות - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

אני לא מוחה נגד עליית יהודים שאמם יהודיה. אני כן מוחה על עלייה של נוצרים שלא הם יהודים, לא אמם, לא אביהם, לא סבתם, אלא רק סבם. אלו פשוט ישנו את אופיה היהודי של המדינה עם חלוף הזמן, וכל מטרת ארץ תרד לטימיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי אם להתייחס אליהם כמו ליהודים ולתת להם להרגיש שייכים ושווים הם ישתלבו. תוך כמה דורות הם יהיו כמו כולם.

מה רע בלהתייחס אליהם כמו לבני אדם??

ולתת להם להרגיש שייכים ושווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם להתייחס אליהם כמו ליהודים ולתת להם להרגיש שייכים ושווים הם ישתלבו. תוך כמה דורות הם יהיו כמו כולם.

אני מצטער מאוד, צריך לחשוב טוב טוב לפני שמעלים מישהו שהקשר היחיד שלו ליהדות הוא סב בודד שייתכן והוא אף לא מכיר. סורי, זה פשוט לא תואם את אופי המדינה. איך שלא תסובבי את זה, המדינה הזאת שייכת ליהודים מסיבה טובה מאוד שהרבה אנשים פשוט לא מצליחים להפנים את חשיבותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי מישהו שאביו יהודי ואימו לא יהודיה?

אבא יהודי, אמא יהודיה - העיקר קשר דם קרוב באמת. נוצרי שסבא אחד מצד אחד שלו יהודי זה כלום, זה נוצרי טהור לכל דבר.

אני מצטער מאוד, אבל צריך לחשוב טוב טוב לפני שמעלים מישהו שהקשר היחיד שלו ליהדות הוא סב בודד שייתכן והוא אף לא מכיר. סורי, זה פשוט לא תואם את אופי המדינה. איך שלא תסובבי את זה, המדינה הזאת שייכת ליהודים מסיבה טובה מאוד שהרבה אנשים פשוט לא מצליחים להפנים את חשיבותה.

להעלות לארץ נוצרי שאביו נוצרי, אמו נוצריה, סבתו משני הצדדים נוצריה, סב מצד אחד נוצרי, ורק סב אחד יהודי, זה פשוט לגרום למדינה הזאת לאבד את מטרתה. אני ואף יהודי אחר בישראל, אני מנחש, לא היה רוצה לסכן את עצמו בקיום מדינה נוצרית בישראל שייתכן ותתפתח בה אנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שיסגרו את הפרצה הזו, רק כאלו שיצליחו להוכיח שאמם או אביהם הינו יהודי (לא סבא לא סבתא ולא סבא רבא, בנוסף

רק כאלו שאמם או אביהם הינם יהודים כלומר שהוא אכן אימץ את היהדות ולא את הנצרות), הדברים תקפים בעיקר לתושבי ברית המועצות לשעבר

וממדינות מתפתחות, וזאת כי אם הם הינם ממדינות מתקדמות, סביר להניח שהם יעלו מטעם כך שהם באמת יהודים

וציונים, ולא מטעם חיפוש אחר חיים טובים יותר כי פה יש חרא של חיים לעומת מערב אירופה ואמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה' האלו, לצורך העניין, הם סתם ילדים דפוקים שרוצים להרגיש קשוחים ולדפוק את המערכת. סתם חבורה של אפסים. אני ממורמרת אבל אני לא כמוהם! הם נשרו מהבי"ס - אני קפצתי 2 כיתות. כולם חוץ מאחד השתמטו מצה"ל (מי שהיה בגיל גיוס) - אני התגייסתי עם מלא מוטיבציה. כמעט כל החברים שלי צברים - להם אין בכלל. אין לך שום זכות להשוות אותי לרמשים המצחינים הללו. אני ממורמרת מדברים לגיטימיים לגמרי ואני לא מפנה את ה"מרמור" שלי כלפי חסרי ישע ומאשימה את היהודים בבעיות שלי, לעומת זאת, יש כאן יהודים שמאשימים את הרוסים בכל תחלואות המדינה.

הם אנטי לא בגלל שהם "ממורמרים" אלא כי אמא שלהם לא נתנה להם מספיק מכות בתוסיק כשהם היו קטנים.

מירמור לא עוזר לאף אחד, סתם מעצבן-מזיק ומוביל לדברים אנטי-משני הכיוונים, אם מפריע לך משהו-תשני, אם את לא יכולה לשנות תברחי, זה פשוט מאוד.למה להשאר מממורמר? או WHATEVER!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שיסגרו את הפרצה הזו, רק כאלו שיצליחו להוכיח שאמם או אביהם הינו יהודי (לא סבא לא סבתא ולא סבא רבא, בנוסף

רק כאלו שאמם או אביהם הינם יהודים כלומר שהוא אכן אימץ את היהדות ולא את הנצרות), הדברים תקפים בעיקר לתושבי ברית המועצות לשעבר

וממדינות מתפתחות, וזאת כי אם הם הינם ממדינות מתקדמות, סביר להניח שהם יעלו מטעם כך שהם באמת יהודים

וציונים, ולא מטעם חיפוש אחר חיים טובים יותר כי פה יש חרא של חיים לעומת מערב אירופה ואמריקה.

אולי אתה צודק אבל רוסיה יותר חרא כי שם זה מזרח אירופה....אז פה החיים יותר טובים.לכן העולים לא רואים את זה ככה.עדיף חרא מעודן וטעים

מאשר חרא יבש וקשה..את זה עוד אפשר לאכול.....למרות שאני מעדיף שוקולד...

סליחה על ההסבר ההזוי אבל הייתי חייב..... :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...