סוגרים את הפרצה בחוק השבות - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

אז חבל, כי את ההשלכות של זה את כנראה תביני רק כשמקרי האנטישמיות האלו יתרחבו.

אלו לא מקרי אנטישמיות אלא מקרי בריונות/עבריינות וטיפשות. הם סתם פושטקים. זה לא כאילו כל מי שלא 100% יהודי הוא ניאו-נאצי בפוטנציה. הם סתם מטומטמים והם לא שונים בהרבה מהקופים שדוקרים וזורקים רימונים במועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה בטח... לא מקרי אנטישמיות? נו באמת, אין תיהי עיוורת. הסכנה בקהילה לא יהודית בארץ היא האנטישמיות בפוטנציה הזו. זאת מחלה שאסור לתת אפילו לנגיף אחד שלה להתפתח, ואני חושש שזה כבר קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה אתם מביאים את השטות לגבי יהודי הוא רק מי שאמא שלו יהודיה.

זה מה שלימדו אתכם בשיעורי מורשת ביסודי וזהו? ככה העולם עובד? אין יותר צבעים - רק שחור ולבן?

ממש יפה עשו לכם חינוך מחדש.

למה יהודים בארה"ב, שהולכים לבית כנסת כל שבוע, צמים בכיפור ומתפללים 3 פעמים ביום (וכמובן גם ציוניים, רוצים לעזור לישראל ולהתגייס לצבא) לא יכולים לעלות לישראל לפי החוק (כי הם קונסרבטיבים), ואילו אני כן מוגדר פה יהודי למרות שאני לא מאמין בכלל, רק בגלל אמא שלי?

למה לעומת אותם יהודים אתם כן מוכנם לעלות לארץ עולים מרוסיה שאוכלים חזיר ולא שומרים מצוות אבל כן עם אמא אורטודוקסית על הנייר?

שלא לדבר על זה שיש כאן כאלו שאמרו שהם בעד לעלות את הראשונים, אבל לא בגלל שהם יהודים טובים אלא בגלל שהם יעלו את התל"ג ויש להם מקצועות טובים ולא צריך לתמוך בהם.

תגבשו את הדעות שלכם, תחשבו על מה שאתם אומרים, תנסו לנמק (לעצמכם!!!) את הטיעונים שלכם לפני שאתם פולטים אותם.

הנימוק של "לעלות רק יהודי שאמו יהודיה" לא עומד בשום מבחן, שום מטרה של חוק השבות ושום תכלית. מה הייתרונות של זה? מה חוק כזה תורם למדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev, יש לי שאלה: אתה נוצרי? חוגג חגים נוצריים?

Mor, אתה כבר נכנס לרמות פרטים שחריג למדי לשמור עליהם. להחליט לאדם איך לחיות את החיים שלו עם כל מני שילובי כפייה דתית זה טיפ טיפה מוגזם. אולם להחליט להעלות יהודים המוגדרים כך עפ"י היהדות (משמע יהודים שאמם יהודיה) זה המינימום שאפשר לעשות, מבחינתי, כדי לשמור על אופי המדינה הזו. נכנסים כאן לעוד רמה של דיון - האם יהודים שומרים על היהדות? well, סביר להניח שהם שומרים על היהדות הרבה יותר מנוצרים :-X.

הכל בסופו של דבר מתנקז למטרה אחת: לשמור על אופי המדינה הזאת כיהודית. והמסקנה הפשוטה ביותר שניתן להסיק היא שעליית נוצרים תביא לתוצאה הפוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכנה בקהילה האי יהודית בארץ , היא לא רק אנטישמיות. מדובר גם בבזבוז משאבים יקרים , של מדינה חסרת משאבים.

טיפול באזרחות רעה של אזרחים שלא היינו אמורים להתעסק איתם בכלל , אנשים שבאו ממקום יותר קשה לפה , כלומר אנשים שיהיה להם קשה להתאקלם ,

ולכן גם אם ישנם זרים שמביאים תועלת למדינה , צריך לומר להם תודה אבל לא תודה - לא צריך אתכם וזהו קחו את הדברים הרעים ואת הדברים הטובים ,

לא צריך וזהו , לא תודה.

"

וכן, אני מעדיפה "נוצרים" עם זיקה לישראל, מאשר דוסים פראזיטים עם זיקה לכסף כמו סטריאוטיפים מהלכים."

ואני מעדיף אפילו 10 דוסים הכי שמרניים שיש ממאה שערים , כל כל נוצרי אחד שיש פה.

או 10 אתיופים יהודים ללא שום השכלה , או 10 ארגנטינאים או 10 מרוקאים ללא שום השכלה , העיקר עולים יהודיים ,

כאלו שלא יכנסו פה לגאטות , וידברו בשפת האם שלהם , יפתחחו חנויות שלא קשורות למדינה , ויגרמו לזה שבעתיד יהיו פה 3 גזעים ,

רוסים , ערבים ויהודים , מה יהיה פה בסוף ? מכל הערים הערביות ישראליות - כמו רמלה - לוד יהודים בורחים ומשאירים את הבתים לערבים ,

ומכל הערים שמפוצצות בעולים חדשים , בת ים , פתח תקווה , חולון , ואפילו גם מראשון אנשים מתחילים לברוח ..בסוף מה שיקרה זה שיבואו לגור בפתח תקווה ..רק מתנחלים שלא ירצו לתת לרוסים לכבוש את כל העיר..כי אף אחד אחר לא יהיה מוכן לגור שם

"תגבשו את הדעות שלכם, תחשבו על מה שאתם אומרים, תנסו לנמק (לעצמכם!!!) את הטיעונים שלכם לפני שאתם פולטים אותם.

הנימוק של "לעלות רק יהודי שאמו יהודיה" לא עומד בשום מבחן, שום מטרה של חוק השבות ושום תכלית. מה הייתרונות של זה? מה חוק כזה תורם למדינה?"

החוק הזה תורם לזה שאתה לא תצטרך להתמודד עם אזרחות רעה של אנשים שלא קשורים לפה בכלל , אדם שרק סבא אחד שלו יהודי וכל שאר המשפחה שלו נוצריה - הוא אדם נוצרי לכל דבר - ויש אפשרות שהוא יהיה אזרח טוב ויש אפשרות שלא , אבל למה למדינה להשקיע בו סל קליטה ולהסתכן ?

תודה - אבל לא תודה , מדינה עם שטח כל כך קטן ומשאבים כל כך דלים לא צריכה להתעסק עם אזרחות רעה של זרים ,

ואדם שרק סבא אחד שלו יהודי , ואמו נוצריה - אביו נוצרי - הוא נוצרי לכל דבר , וגם אם הוא יהיה אזרח טוב הוא יהיה נאמן לתרבות הנוצרית , לשפה הרוסית

ולמנהגים של המדינה הקודמת שלו , לכן המדינה לא צריכה לקחת סיכון ולהתעסק עם זרים , לא קראת כמו כולם את הכתבה על הניאו נאצים ?

אתה לא רואה זרים פותחים פה חנויות לממכר חזיר ? למה אנחנו צריכים לשמוע שפה זרה ברחוב כל הזמן ? אנשים שפה 15 שנה כבר ?

למה הם לא יכולים לדבר עברית ? כמו ארגנטינאים שנמצאים פה יותר קצת מהם ? מי שרוצה לראות מה ההבדלים תראו סרט על העלייה הארגנטיאנית

בערוץ 2 ביום שישי ב 5 וחצי בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מעניין. גם אחרי מלה"ע ה-2, כאשר נהרו הנה פליטים ממחנות ההשמדה, גם בציציותיהם פישפשו לבדוק אמא של מי יהודיה וכמה % דם יהודי יש להם? ::)

בהתחשב שאותם פליטים הקימו את המדינה הזאת(או היגרו לארה"ב), אני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומור , למי אכפת בכלל עם היהודים שומרים על היהדות ?

לא זה הקטע , מה שאני אומר זה שעם אזרחות רעה של יהודים המדינה חייבת להתמודד , אבלל ואבל גדול

למה שהמדינה תוסיף לעצמה התמודדת עם אזרחות רעה של זרים ? של כאלו שהם לא יהודים לפי האימא ?

ולמה להשקיע בהם סלי קליטה ? אנחנו לא איזה מעצמה שיש לנו כסף מיותר , ועובדים סוציאלים ושוטרים מיותרים שצריכים להתעסק עם זה ,

האזרח לא יהודי ? לא תודה - אני לא רוצה להתעסק עם העברות הפליליות שלך , ולא רוצה את התרומה שלך לתל"ג ,

תן לי את המענק עלייה שלך אני אשקיע אותו בשדרות , בנוער בנתיבות , אני אתרום לתל"ג בצורה אחרת , בזה שאחסוך את המענק קליטה של הלא יהודי , אחסוך ביטוח לאומי , וכסף רב של הוצאות על התעסקות עם האזרח במידה והוא אזרח עם התנהגות רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב שאותם פליטים הקימו את המדינה הזאת(או היגרו לארה"ב), אני בספק.

להקים הקימו עוד לפניהם (להבדיל מהכריזו). את היישוב היהודי החלו לבנות עוד לפני. ת"א היתה עוד ב-1929. פתח-תקוה ב-1887. הם באו הנה כי הם הבינו שלא יהיו בטוחים בשום מקום אחר, כי לא נשאר בית ללכת אליו. חלק ניכר מהם היו חילונים, מתבוללים, בני תערובת (גם מהצד הלא נכון), אבל הם באו לכאן כי הם הרגישו שזה הבית היחיד שנשאר להם בעולם, שבחוץ מסוכן, וגם בגלל ציונות, אבל לא רק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, הנה בבקשה:

וזה עוד מיהודי כשר למהדרין.

אלוהים, גם את זה צריך להסביר לך?

תזכורת:

לדעתי הרדיפה היא מילת המפתח.

מי שנרדף כיהודי, אמור להחשב

ליהודי על פי כל אמות המידה.

עכשיו בוא נעבור על זה לאט לאט, בקצב של מתקשים :)

מי נוטה לרדוף יהודים? נאצים. תשובה נכונה :yelclap:

מי הנהיג את הנאצים בתקופת השואה? היטלר. הרווחת נקודה נוספת :yelclap:

שים לב, עכשיו הקטע המבלבל:

לטענתך, רדיפת אדם על רקע יהודי מחשיבה אותו אוטומטית כיהודי. לפיכך - היטלר הוא זה שבעצם קובע בשבילי, בשבילך, ובשביל כל עם מיהו יהודי. תעמולה של רוצח המונים נכונה יותר בעיניך מאשר הדיעה הרווחת ביהדות מזה אלפי שנים.

ולכן לב היקר, אתה מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...