סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו

liran2003

Recommended Posts

אז זהו שלא, כוחות מיוחדים זה כוחות מיוחדים כמעט באותה רמה, הם לא סתם נקראים כוחות מיוחדים, והם עברו מספיק אימונים בשביל מחטף או השתלטות על איזה מוצב בגולן, ולגרום למרכבות לחטוף נ''ט כמו מים.

והאנשים שלנו למדו איך להתגונן מפניהם. יש לנו יותר מתקדם משלהם, ציוד יותר מתקדם ואנשים יותר מאומנים מהם.

זה לא כמו מה שקרה בשנה שעברה, שלא היה לנו מספיק ציוד, והאנשים פחדו להלחם - עכשיו זה אחרת.

ואיך BMW5 היה אומר: "צבא סוריה הוא קלאסיקה, שמיושן מהשנה הנכונה - אבל דורש עיצוב מחדש..." :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והאנשים שלנו למדו איך להתגונן מפניהם.

בשנה? כנראה שלא.

יש לנו יותר מתקדם משלהם

בלוחמה א-סימטרית לא יעזור לנו מתקדם יותר.

ואיך BMW5 היה אומר: "צבא סוריה הוא קלאסיקה, שמיושן מהשנה הנכונה - אבל דורש עיצוב מחדש..."

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שומעים, קומנדו סורי, קומנדו מצרי וחושבים על ערבים פלאגנות על גמלים עם רובה צכ'י מתפרק ביד.

אז זהו שלא, כוחות מיוחדים זה כוחות מיוחדים כמעט באותה רמה, הם לא סתם נקראים כוחות מיוחדים, והם עברו מספיק אימונים בשביל מחטף או השתלטות על איזה מוצב בגולן, ולגרום למרכבות לחטוף נ''ט כמו מים.

שנה ניסיון ב-C&C: Generals הפכו אותך למומחה באסטרטגיה ולוחמה בטרור. ::)

קיצר - תפסיקו לבלבל במוח. לאף אחד מאיתנו אין מושג קלוש בלוחמה או אסטרטגיה ורוב "הניסיון והידע" שלנו (כן, גם שלי) נובע מסרטים אמריקאים סוג ב', חדשות ומשחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שבלבנון הם לא ידעו להתגונן?

הם פשוט פחדו...

לא ידעו להתגונן, עובדה.

הצבא פעל בלי להתבסס על שום תורת לחימה. לטעון שהכשלון נובע מחיילים פחדנים זה מגעיל וחסר כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא פעל בלי להתבסס על שום תורת לחימה. לטעון שהכשלון נובע מחיילים פחדנים זה מגעיל וחסר כבוד.

מומלץ לקרוא שנית*** תפסיקו לבלבל במוח. לאף אחד מאיתנו אין מושג קלוש בלוחמה או אסטרטגיה ורוב "הניסיון והידע" שלנו (כן, גם שלי) נובע מסרטים אמריקאים סוג ב', חדשות ומשחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעו להתגונן, עובדה.

לא אמרתי שהמלחמה לא הצליחה בגלל חיילים פחדנים. אמרתי שלא הוציאו חלק מהדברים לפעול כי חיילים פחדו, ואני לא שופט אותם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאנשים שלנו למדו איך להתגונן מפניהם. יש לנו יותר מתקדם משלהם, ציוד יותר מתקדם ואנשים יותר מאומנים מהם.

זה לא כמו מה שקרה בשנה שעברה, שלא היה לנו מספיק ציוד, והאנשים פחדו להלחם - עכשיו זה אחרת.

ואיך BMW5 היה אומר: "צבא סוריה הוא קלאסיקה, שמיושן מהשנה הנכונה - אבל דורש עיצוב מחדש..." :smile1:

אל תשכח שמאחורי סוריה עומדות גם איראן ורוסיה, ומספקות לה באופן שוטף.

לא צריך גם להאמין לכל מלה של סוריה. אני גם ראיתי דיווח שהמטוסים השמידו רוסי, וסוריה יירתה נ"מ רק אחרי 9 דקות, להציל את הכבוד שלהם. אני לא שולל את זה. רק לפני שנה מטוסי קרב טסו מעל ארמונו של אסד באין מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יחידה סודית בתוך הימ''ס, קוראים לה מתערסבים.

מתחפשים לערסבים (ערסים+ערבים), יש להם נשקים מסווגים, גינסים מזוייפים של קרוקר שגם בשוק הכרמל לא תשיגו, חולצות בילאבונג מזויפות עם שגיאות כתיב שאפילו הדוד שלכם בשייטת לא ישיג בחיים שלו, גורמטים במגוון גדלים והקדשות שהונפקו במיוחד על ידי המוסד לפי התאמה אישית לכול לוחם ביחידה, וכמובן הרכב המחלקתי, סובארו פשע משופרת משופצרת, עם גאנטים ממגנזיום צבועים באדום (בשביל גאוות יחידה), מדבקות של no fear עם שגיאות כתיב בשביל להטמע בשטח, אגזוז לחץ של מרכבה סימן 4, משופצר עם אזיקונים למרכב, וכמובן ספוילר של F16I בחסות חיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...