סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו

liran2003

Recommended Posts

מערך הנ"מ של סוריה נחשב לצפוף ביותר. איך אפשר לצפות שמטוס שטס במרחב האווירי הסורי לא יתגלה?

כניראה שלקחו את זה בחשבון... יכול להיות אפילו שהיה גיבוי של ארה"ב לפעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מערך הנ"מ של סוריה נחשב לצפוף ביותר. איך אפשר לצפות שמטוס שטס במרחב האווירי הסורי לא יתגלה?

אותם מערכי נ"מ צפופים שמדברים עליהם נמצאים בקרבת דמשק\אזור גבול סוריה-לבנון\אזור גבול סוריה-. סוריה מדינה גדולה (יחסית) והפעילות שעליה דיווחה נעשתה בצפון המדינה סמוך לגבול הטורקי, שם המערכים מפורזים במידה ניכרת, כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסד הזהיר שעד סוף השנה יקרה משהו... בכל אופן בדבקה אומרים שדווקא בדקו את מערך הנ"מ החדש של רוסיה ולפי מקורות זרים מי שזה לא היה חייבים להיות לו בייצים של שור וכושר טיסה מהגבוהים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסד הזהיר שעד סוף השנה יקרה משהו... בכל אופן בדבקה אומרים שדווקא בדקו את מערך הנ"מ החדש של רוסיה ולפי מקורות זרים מי שזה לא היה חייבים להיות לו בייצים של שור וכושר טיסה מהגבוהים ביותר

או שפשוט הסורים שככחו ללחץ על הכפתור שכתוב עליו "ON" ואף אחד לא היה צריך כישורי טיסה מדהימים.

למרות שלישראל יש את הטייסים בין הטובים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עד ראש השנה לא תהיה מלחמה - לא תהיה מלחמה בכלל. בוודאות.

אמר אולמרט.

לא תהיה שום מלחמה, מה שקרה ביום חמישי זה אירוע חד פעמי.

לאחר האירוע ביום חמישי, סוריה לא תרשה לעצמה לצאת למלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד שכל הכבוד לישראל

סוף סוף תפסו ביצים, לא שמים זין.

אני חושב שזה היה כאות אזהרה לסוריה שאפשר להיכנס אליה בלי בעיה

מתחילים לשחק כמו שאיראן משחקים כבר שנים (שאיראן למדה מאיתנו לשחק את המשחק )- פשוט לא לשים זין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ישראל התכוונה לתקוף בסוריה טילים רוסיים"

הספקולציות סביב חדירת מטוסי חיל האוויר הישראלי אל שמי סוריה נמשכות: הבוקר מדווחת רשת הטלוויזיה "אל-ערביה" כי מקור ישראלי מסר שמטרת הגיחה הייתה לנטרל מערכת טילים מתוצרת רוסיה המוצבת לאורך החוף הסורי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3447176,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

ישראל נראית לך מדינת עולם 2.5?...

ה"משחקים" האלה מסוכנים, האיזור יכול להתלקח בין רגע - וזה יופי שאתה פטריוט גדול והכל(שבמקרה עוד לא שירת בצבא, אבל בעל קוהונס גדולות כמו האיראנים ::))

אבל עוד מלחמה זה אסון לישראל. לסוריה יש הם לא חיזבאללה, יש להם גיבוי איראני בנשק וכספים - הטילים שלהם הם איום אסטרטגי אדיר ואני לא חושב שהעורף שלנו יהיה מוכן לסבול עוד כאפות כאלה, במיוחד שהפעם העורף יהיה גם תל אביבי...

לסורים יש קומנדו רציני ונ"מ מהצפופים בעולם, תאמין לי שלהכנס לשם זה לא כמו להכנס לבינת' ג'בל, זה גרוע בעשרות מונים. האובדן בחיי אדם יהיה בלתי נסבל, גם במחיר שלום עתידי ללא דרישות אם (בכלל) "ננצח".הצטרפות איראנית לזירה היא אסון טבע בפני עצמו (שבהחלט אפשרית, נחיתות טכנולוגית או לא - יתרון מספרי והנהגה פנאטית הם איום מסוכן לכל אומה)

אני גם ממש לא חושב שהמשק הישראלי יכול להרשות לעצמו מלחמה עם סוריה, כשנה אחרי הבוץ הלבנוני.

נקווה שאנשי הג'ויסטיק לא ימשיכו לעשות שטויות.בחייאת ראבאק. רק לפני רגע הגיבורים קיבלו צל"שים - בואו לא ניצור עוד גיבורים כאלה -- אנחנו יודעים שיש לנו.

אני רוצה להגיד שכל הכבוד לישראל

סוף סוף תפסו ביצים, לא שמים זין.

אני חושב שזה היה כאות אזהרה לסוריה שאפשר להיכנס אליה בלי בעיה

מתחילים לשחק כמו שאיראן משחקים כבר שנים (שאיראן למדה מאיתנו לשחק את המשחק )- פשוט לא לשים זין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסורים יש קומנדו רציני ונ"מ מהצפופים בעולם, תאמין לי שלהכנס לשם זה לא כמו להכנס לבינת' ג'בל, זה גרוע בעשרות מונים.

קומנדו רציני?

הרמה של יחידות הקומנדו שלהם היא בערך אותה הרמה של יחידות החי"ר הפשוטות של , אם לא פחות...

אני מסכים איתך שיהיה כואב להכנס למלחמה עכשיו - אבל לפעמים רק אחרי מלחמה אפשר להשיג שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומנדו רציני?

הרמה של יחידות הקומנדו שלהם היא בערך אותה הרמה של יחידות החי"ר הפשוטות של , אם לא פחות...

אני מסכים איתך שיהיה כואב להכנס למלחמה עכשיו - אבל לפעמים רק אחרי מלחמה אפשר להשיג שלום.

:kopfpatsch:

להשוואת בין כוחות מיוחדים לחי"ר "רגיל" כמו גולני זו כבר טעות, כי שניהם נועדו למטרות שונות. הטעות השנייה היא הטענה שכוחות הקומנדים הסורים הם לא טובים, כי בעצם הם מאומנים ומהווים איום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שומעים, קומנדו סורי, קומנדו מצרי וחושבים על ערבים פלאגנות על גמלים עם רובה צכ'י מתפרק ביד.

אז זהו שלא, כוחות מיוחדים זה כוחות מיוחדים כמעט באותה רמה, הם לא סתם נקראים כוחות מיוחדים, והם עברו מספיק אימונים בשביל מחטף או השתלטות על איזה מוצב בגולן, ולגרום למרכבות לחטוף נ''ט כמו מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...