התלבטות בין מספר עכברים - תקציב כ-250 שקל. - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר עכברים - תקציב כ-250 שקל.

tenana

Recommended Posts

J.dog

אתה מודע לעובדה שה-MX518 מבחינת ביצועים טוב בהרבה הן מה-G5 ובטח ובטח שמה-MX1000? ובהתחשב בכך שהוא נוח משניהם ועולה פחות אני לא רואה שום סיבה לבחור עכבר אחר.

תבינו.. עכברים אופטיים בדור הנוכחי טובים באופן משמעותי מעכברי לייזר, אל תאכלו את הבולשיט של עכברי לייזר כי כרגע לפחות הם לא יציבים בגרוש, לפחות בשביל .

וגם אם אתם לא אני לא מבין למה להעדיף עכבר פחות טוב שעולה יותר רק בשביל להגיד שקניתם עכבר ושזה מגניב... גם מבחינת נוחות ה-MX518 עולה על ה-MX1000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

J.dog

אתה מודע לעובדה שה-MX518 מבחינת ביצועים טוב בהרבה הן מה-G5 ובטח ובטח שמה-MX1000? ובהתחשב בכך שהוא נוח משניהם ועולה פחות אני לא רואה שום סיבה לבחור עכבר אחר.

תבינו.. עכברים אופטיים בדור הנוכחי טובים באופן משמעותי מעכברי לייזר, אל תאכלו את הבולשיט של עכברי לייזר כי כרגע לפחות הם לא יציבים בגרוש, לפחות בשביל .

וגם אם אתם לא אני לא מבין למה להעדיף עכבר פחות טוב שעולה יותר רק בשביל להגיד שקניתם עכבר ושזה מגניב... גם מבחינת נוחות ה-MX518 עולה על ה-MX1000.

העלית חיוך על קצה שפתי.. :) [או במילים אחרות, כל כך הרבה שטויות שזה פשוט משעשע לקרוא את זה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע למה אתה נכנס אח שלו.....

עכשיו קחו פסק זמן קצר, כולכם, תשתו כוס עם מים קרים, ותקראו את המאמר הזה ( שנכתב על ידי - חברת מוצרי גיימינג שבטח ובטח מבינה בנושא הרבה יותר מכם ) -

http://www.fragyou.net/?page_id=24

אז מה התחלתם להגיד? ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל אופן ה MX518 לא , אני חייב בשביל לשלוט מרחוק על המחשב מולטימדיה שלי כשאני רואה איתו ב TV.

הוא עכבר נהדר, אין ספק, ואם הייתה דרך להשאר איתו ואיכשהו להפוך אותו לאלחוטי, אין ספק שהייתי עושה את זה.

נראה שהברירה היחידה היא ה MX1000, למרות שאני לא מבסוט מהאופציה הזו, אני חושב לבדוק את ה VX בחנות , אולי הוא יתאים לי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...