התלבטות בין מספר עכברים - תקציב כ-250 שקל. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר עכברים - תקציב כ-250 שקל.

tenana

Recommended Posts

טוב קניתי את הMX518 המבוקש מסתבר..

בערך ב5 חנויות שהתקשרתי אין את העכבר,

בחנות שקניתי אז הוא היה האחרון. בעוד חנות אמרו לי שהוא האחרון..

באמת נראה עכבר נוח, עוד לא שיחקתי איתו כי אני לא בבית כרגע, אבל האחיזה מאוד נוחה, (פתחתי את האריזה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

MX1000 = נוחות, אבל במשחקים הוא הרבה פחות כיפי לשימוש מאשר הG5. יותר לחצנים בנוסף לזה וגלגלת הרבה יותר נוחה משל הG5.

G5 = קצת פחות נוח, תחושה טיפה "מחוספסת" באיזור הANTI SWEAT\SLIP [כל מה שלא פלסטיק בעצם], רגליות טפלון שגורמות לתנועה שלו להיות חלקה יותר בהרבה, כיפי יותר במשחקים.

למה שמישהו ישקול MX518 ? או 1000 או G5.

אגב, אני מדבר מנסיון של חודשים של שימוש עם שני העכברים הללו במקביל, יש לי את שניהם :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי אני יכול להמליץ לך על הMX518.

פשוט עכבר מעולה, שווה כל שקל.

אני אישית עברתי מעכבר פשוט של וההבדלים היו בשמיים.

ניסיתי את הG5 ה"זול" זה שיש לו שנה אחריות ולא רק שלא היה הבדל מורגש בביצועים, הוא גם היה פחות נוח מהMX518, ולטעמי גם פחות יפה.

על המוצרים של וולפקינג יצא לי לראות בחו"ל, אך מעולם לא ניסיתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX1000 = נוחות, אבל במשחקים הוא הרבה פחות כיפי לשימוש מאשר הG5. יותר לחצנים בנוסף לזה וגלגלת הרבה יותר נוחה משל הG5.

G5 = קצת פחות נוח, תחושה טיפה "מחוספסת" באיזור הANTI SWEAT\SLIP [כל מה שלא פלסטיק בעצם], רגליות טפלון שגורמות לתנועה שלו להיות חלקה יותר בהרבה, כיפי יותר במשחקים.

למה שמישהו ישקול MX518 ? או 1000 או G5.

אגב, אני מדבר מנסיון של חודשים של שימוש עם שני העכברים הללו במקביל, יש לי את שניהם :) .

ל MX1000 יש 10 כפתורים. 2 רגילים, אמצעי, גלגלת ימינה, גלגלת שמאלה, מקש עליון מעל הגלגלת, מקש תחתון מתחת לגלדלת, ועוד 3 כפתורים ליד האגודל. לדעתי זה יותר ממספיק. ואם הוא נוח אז למה במשחקים הוא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדחף לדיון הזה, כי יש כאן כבר הרבה מגיבים, ופותח הדיון כבר קנה את העכבר שלו, אז מה שנקרא נצל"ש -

אני מחפש המלצה לעכבר אלחוטי (תקציב לא משנה, אני אעמוד בכל מחיר, רק שיתאים לצרכים שלי)

שיהיה מבחינת נוחות וביצועים בדיוק (או יותר מ) כמו ה MX518 שיש לי, רק שיהיה וייתן לי שבוע בין טעינה לטעינה לפחות.

עם סטנד משלו לטעינה, שאני לא אאלץ לקנות גם מטען בטעות, עם טווח של 2-3 מטרים לפחות.

יש חיה כזו ?

(על ה- MX revolutions ויתרתי מראש, הגלגלת שלו לא נוחה לשימוש בפיירפוקס לדעת הרבה אנשים, וזה נורא קריטי בשבילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא גיימר , שכחתי לציין,

המקסימום ששיחקתי בשנה האחרונה היה ה ששוחרר חינם ב FILE PLANET , וגם זה בדיוק לשעה וחצי.

שלא תבינו לא נכון, דיוק חשוב לי, ואני מאוד נהנה מה- MX518 שלי,

אבל אני לא משתמש בו בהכי הרבה DPI שהוא יכול להציע, אלא דרגה אחת מתחת לזה.

השימושים העיקריים הם ,גלישה, עיצוב אתרים וגרפיקה (פוטושופ, פריהנד ועוד) ותיכנות (אבל שוב, מאוד חשוב הדיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז חבל עוד יותר אפילו, הMX1000 עדיף לך בהרבה. חשבתי שאתה פותח הדיון.

הMX1000 הכי מומלץ לך, לדעתי. אני משתמש FF והגלגלת שלו בסדר גמור לי... יש לך הוט-קיס לFORW\BACK ולעבור חלונות במהירות, יש לך את לחצני הFAST DOWN\UP שממש נחמדים לדעתי ומה עד כבר צריך? הוא , בטריה שמחזיקה כמה ימים בשימוש נורמאלי וטעינה מאוד מהירה[הוא מגיע עם מטען]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...