Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי

ben_amitai

Recommended Posts

סיימתי את המשחק,כמה הערות:

א-למה הוא כול כך כבד,לעזאזל?אין שם שום דבר מהפכני..

ב-די כבר,כול משחק אותן המשימות?נטרל את הAA,חסל את הטנק..כמה אפשר רבאק?

ג-אני חייב לציין לטובה את נושא השמירות.סוף סוף לא צריך לבעוט במחשב כמו בחלק מהמשחקים,מערכת שמירות נורמאלית כמו שצריך ואפילו מגוונת טיפה.

ד-האינטיליגנציה המלאכותית לא רעה,אי אפשר לדוגמא לזרוק רימון לתוך "גוש",הם מתפצלים,מאגפים ומאתגרים אותך.נייס

סך הכול משחק בסדר,אבל WW2 כבר מיצתה את עצמה מזמן,קשה להמציא איזו מלחמה חדשה?או שלחכות קצת לשיראל סוריה PART 50..

אגב,חלאס עם ההשוואת לביושוק.משחק טוב,קצת אוברייטד.

משחק המחשב הכי טוב הוא HL2 ואף אחד אפילו לא מתקרב ליצירת הפאר הזו לקרסוליים,ככה שאין טעם אפילו לנסות להכתיר אותו לכזה..

לבחור שנתקע:תחפש שם סוג של מעלית כזו לרדת למטה,תחפור קצת במפה זה לא מסובך.

טיפ-כשתלחם בנאצים ה"חזקים"אל תשתמש במשגר רימונים!הוא מעפן אש,עד שתטען תמות.כך את תומפסון את את הMP40-כשאתה יורה עליהם הם לא יוכלו לירות בחזרה וככה תחורר אותם בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק,כמה הערות:

א-למה הוא כול כך כבד,לעזאזל?אין שם שום דבר מהפכני..

ב-די כבר,כול משחק אותן המשימות?נטרל את הAA,חסל את הטנק..כמה אפשר רבאק?

ג-אני חייב לציין לטובה את נושא השמירות.סוף סוף לא צריך לבעוט במחשב כמו בחלק מהמשחקים,מערכת שמירות נורמאלית כמו שצריך ואפילו מגוונת טיפה.

ד-האינטיליגנציה המלאכותית לא רעה,אי אפשר לדוגמא לזרוק רימון לתוך "גוש",הם מתפצלים,מאגפים ומאתגרים אותך.נייס

סך הכול משחק בסדר,אבל WW2 כבר מיצתה את עצמה מזמן,קשה להמציא איזו מלחמה חדשה?או שלחכות קצת לשיראל סוריה PART 50..

אגב,חלאס עם ההשוואת לביושוק.משחק טוב,קצת אוברייטד.

משחק המחשב הכי טוב הוא HL2 ואף אחד אפילו לא מתקרב ליצירת הפאר הזו לקרסוליים,ככה שאין טעם אפילו לנסות להכתיר אותו לכזה..

לבחור שנתקע:תחפש שם סוג של מעלית כזו לרדת למטה,תחפור קצת במפה זה לא מסובך.

טיפ-כשתלחם בנאצים ה"חזקים"אל תשתמש במשגר רימונים!הוא מעפן אש,עד שתטען תמות.כך את תומפסון את את הMP40-כשאתה יורה עליהם הם לא יוכלו לירות בחזרה וככה תחורר אותם בקלות.

אני יורד למטה עם המעלית וזה מביא אותי לחדר הענק עם המאווררים (שבו יש את הנאצים המשוריינים האלה) ובקומה מתחת יש איזה חדר שדרכו אפשר לצאת החוצה, וזה כאילו הכי למטה שאפשר לרדת - ועדיין מבקשים ממני עוד לרדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שלב מעצבן...

אין כלום בחוץ

ואין אויבים אין כלום

אני גם לא רואה את האלה שבקבוצה שלי

כאילו אני לבד במפה.. והסתובבתי בהכל יצאתי החוצה ירדתי מלמעלה למטה עד הכי למטה שאפשר ואין שם כלום

יכול להיות שזה באג או משהו? כי זה לא הגיוני שאני מפספס משהו, יש מעלית למעלה במגדל ויש מעלית שלוקחת אותי למטה וזאת המעלית שאני אמור לרדת בה, אבל היא לא מביאה אותי לאן שאני צריך

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי היום את המשחק על אקספרט, יש כמה קטעים מתסכלים, האוייבים דפוקים וחלשים בטירוף. רק ה NAZI STORM ELITE פשוט OVERPOWERED!!!

המשינגאן שלהם מדוייק כמו סנייפר ומוריד ריבוע וחצי של מה-4 שיש לך, ועוד הם יורים בצרורות ש-99% פוגע בך.

נותן לזה 7\10 בכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי היום את המשחק על אקספרט, יש כמה קטעים מתסכלים, האוייבים דפוקים וחלשים בטירוף. רק ה NAZI STORM ELITE פשוט OVERPOWERED!!!

המשינגאן שלהם מדוייק כמו סנייפר ומוריד ריבוע וחצי של מה-4 שיש לך, ועוד הם יורים בצרורות ש-99% פוגע בך.

נותן לזה 7\10 בכללי.

כמה טיפים לגבי הנאצי סטורם עילית, קודם כל, תמיד תסתתר ואם יש לך SNIPER, אז תשתמש בו, החיים שלך יהיו קלים, דבר ראשון אתה צריך להשתמש [כשאתה מאחוריי מסתור] בIRON SIGHT וללחוץ "UP" [חץ למעלה] כדי להתרומם לכמה שניות ולראות איפה הם נמצאים בדיוק ולזכור את המיקומים שלהם [תשתמש גם בראדר לקבל מיקום כללי קודם לכן].

אחרי זה פשוט להחליף לסנייפר ולעשות IRON SIGHT ולהוריד אותם אחד אחד, זה איטי אבל אתה בטוח תעבור :) .

ככה אני עושה כשאני נתקל במאסה של אוייבים חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לעבור תשלב האחרון.. איפה הם תקעו את המעלית הזאת שיהיו בריאים

אני חשבתי שהם מתכוונים למעלית הענקית הזאת אבל לא הייתי בכיוון

משחק אחד הטובים

ממליץ לכולם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טיפים לגבי הנאצי סטורם עילית, קודם כל, תמיד תסתתר ואם יש לך SNIPER, אז תשתמש בו, החיים שלך יהיו קלים, דבר ראשון אתה צריך להשתמש [כשאתה מאחוריי מסתור] בIRON SIGHT וללחוץ "UP" [חץ למעלה] כדי להתרומם לכמה שניות ולראות איפה הם נמצאים בדיוק ולזכור את המיקומים שלהם [תשתמש גם בראדר לקבל מיקום כללי קודם לכן].

אחרי זה פשוט להחליף לסנייפר ולעשות IRON SIGHT ולהוריד אותם אחד אחד, זה איטי אבל אתה בטוח תעבור :) .

ככה אני עושה כשאני נתקל במאסה של אוייבים חזקים.

מה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די זה משגע אותי.. ניסיתי לשים את ההגדרות על MEDIUM והמשחק עדיין צולע ב10FPS...

איפה הבעיה?? ושהחכמולוגים שיקפצו ויגידו "זה בגלל שיש לך ויסטה" יירגעו, כי אין קשר.

זה באמת לא בגלל , אני עם 1950XT שלא צריך ליהיות בהרבה יותר חלש משלך משחק על MED עם ממוצע של 25-30 ויש

דיי הרבה פעמים שאני יורד מתחת ל 20 ! (באזורים פתוחים) ואני עוד בלי פילטרים !!

ד"א ניסיתי פעם לשים AA ומשום בקושי שמים לב ששמתי AA..

ומה זה IRON SIGHT ? (בסנייפר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IRON SIGHT זה לא רק בסנייפר , זה בכל רובה, זה כשאתה רואה דרך הכוונת של הרובה ולא דרך הCROSSHAIR של המשחק..... [בקיצור לוחץ לחצן ימני בעכבר, אם אני זוכר נכון את המקשים]..

אגב, תבדקו ש VERTICAL SYNC לא פועל אצלכם, וזה גם בגלל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הvertical sync לא פועל אצלי.. ואני קראתי שאנשים עם GTS 320MB כמו שלי על מריצים חלק על הגדרות MAX. שלי לא מצליח להריץ אותו על 15FPS על הגדרות MEDIUM ברזולוציה של 1280x1024.

ועידכנתי תדרייבר לגירסא שהביאו פה כמה עמודים לפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...