Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי

ben_amitai

Recommended Posts

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה משחק אחלה גרפיקה , אהבתי תגרפיקה הזאת יותר משל ביושוק היה קטע שאני עומד עם רובה צלפים על גג וזה פשוט נראה מציאותי ברמה גבוהה מאד וגם האפקטים טובים מאד.

בתור משחק הוא לא מחדש הרבה מדל אוף הונור בגרפיקה טובה יותר... אבל כפי שאמרתי זה יותר ממספיק זה מה שמיוחד בו משחקיות נהדרת!

בתור מולטיפלייר המשחק הזה יהיה מהנה מאד אבל אין על קאונטר 1.6

אני כרגע במרקט גרדן שזה נראה לי שלב רביעי עד מחר או היום בערב אני יסיים אותו כבר ויתן סיקור נרחב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ממש כיף לפעמים החיילים אומרים לך מה אתה צריך לעשות כי לא תמיד המטרה מובנת, ךמרות שהיא מופיעה במפה

מה שמעצבן זה שלפעמים צריך לבזבז הרבה תחמושת (וממש אין הרבה במשחק) ואם מנסים לירות בגרמנים עם רובה צלפים ומפספסים הם מתחילים לברוח כמו יונים

האווירה נותנת מצב רוח וכאילו כל הצנחנים ביחד מגובשים ועוזרים אחד לשני

ואגב המשחק הזה דופק כאב ראש רצחני.. (שלבים 1-2 חשוכים ומעייפים את העיניים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קטע שאתה אוכל קריז ונהפך למטריקס כזה , לדעתי מיותר ומעצבן!

אוכל מה?

אתה מתכוון לזה שמתפוצץ ליידך רימון או שאתה עולה בסקילים?

שאתה עולה בסקילים יש לך הזדמנות לצלוף בכל הגרמנים שאתה רואה כי הם כאילו בהילוך איטי אז תנצל את זה..

וכשזה קורה עם הרימון זה בשביל להראות מציאותי (זה מועתק מ cod2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מועתק מהרבה משחקים..

וכן לדעתי הוא התכוון להליוך האיטי שקורא אחרי שאתה הורג כמה ברצף או משהו בסיגנון

עוד לא קלטתי את הקטע

לסיכום

אני אהבתי זה כמו medal of honor הקודמים עם שיפור גרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי היום במשחק הוא ממש כיפי גרפיקה ממש טובה ומשחקיות ממש מהנה לדעתי לא חסר לא כלום (כאילו אני יודע שאין חידוש אבל אם לא מתייחסים לזה שהיו לו קודמים וזה הראשון המשחק הזה ממש מפציץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת בשלב הראשון והשני.

לדעתי מה שחסר למשחק הזה שיש בCOD2 זה הרגעים העוצרי נשימה שהיו בCOD2, למשל בCOD היה לא פעם ולא פעמיים שנדהמתי מהמשחק,כמו בקטע שמפוצצים את הבית הרוסי או שכשעולים על הצוק וחייל נופל ומפיל עוד חייל או שאיך שיוצאים מהסירה באותו שלב חותפים שוק כזה, קיצר יש עוד מלא קטעים כאלה ומקווה שהנתם אותי.

MOH:A מרגיש כאילו אני משחק MP עם בוטים....

בשבילי הוא רק יעביר את הזמן עד שיצא המשחק הבא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז סיימתי תמשחק ואני ממש ממש מאוכזב!

חיפשתי משהו במגירה ומצאתי את האריזה של medal of honor: alied assault (הראשון) נזכרתי בתחושה שהייתה לי אז ואני חייב להגיד ש moh:airborne זה לא אותו הדבר! אבל ממש לא אותו הדבר.

בדיוק כמו שמישהו אמר פה מולטיפלייר עם בוטים! אני ממש מאוכזב נקודת האור היחידה שאני רואה במשחק היא הגרפיקה ואולי קצת הפסקול, ציפיתי להרבה יותר אבל התאכזבתי נורא.

המשחק חוזר על עצמו, לא מחדש כלום , הוא קצר מדיי ודי קל גם ברמה הכי קשה. התחלתי אותו היום בבוקר וסיימתי אותו עכשיו 50% מהזמן רק לקח לי השלב האחרון שהוא אולי באמת השלב היחידי ששווה בשבילו לשחק תמשחק הזה.

גרפיקה מצוינת + אפקטים טובים הופכים את המשחק לממש מציאותי אבל אין בו שום דבר שעושה את המשחק הזה סינגל פלייר , גיים ספוט נתנו 7 והם ריחמו הציון שלי הוא 5, גרפיקה מצוינת משחקיות טובה אבל לא יותר מזה... medal of honor airborne הוא מולטיפלייר שעל הדרך קימבנו לו איזה סינגל... לא יותר לא פחות. בקיצור מי שלא מתכנן לשחק במולטיפלייר שלא יקנה את המשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Quickly חרשת על המשחק 24/7.. לא פלא שהוא קצר בשבילך.

למישהו יש תשובה לשאלה שלי?

"כשאני פותח את המשחק לראשונה זה מראה לי שחסר לי הקובץ wxmsw262u.dll ואני לא מוצא קובץ כזה להורדה... קרה למישהו?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Quickly חרשת על המשחק 24/7.. לא פלא שהוא קצר בשבילך.

למישהו יש תשובה לשאלה שלי?

"כשאני פותח את המשחק לראשונה זה מראה לי שחסר לי הקובץ wxmsw262u.dll ואני לא מוצא קובץ כזה להורדה... קרה למישהו?"

גם שאתה חורש יש קצר ויש ארוך, הכל יחסי. אני תמיד חורש ככה אני במשחקים וסדרות (חבל שלא הייתי ככה בלימודים :] טוב מאוחר מדיי כבר) סיימתי תמשחק מהיום בבוקר עד היום בערב על הרמה הכי קשה עם מלא הפסקות משחק בינוני(מבחינת אורך) כמו ביושוק לקח לי יומיים וחצי וזה בקושי חצי יום, משחק ארוך כדוגמאת סאן אנדראס או מפיה לקח לי 4 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שאתה חורש יש קצר ויש ארוך, הכל יחסי. אני תמיד חורש ככה אני במשחקים וסדרות (חבל שלא הייתי ככה בלימודים :] טוב מאוחר מדיי כבר) סיימתי תמשחק מהיום בבוקר עד היום בערב על הרמה הכי קשה עם מלא הפסקות משחק בינוני(מבחינת אורך) כמו ביושוק לקח לי יומיים וחצי וזה בקושי חצי יום, משחק ארוך כדוגמאת סאן אנדראס או מפיה לקח לי 4 ימים.

יש לך הרבה זמן אהה? מחכה להתגייס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...