ricoh mp7200a at X12 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ricoh mp7200a at X12

huber

Recommended Posts

יש לי את הדגם הנ"ל.. ואם המדיה אינה תומכת בצריבה במהירות X20... אתה תצרוב ב12..

הצורב לא צורב משום מה במהירות 16.. על מדיות של 16...

אבל הוא יצרוב על 20 במדיות של 20, מוזר.. או שלא.

טכנלוגיית JustSpeed...היא זאת שבוחרת את המהירות.. היא בודקת מהי המהירות המקסימלית שאפשר לצרוב את המדייה ב100 סיכויי הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא צרב במהירות גבוהה מהמותר על הדיסק זה יכול לגרום לדיסק להיות לא אמין ! זה קרה לי שצרבתי על דיסקים של X8 במהירות של X12 ...הכל נצרב סבבה אבל הדיסק לא החזיק מעמד יותר משבוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUBER לי יש את הצורב הזה הוא טוב מאוד.... :D (לא הרס שום דיסק עד עכשיו).

ולי יש את כל האפשרויות לצריבה... אולי אתה משתמש בדיסקים לא טובים.

אני משתמש ב TDK - reflex ultra 700MB והם אחלה של דיסקים!!!

תנסה אותם. ואם יש לך עוד שאלות על הצורב תשאל אולי אני יכול לעזור לך . :)

עריכה - ודרך אגב זה : JUST LINK לא JUST SPEED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין קושחה לדרייבר?

דרייבר זאת התוכנה שמקשרת בין רכיבי חומרה בסביבת מערכת ההפעלה (לינוקס או WINDOWS או OS/2 וכו'). את זה אפשר לעדכן כמה שרוצים ומתי שרוצים די בקלות

קושחה = FIRMWARE, אלה הגדרות בסיסיות של ההתקן המדובר (למשל הצורב). זה נשמר ב-FLASH MEMORY שאפשר לתכנת אותו אבל רק בתנאים מסוימים (טעינה של מינימום קבצים שמאפשרים רק גישה לכונן הפלופי ועידכון מדיסקט בצורה לא נוחה במיוחד בד"כ).

עידכוני קושחה של צורב למשל מאפשרות לפתור בעיות שונות של קריאה או כתיבה. עידכון של כונן יכולה לאפשר פתיחת ההגנה של האיזורים והפיכת הכונן ל-MULTIZONE (דבר שכולנו היינו רוצים כמובן אבל זה לא תמיד אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מנסה לצרוב עים NERO 5 תכנס שם ל RECORDER לסעיף בחר צורב שם תבחר באפשריות תבטל שם את ה JUSTSPEED ואז תוכל ליצרוב בכל מהירות שתחפוץ אבל ללא אחריות על איכות הצריבה.

אים אתה רוצה ליצרוב עים JUSTSPEED אתה צריך מדיות ברמה גבוהה במיוחד בכדי שהתוכנה תאפשר לך.

נ.ב. ה FIRMEARE הטוב ביותר לצרב זה הוא 1.3 והוא משפר מאוד את איכות הצריבה וזמני הגישה של הצורב.

ניתן להורידו מהאתר של ריקו.

דן

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...