המפרטים המומלצים עדכניים לספטמבר! 14/11 - 8800GT הוכנס, עודכנו מחירי הזכרונות. - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרטים המומלצים עדכניים לספטמבר! 14/11 - 8800GT הוכנס, עודכנו מחירי הזכרונות.

Dr. n00b

Recommended Posts

חסר קטגוריה של מפרטים.

המפרטים שנתתם הם מאוד מכוונים למטרה מסויימת. אבל משתמשים רבים צריכים מכונה רב תחליטית.

למשל משחקים ברמה סבירה, אבל עם כוח עיבוד, ושקט. זה נראה לי קטגוריה חשובה לי לפחות. ואני מתאר לעצמי שיש עוד תומכים בקטגוריה כזו.

כי מחשב לעבודה משרדית לא עונה על צורך של עיבוד גראפי 3D נגיד בסדר גודל של 7600.

ומחשב בייתי לא אמור לתת מענה לכוח מחשוב של מי שרוצה להריץ MAT LAB.

כך שהייתי רוצה לראות כמה קטגוריות נוספות, במקום אין ספור מפרטים במספר קטן של קטגוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל - מפרט חזק למשחקים - עם כח עיבוד חזק - כל מפרט מעל 5K עונה למטרה. רוצה שקט? תפזול למחשב ב6K ומעלה. שקט זה משהו שאנחנו שואפים לו בכל המפרטים, כנ"ל כח עיבוד חזק יותר ויותר - אבל ניתן לענות על הדרישות האלה רק ככל שעולים בתקציב.

אין מה לעשות, אם רוצים לענות על יותר מדרישה אחת בדרך כלל צריך להשקיע הרבה - והמפרטים בתקציבים הגבוהים בהחלט יכולים להיות רב תכליתיים (כך כותבים את המילה, לא "תחליטי"). אף על פי כן, עיבוד 3D - יש מפרטי עריכה, וזה שקר להגיד שאין מענה לכך במפרטים.

פרט לכך יש למעלה מ-40 (!) מפרטים במערכת שעונים על הרבה מאוד דרישות (משרדי, משרדי לצפיה בסרטים, , משחקים, עריכת בדו מימד, עריכת , לאוברקלוק). להגיד שאתה לא מוצא מה שאתה רוצה זה דבר ראשון קטנוני ביותר, ודבר שני זה בדיחה, כי מי שרוצה מפרטים CUSTOM עם דרישות מאוד ספציפיות לא מחפש מפרט מומלץ אלא נרשם לפורום ומבקש מפרט על פי דרישותיו.

בקיצור, הצלחת להרגיז אותי. כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

טעות שלי, הייתי צריך למחוק את הסיפור על הזיכרונות, הכוונה היית לגבי עידכון המומלצים (רק כי מעניין לעבור עליהם לפני קניה, אולי יצוץ משהו מפתיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...