המפרטים המומלצים עדכניים לספטמבר! 14/11 - 8800GT הוכנס, עודכנו מחירי הזכרונות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרטים המומלצים עדכניים לספטמבר! 14/11 - 8800GT הוכנס, עודכנו מחירי הזכרונות.

Dr. n00b

Recommended Posts

http://hwzone.co.il/specslist/index.php

היום התבצע עדכון כל המפרטים (43 מפרטים סה"כ) הקיימים באתר.

כל המחירים נבדקו והשוו, נוספו מוצרים חדשים ונעשו שינויים רבים, בעיקר במפרטים שמעל 5000 שקלים, אך גם מתחת להם.

ירידות המחירים במעבדי , הכנסת מרובעי הליבות, הכנסת לוחות P35, הכנסה של מעבדי E2160, הוספה של יותר מערכי RAID... כל אלו ועוד הם מקצת השינויים שהכנסנו.

כל המפרטים שהיו במאגר עודכנו והם רלוונטיים גם לצורך הפניית אנשים המבקשים מפרטים כאן בפורום. נוספו 10 מפרטים חדשים הכוללים ציוד היקפי, שחסרונם הורגש מאוד במאגר.

אתם מוזמנים להציע שיפורים, להעיר על טעויות, ולכן התרד ישאר פתוח לעת עתה, כדי להוות במה לפידבק שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום רב.

ברכות על עדכון המפרטים.

אני מעוניין להגיב על מפרט המחשב ב- 14,000 כאן: http://hwzone.co.il/specslist/view/112 בנושא לוח האם.

הלוח שאותו בחרתם עבור כרטיסי המסך עובד בתצורת AMD/ATI CrossFire של x16 ו x4 בלבד ולא תומך בתצורת SLI של nVidia.

מכיוון שלוחות ה X38 עדיין לא בנמצא נכון לזמן כתיבת תגובה זו, הייתי מציע שתשנו את סוג לוח האם לאחר שכן עובד ב- SLI ב- x8 x8.

או, לשים את הלוח הזה: ASUS P5N32-E SLI Plus, ביקורת כאן: http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2958

הוא אמנם לא משתמש בצ'יפסט האחרון ביותר עלי-אדמות למחשבי שולחן, אבל:

1. בעל יכולת SLI מלאה של x16 ו- x16 - למפרט בעל שני כרטיסי 8800GTX הייתי עושה הכל במיצוי הפוטנציאל.

2. מציע ביצועים משובחים גם באובר-קלוק למעבדים כפולי ומרובעי ליבה - הביטו בעמודים 4 ו 5.

3. מגיע עם חריץ הרחבה שלישי PCI Express שעובד ב- x8 כאשר SLI כבר קיים במערכת - מתאים לכרטיס מאיץ פיסי או כל דבר אחר..

4. מציע שני מבואות גי'גה-ביט לעומת אחת בלבד בלוח הגיגהבייט.

דרך אגב, כל לוחות הנוכחיים של ג'יגהבייט המבוססים על צ'יפסט P35 מגיעים רק עם מבואה אחד של ג'יגה-ביט.

סוגייה זו אף עלתה ע"י הסוקר בביקורת שהפנתם באתר LegionHardware.

כל יתר המפרט מצויין.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים לחלוטין.

כמובן שהמפרט הזה שאומנם נמצא במומלצים כלל אינו מומלץ (כפי שכתוב בהסבר) ולכן יצרנו אותו רק כ-AFTERTHOUGHT....

למרות זאת, זה לא תירוץ, והמפרט יתוקן.

המפרט תוקן. הוסף STRIKER של שהיה בביקורת באתרנו, והציג ביצועים חסרי תקדים אך הוכיח עצמו כאוברקלוקר לא חזק במיוחד.

תג המחיר שמוצמד לו הוא 700 שקלים יותר מהDS4, מה שאומר שהגבלתי את הבחירה של כרטיס מסך ללידטק בלבד (זולים ב150 שקלים לכרטיס ע"פ זאפ), ונאלצתי לוותר לחלוטין על כרטיס הקול הנפרד.

כעת המפרט עוד פחות משתלם ממקודם :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזה אפשרי גם להוריד את אחד מכרטיסי המסך במפרט של ה 14K ולשים במפרט גם איזה מסך 24'' ;)

ברכות על העדכון :xyxthumbs:

אני חושב שהיה עדיף אם הייתי בונה מפרט מבוסס Q6600, 4GB זכרון, DS4, 8800GTS 320MB, תוקע אותו בתוך EUREKA עם 520HX ומערך RAID1\0 של 320GB.... ועל זה מוסיף 2407, X540, G5, וNATURAL ERGONOMIC 4000....

אבל!

אי אפשר ליצור מפרטים חדשים בגלל באג במערכת והמפרט מוגדר כמפרט ללא מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ינואר.

בכל אופן, מה שיותר דחוף הוא יצירה של "חבילות ציוד היקפי" לפי תקציבים ושימושים. ואז כל אחד יכול לבחור מפרט ללא ציוד ולהדביק לו חבילה לפי צרכים (כלומר סטודנט שצריך מחשב משרדי יוכל לרכוש חבילה עם מסך גדול יחסית כדי לראות במעונות וכו').

כי סך הכל מפרטים ללא ציוד ממש לא חסרים לנו.

נראה, אולי אני ארכיב את החבילות האלה בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין.

אפשר להימנע מזה קצת אם מדגישים כי הציוד מיועד למחשב משרדי ולא לגיימר.

אני באופן עקרוני פריק של ציוד היקפי, אני חושב שקודם צריך להשקיע בציוד היקפי, כי המחשב עצמו מתיישן תוך שנתיים וציוד היקפי טוב יהיה מהנה גם אחרי 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תוקן באג (היתה הגבלה על מספר המפרטים במאגר והיא הוסרה).

נוספו 6 מפרטים עם ציוד היקפי.

רובם למשחקים, אבל אחד לסטודנט במעונות (משרדי + מסך ורמקולים טובים).

זה פותר בעיה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...