קיבלתי את הוואקום! (עמוד 2 - ציור ראשון בוואקום, עמוד 4 - שנה טובה!) - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את הוואקום! (עמוד 2 - ציור ראשון בוואקום, עמוד 4 - שנה טובה!)

SerpentMage

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון: התחלתי לצבוע קצת, איזה כיף! (הכל עם מברשת ברירת מחדל של .) :)

אולי תעשה גם ציורי פנים כמו שיש מלא בYOUTUBE... וואו, היה אחד שממש הדהים אותי איך הוא עשה את זה בפוטושופ (צייר פנים של איזה דמות, מדויק מוות).

אני בחיים לא אהיה מסוגל לזה גם עם כלי עזר כאלה. אני פשוט לא יודע לצייר :( אבל אם תביא לי ציורים אני אוכל לשדרג אותם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ציורי פנים לא הכי מרשימים אותי, ויש ב המון כאלה (דווקא למדתי מהם לא מעט). רוצה לראות משהו באמת מרשים? הנה:

ציור של האמן המדהים Anry Nemo.

יש לי את הגרסה של ה speed painting הזה באיכות גבוהה מאוד, באורך של שעה שלמה.

עריכה: פעם גם אני חשבתי שלוח ציור הוא כלי עזר, אבל זה לא נכון. בדיוק ההיפך, העכבר היה גורם מגביל (למרות שאני מיומן בו מאוד), והוואקום פשוט מאפשר לי לצייר באופן טבעי כמו שאני באמת יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד להתעלף... זה כל כך יפה!

מה שמדהים זה שחצי מהזמן הוא עושה הרבה polishing למרות שאני חושב שזה נראה מושלם עוד לפני הכל X_X (טוב לא מושלם, אבל זה נראה GOD DAMN יפה).

וכן אתה צודק שלוח ציור זה לא כלי עזר אלא מה שמשחרר אותך מההגבלה של העכבר, אבל אתה כבר הבנת למה אני התכוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציור של האמן המדהים Anry Nemo.

יש לי את הגרסה של ה speed painting הזה באיכות גבוהה מאוד, באורך של שעה שלמה.

איך אני יכול להשיג את הגירסה שיש לך ? אני חולה על דברים כאלה ורוצה ללמוד לצייר ככה.

BTW גם לי יש את הגראפיר שיש לך , רק שלי יש טיפה בעיה (בעיה שלי) - קשה לי לעשות כמה קווים (ככה על הנייר הייתי מסובב אותו וזהו אבל פה אי אפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד אותה מהלינק שבפוסט הראשון כאן: http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=95178

שים לב שיש קודק שצריך להתקין לפני כן, הלינק להורדה שלו נמצא שם.

דרך אגב, למרות שהציור הזה מדהים, הוא לא יעזור לך ללמוד, אלא רק יעניק לך השראה. תהליך הציור שאתה רואה בוידאו הוא לא תהליך "נכון" למי שרוצה ללמוד, כי הוא בעצם סוג של קיצור דרך שרק אמנים מאוד מאוד מיומנים יכולים להרשות לעצמם. אם אתה רוצה ללמוד איך לצייר נכון אתה צריך ללמוד את התהליך הנכון, שזה בעצם כמו לסתת פסל - להתחיל מציור גס וכללי מאוד, ולרדת בהדרגה לפרטים קטנים ומלוטשים יותר ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...