8800 - יש הבדל בביצועים בין 320 ל 640 גם ברזולוציות של 1280x1024!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800 - יש הבדל בביצועים בין 320 ל 640 גם ברזולוציות של 1280x1024!!

BigDragoon

Recommended Posts

בעניין הזכרון בכרטיסים זה גם קשור ליכולת של הליבה והרכיבים האחרים

לא בכל מצב כמו שאמרתי הזכרון עוזר

האם 8800 באמת יכול לנצל משמעותית מעל 320 מגה ???

אנחנו יודעים שתוספת עוזרת בחלק מהמשחקים בכרטיס הזה

אם תיהיה השפעה יותר משמעותית לא ידוע אבל אולי יהיה

וכמו שאמרתי אם הכרטיס יחזיק כמה חודשים יותר לדעתי זה שווה ת400-500 שקל אבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

או.קיי מצאתי את זה קראו לזה "AGP Aperture Size" וזה עזר מאוד לאנשים... תחפשו בפורום..

עכשיו לאח שלי ב- (לוח 915P של MSI) יש אפשרות כזאת גם ל-PCI-E, השאלה היא האם יש משהו כזה בלוחות אחרים או תוכנה כלשהי? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קריאה של הדיון כמה שאלות ל pain killer וצומפי

אני מתעניין בכמה משחקים מאד ספצפיים - ביושוק resident evil 4 וכל משחק במבט ראשון.

האם שווה לחכות לדור הבא או לקחת היום 8800 320 OC 2 .???

אני יודע שיש ל pain killer את הכרטיס אז אשמח לחוות דעת.ההבדל בין הדגמים בעניין הזיכרון הוא לא גדול 1600 לעומת 2100.

תודה מראש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי יתכוונתה למשחק PAIN KILLER

טוב אתה גם רוצה את ביוסוק שזה משחק כבד

אבל RE4 במקור יצא לקוביה ויותר מאוחר לPS2

בקונסולות הוא משחק מאוד מוצלח ושיחקתי בו בPS2

אבל שהעבירו אותו למחשב (העברה כזאת ניקראת פורט)

הוא יצא מסריח ולכן לא מומלץ למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה מתכנן גם על משחקים של DX10. בכל מקרה המחיר של הOC2 320 הוא קרוב מאוד ל640 הרגיל של לידטק לכן הייתי ממליץ לך כן לקחת את ה640, כי הפערים בין הכרטיסים יבואו לידי ביטוי יותר ויותר בשנה הקרובה עם צאת משחקי DX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות של שניכם :xyxthumbs:

אבל אם אני מוצא אותו יד שניה ב 1300??

פשוט יש הזדמנות יפה באתר וכבר דיברתי עם בעל הכרטיס.למרות שמאד קורץ לי ה 9800 אחרי מה שקראתי עליו שהוא יכול לשמש כמו מעבד....

http://hwzone.co.il/news/1185737714/41901/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטנולוגיה מתקדת והיא לא תפסיק להתקדם בעוד חודש יצאו כרטיס מסך יותר טובים ואחריהים יצאו יותר טובים המשחקים תמיד ישאפו ליותר ויותר הדבר הזה פשוט לא יגמר!! כול אחד והתקציב שלו! 500 שקל נראים אולי בעיניי אחרים כמעט אבל בעיניי רבים פה מלא!! אף אדם לא השקיע פה 1650 שקל ולא קיבל כלום זה פשוט לא נכון! לי יש את הכרטיס הזה ואני פשוט מאושר מכול רגע שאני איתו!..בוא נגיד אנשים שיקנו כרטיס מסך בעוד חודש וישימו עוד 800 שקל יותר...אחרי חודש יצא משהו יותר חזק ואחרי זה יותר חזק .. זה לא ייגמר לעולם.!

וגם ה8800 640 יהיה חלש בעוד חצי שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יהיה חלש, הוא עדיין יריץ את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות ואני מניאק אם לא! צטטו אותי!

אני במקומך הייתי מחכה ל9800! לא נופלים מההבטחות שלהם, וגם בתהליך תפתח יכולת סבלנות משופרת אז יצא לך מזה גם יותר איכות משחק וגם אופי טוב יותר.

אני (בתור דוגמה) לא קניתי שום כרטיס מסך במשך חצי שנה בול! הייתי עם ON BOARD ושיחקתי במשחקים משנות ה90 או 2000 מוקדמות, אפילו פיפא לא עבד על יותר מ640X480. אבל זה השתלם. למדתי בתהליך שהMID RANGE של הג'יפורס 8 הוא חרא וישר הגדלתי את התקציב ל8800 שהיה בשפל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...