איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

הבעיה שהם באים עד הדלת למרות שאני לא שומע אותם בכלל אבל אחים שלי פותחים להם למרות שאני מציין בפירוש שלא יפתחו את הדלת לשכנים מטרידים...

ואני נאלץ לקום מהכיסא ולריב עם השכנים על זה שאני יהיה עכשיו בשקט ואז שהם נכנסים לבית שלהם בחזרה אני ממשיך...(הם לא יכולים להוריד את החשמל כי שמתי שם מנעול ואף אחד חוץ מאלו שנמצאים בקומה שלנו לא יכול לפתוח....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שהם באים עד הדלת למרות שאני לא שומע אותם בכלל אבל אחים שלי פותחים להם למרות שאני מציין בפירוש שלא יפתחו את הדלת לשכנים מטרידים...

ואני נאלץ לקום מהכיסא ולריב עם השכנים על זה שאני יהיה עכשיו בשקט ואז שהם נכנסים לבית שלהם בחזרה אני ממשיך...(הם לא יכולים להוריד את החשמל כי שמתי שם מנעול ואף אחד חוץ מאלו שנמצאים בקומה שלנו לא יכול לפתוח....)

"שכנים מטרידים" :lol: :lol:

קצת אירוני בהתחשב בעובדה שאתה הוא השכן המטריד. וקצת עצוב שלא אכפת לך מהעובדה שאתה שם את ההורים שלך במצב כ"כ לא נעים.

תקווה לפחות שלא תגיע למצב של אותם אנשים שמתנהגים כמוך ואז הם (או ההורים שלהם) מגלים שהאוטו שלהם פתאום מלא בשריטות והצמיגים מפונצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שאני עושה הוא בסדר כי איני מרעיש בשעות שכולם נחים או יושנים ולפי חוק מותר לי.

דרך אגב השכנים האלו תבעו אותנו על משהו שקרה אצלהם בדירה ולנו לא היה קשר לזה לכן אני שונא אותם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכור לך איזה בוריס שמתאמן בחדר מאז שצמחו לו שיניים חלב כדי שיבוא להם לדירה ויגיד "בלאט אם אתם עושים רעש עוד פעם אני שובר לכם ראש חוינה <_>"

[בלי קשר לגזענות, כן? אני בעצמי רוסי ;D]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שאני עושה הוא בסדר כי איני מרעיש בשעות שכולם נחים או יושנים ולפי חוק מותר לי.

דרך אגב השכנים האלו תבעו אותנו על משהו שקרה אצלהם בדירה ולנו לא היה קשר לזה לכן אני שונא אותם.....

זה שלפי החוק מותר לך לא הופך את זה לשכנות טובה. לפי החוק השכנים יכולים לדפוק לך על הדלת כל 30 שניות למשך כל הזמן שבו אתה לא נח. האם זה בסדר?

החוק הרי לא נותן תשובה לבעיות של כולם, וזה לא בסדר לומר לשכנים ללכת להזדיין אם הם מתלוננים על משהו שאתה עושה באופן שפוגע בהם בצורה שהחוק לא יכול לפתור.

אם אתה שונא אותם זה כבר משהו אחר, להיות שכן גרוע זו בחירה שלך.

וחוץ מהשכנים, זה לא מפריע לשאר המשפחה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...