איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

אני גר בבניין קומות ואתמול בשלוש וחצי לפנות בוקר התעוררתי בפיתאומיות מכיוון שהדיריים החדשים (שעדיף שלא נזכיר את ארץ הלידה שלהם והמוצא כרגע) שגרים מעליי החליטו שהם עושים מסיבה בבית ושמו מוסיקה בפול ווליום וכל הבית שלי רעד מזה, בנוסף הם צועקים ומפילים דברים על הרצפה כל הזמן מה שגרם למטרד ולרעש וזה מאוד מאוד מאוד מפריע.

ניסיתי לצרוח מהחלון שלי שינמיכו אבל זה לא עזר אז לבסוף ירדתי לאינטרקום באמצע הלילה מתוך שינה ואמרתי להם שיפסיקו כי זה מאוד מפריע.

אך לא עזר ממש והם המשיכו עם זה.

עכשיו, כנקמה אני רוצה לדעת איך בדיוק אפשר להפריע להם בדיוק כמו שהם הפריעו לי? הם גרים בקומה אחרונה ואני מתחת.

אגב, יש לציין שזו ממש לא הפעם הראשונה שהם עושים דבר כזה.

:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כל עוד זה בין 2 ל 4 בלילה, תמיד אפשר להזמין משטרה.

תמיד אפשר לגשת לארון החשמל ולהוריד להם ת'שלטר.

תמיד אפשר לגשת למחשב שלהם ולהתקין להם ביושוק.

תמיד אפשר לגשת למחשב שלהם ולפרמט.

תמיד אפשר ללכוד בואש ולהחדיר להם לדירה.

תמיד אפשר לתת להם את הדיסק החדש יוסי עדן ולומר להם "חבר'ע, חבר'ע - זה משו באסט באימש'כם!!11111"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש עצבן אותך ואתה רוצה להתנקם....

לך לחנות 2 ש"ח,

קנה דבק 2 שניות,

תכניס את הקצה שלו לאיפה שמכניסים את המפתח לפלדלת,

ותמעך;)

אין להם גישה הבייתה עד להחלפת צלינדרים :P

בהצלחה! L)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק הזכרת לי את השכן מלמטה. מדובר באידיוט גמור, ששומע ראפ רוסי בפול ווליום (הדבר הכי מזעזע שנוצר אי פעם) מתנהג ומתלבש כמו ראפר מארלם. האפס יצא מהצבא על נפשי אחרי חודש ובמשך השנתיים האחרונות לא עשה כלום חוץ ממסיבות עד השעות הקטנות של הלילה ושינה עד הצהריים. לצערי דבר לא עוזר נגדו. להוריו (אנשים איכותיים וחרוצים, לפרוטוקול) אין עליו שום השפעה והמשטרה לא טורחת להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח ואתה צריך לסבול את הראפ הרוסי הזה ?

תזמין לו משטרה , תלך לתחנה עצמה להתלונן עד שהם יבואו.

יש לי רעיון בשבילך ,

תשמיע להם את the white mice

עד שהם יצאו מדעתם

או את vampire belt ,

http://www.youtube.com/watch?v=OYrW_ugctCA

אני גר בבית פרטי לא בניין ,

אבל היה לי מקרה עם איזה שכן בוכרי שכל פעם היה עושה בחצר שלו חגיגות , והם שמים שירים בפול ווליום , ועושים בדיקות של הדי' גיי וכל מיני חרא

ושביקשתי מהם להנמיך הם אמרו שלפי החוק עד 12 בלילה מותר להם וגם אחרי 12 הם המשיכו להרעיש ..אז מה שעשיתי זה שמתי להם את המוזיקה הכי קיצונית שאני אוהב בפול ווליום , ופתחתי את כל החלונות בחדר שלי שסמוך לבית שלהם ,

יש לי מערכת בחדר + מגבר עד שהמוזיקה שלי העפילה על האירוע שלהם והם באו להתחנן שאני אנמיך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עכשיו הגיע שכן חדש שמשפץ בינתיים את בדירה שלו ועוד אני 2 קומות מעליו, הוא כל היום עושה שיפוץ ושומעים את הפטישים והמסורים המקדחות וכו'.... ממש חזק ולא רק זה, הוא עשה שיפוץ גם ביום שבת בבוקר, איך דבר כזה קורה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בבניין קומות ואתמול בשלוש וחצי לפנות בוקר התעוררתי בפיתאומיות מכיוון שהדיריים החדשים שגרים מעליי החליטו שהם עושים מסיבה בבית ושמו מוסיקה בפול ווליום וכל הבית שלי רעד מזה, בנוסף הם צועקים ומפילים דברים על הרצפה כל הזמן.

אגב, יש לציין שזו ממש לא הפעם הראשונה שהם עושים דבר כזה.

ועד בית / משטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לי היתה בעיה דומה מה שעשיתי זה השמעתי להם את המוסיקה ההפוכה ממה שהם שומעים וזה הרגיז אותם לגמרי עד הפסקת אש הם שמעו מיזרחית אז אני שמעתי פנטרה (מה שלא הפריע לי כי גם ככה אני שומע רוק )תשמע כוון את הסאב שלך לפול ווליום ..... והכי חשוב תעשה את זה וצא לסיבוב לאיזה שעתיים ושתחזור תחליף למוסיקה קלאסית מוצארט מומלץ :-) זהו ..... לי בגדול יש מערכת של 30000ש"ח ככה שבווליום הם לא יכולים להתחרות איתי :-) יום טוב ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...