עזרה בבחירת ספק כח (לחומרה חזקה, תקציב עד 1000 ש"ח) ועצות מקצועיות לגביו - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ספק כח (לחומרה חזקה, תקציב עד 1000 ש"ח) ועצות מקצועיות לגביו

GrimLockI

Recommended Posts

בכל מקרה התגובה שלך הייתה מאוד מיותרת. נראה לך שפותח הדיון הוא באמת "פאנבוי מקולל"? לא צריך להגיב ככה, ובטח שלא למשתמשים חדשים. חבל שזה הרושם שיקבלו מהפורום.

בקשר לדיון, קיבלת המלצות טובות והThermaltake או הCorsair יהיו טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה התגובה שלך הייתה מאוד מיותרת. נראה לך שפותח הדיון הוא באמת "פאנבוי מקולל"? לא צריך להגיב ככה, ובטח שלא למשתמשים חדשים. חבל שזה הרושם שיקבלו מהפורום.

בקשר לדיון, קיבלת המלצות טובות והThermaltake או הCorsair יהיו טובים.

זה מאוד לא משנה אם הוא פותח הדיון או לא..

הבנאדם קורא כתבה על ה88 טוען שהוא זולל אנרגיה ומנגד יש את הHD29 שיכול לשמש כמנגל בקוטב הצפוני...

פאנבוי זה בנאדם שמתעלם מהחסרונות של החברה שהוא מצדד בה ומדגיש את כל החסרונות של החברה האחרת (ראה URIB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מאוד לא משנה מה הסיבות לכך שמתבטאים ככה אך במקום לעסוק בהגדרות שאפשר לתרום אותן למילון אך לא לדיון בספקי כח, יש לעסוק בעיקר. ויכוחים לא מקצועיים והגדרות לגבי מישהו שאתה לא מכיר, ודאי שאינם המטרה ולא משרתים דבר. אין כאן התעלמות, וגם לא קביעה (המשתמש שהמצאת לו כינויים לא מחזיק מניות בשום חברת ,לא מקבל ממנה הנחה או הטבה ואיננו כתב רשמי של שום מגזין מחשבים) מול חברות אחרות שלא הסתכלתי עליהן אלא התבססות על מה שראיתי ביחס לעצמו ושאותו ארכוש ואשלם עליו ובתקווה רק בכסף ולא בדיעבד גם כבחירה מוטעית ושלשמו בין השאר צריך ספק כח שיחיה עמו בשלום שהוא עיקר הנושא ולא השוואות על יצרניות , אם כי תמיד כיף להשכיל כל עוד הכל בגדר המקצועי והטוב.[br]פורסם בתאריך: 25.08.2007 בשעה 00:04:51

ובכלל עובדתית לא ברור מאיפה המצאת את ההגדרה הזו "פאנבוי זה בנאדם שמתעלם מהחסרונות של החברה שהוא מצדד בה ומדגיש את כל החסרונות של החברה האחרת"-איפה דיברתי על חברות אחרות של כרטיסי מסך? איפה התעלמתי מחסרון אם ציינתי אותו? ועל איזו חברה אחרת מדובר?. בקיצור, לחשוב טוב לא רק אם זה מכובד מה שכותבים אלא אם זה גם מתאים למה שמופיע בלקסיקון האישי למתקפות חסרות שחר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא באנו לדון פה בכרטיסי מסך או רמת החום שהם פולטים אז אני מציע שתניחו לזה. :kopfpatsch:

דבר שני ה-8800 אכן צורך פחות מ-2900XT, אבל זה לא אומר שהוא לא צורך הרבה.

סביבות 130W במאמץ זה עדיין דיי הרבה.

אם לא שמתם לב פותח הדיון כבר קיבל החלטה עוד בעמוד הקודם, ולדעתי הדיון הזה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפושים והשוואות מחירים, הדבר היחידי שלא הבנתי זה מה ההבדל בין דגם עם PSU בשם שלו לדגם בלי זה. מדובר על:

Corsair HX 520W או

Corsair HX 520W PSU

אם ככה למה לשלם על זה עוד כ- 100 ש"ח? מה פשר תוספת המילה הזו בדגם? (PSU=Power Supply Unit)

בנוסף חיפשתי את ה-TT600W ולא ראיתי בהשוואות מחירים, ה-650W מופיע שם.

Thermaltake 650W A.PFC THOUGHPOWER 2.2 Version, 52A/12V ,140mm Silent FAN, 2XPCI-E

אם להסתמך על תמונות למרות שלא הולכים פה לפי היופי, ה-TT מעוצב בצורה מרשימה הרבה יותר טובה מה-. מי טוב יותר? מי אמין ואיכותי יותר, ומי שקט יותר אין לי מושג.

וההבדל בין ה-520W ל-HX620W נראה באמת לא קטן במחיר ונכון להיום כנראה שאין הכרח להשקיע בדגם הזה (ה-620).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוש המילה PSU הוא פשוט ספק כוח, אין משמעות להופעה של המילה בשם של הספק.

שני הספקים מאוד אמינים, עם קבלים איכותיים וביקורות מצויינות. הTT יהיה קצת שקט יותר לדעתי, אבל אין לאף אחד מהם בעיה ידועה של רעש.

בקשר למחירים, אני רואה עכשיו בKSP שמוכרים את הTT במחיר מדהים של 470 ש"ח: http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3803

כבר בעבר מכרו אותו במחיר זול בKSP, אבל המחיר הנוכחי זול ב150 ש"ח לפחות מכל חנות אחרת. כדאי לברר איתם לגבי האחריות על הספק.

בSkyPC המחיר הוא 626 ש"ח: http://www.skypc.co.il/pl_product~W0103R~24~0.htm

את הCorsair מצאתי בIQPC ב598 ש"ח: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3087

אלה המחירים הזולים ביותר שמצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע שהבאת. אם כך לא ברור לי למה באותה החנות (אפשר למצוא את זה בזאפ) יש פער של כ-100 ש"ח באותו ספק רק עם בשם.

פער המחיר של כ-150 ש"ח גורם קצת לחששות באשר לאמינות המוצר ואין זה משנה מה הוא, אבל עדיין זה לא אומר מה זה כן ומה זה לא. עקרונית החנות עצמה שמרכיבה את המחשב היא זו שמזמינה ומרכיבה את החלקים למרות שוודאי שלא תהיה להם בעיה אם ארכוש זאת בעצמי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי באתר של TT וגם בהצעה שהחנות הביאה על ה-500W מסדרת TR2 מדובר על "Cable Management". בספק של ה-600W (או 650W, שאחד היתרונות שלו ממה שאני מבין הם תמיכה שאני לא צריך ב-SLI) של TT מסדרת ה-Toughpower שאני מתעתד לקנות כנראה, אין Cable Management.

מה זה אומר ולמה צריך את זה אם בכלל? האם זה מספיק טוב לקנות את הדגם של ה-600W בלי זה?. הדגם הבא שלהם עם זה הוא ב-750W ששם יש לא מעט דגמים. ולמה ספק שמאושר לא מאושר CROSS FIRE ומה אומרת ההסמכה של ה-CF? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cable Management אומר שניתן להוציא את הכבלים הלא נחוצים מהספק ובכך לשמור על מארז מסודר יותר ופחות מלא בכבלים. זאת תכונה שאפשר להחשיב כמותרות, ואם אין לה חשיבות עבורך אז אתה לא צריך אותה.

בקשר להסמכות של SLI/CROSSFIRE, אתה יכול להתעלם מהן. רק בגלל שחברה מגיעה להסכם עם ATI\NVIDIA לא אומר שהספקים שלה אכן טובים מספיק, ולא אומר שספקים שלא מופיעים ברשימה לא טובים מספיק. זה לא שNVIDIA וATI באמת עוזרות לנו לדעת איזה ספק אנחנו צריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...