Medal of Honor Airborneדמו יצא - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor Airborneדמו יצא

soldier

Recommended Posts

כן זה הרעיון. את הפאץ' אני רואה פה:

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=21960

אולי זה כבר כלול בדריברים האחרונים ? (אין לי מושג)

זה הציטוט שלקחתי מהפורומים ב-tweakguides בקשר ל-bioshock:

הוא לא מזכיר שצריך להוריד את הפאץ' הזה של oblivion, אז כנראה כבר יש לך את זה... לא?

ATI Cards:

Windows XP, Vista - It is not normally possible to use Antialiasing in Bioshock on any ATI card, whether in DX9 or DX10, even though X1X00 cards and newer can do HDR+AA. This is likely an ATI driver issue.

However ATI X1X00 and HD2X00 users can apparently force the game to use AA in DX9 if you rename the Bioshock.exe file to Oblivion.exe, make sure Catalyst is enabled (as that's what detects the game-specific optimizations/capabilities), and then you should be able to force AA in your Catalyst Control Center. You probably need to add -dx9 to the shortcut in Vista as per the example further above, but I can't personally test this though others have confirmed this method works. I.e should look something like this:

"E:\Program Files\2K Games\BioShock Demo\Builds\Release\Oblivion.exe" -dx9

Note: The version of the game doesn't allow the successful renaming of the game executable, so this method will only work on the retail version of the game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זה הרעיון. את הפאץ' אני רואה פה:

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=21960

אולי זה כבר כלול בדריברים האחרונים ? (אין לי מושג)

זה הציטוט שלקחתי מהפורומים ב-tweakguides בקשר ל-bioshock:

הוא לא מזכיר שצריך להוריד את הפאץ' הזה של oblivion, אז כנראה כבר יש לך את זה... לא?

הבעיה היא שהפאץ כלול בתוך דרייבר ישן

אני אנסה לחפש רק את הפאץ אם יש כזה דבר...

ניסיתי את מה שהם אמרו זה לא עזר

שניתי באמת את השם לאובליביון אבל לא הוספתי DX9 כי זה רק למי שיש הבנתי

ויש לי את הדרייברים החדשים 7.8 שאני לא יודע אם הפאץ כלול בהם

בקיצור לא עבד לי,אני לא מבין למה צריכים כל כל הרבה באלגן רק בשביל AA..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב עזוב, אני כמעט בטוח שזה כבר כלול בדריבר שלך.. תעשה בדיקה. (אני לא מעודכן בענייני ATI)

עריכה: אני מבין שלא עבד לך. אולי תבדוק עם ששם זה אמור לעבוד, רק בשביל לאשר שאתה אכן עושה פעולה נכונה.

לא עבד באמת

שיצא המלא נראה מה יהיה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים, אני יודע מה זה Enabled, אני לא יודע מה Catalyst עושה כי אני עם כרטיס של . :lol:

אוף כמעט הלכתי לישון כשאני מוצג כדביל. :P לילה טוב.

עריכה:

ראיתי שזה עבד לך בביושוק בסופו של דבר. אז מי שקורא את זה - יש סיכוי טוב שזה עובד גם ב-moha.

ציטוט רלוונטי של ItSiK86 מהת'רד של ביושוק:

שאתם בתוך המשחק אז ממזערים את המשחק ופותחים את הCCC ושם לסמן את ה AA

גם אם זה כבר מופעל אז תכבו את הAA ותשימו אותו מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לעוד אנשים יש בעיות היסטריות של ביצועים?

יש'לי D 2.8 ג'יגה ראם וX1950xt וגם ב-600X800 המשחק לא רץ חלק...מה גם שהוא מכוער להחריד....מישו יודע משהו על זה?:\

המשחק צריך לזוז לך חלק מאוד. הוא מכוער כי אתה משחק על הגדרות חלשות. תנסה להתקין את הדרייבר הכי חדש 7.8[br]פורסם בתאריך: 26.08.2007 בשעה 18:01:56

עריכה:

ראיתי שזה עבד לך בביושוק בסופו של דבר. אז מי שקורא את זה - יש סיכוי טוב שזה עובד גם ב-moha.

ציטוט רלוונטי של ItSiK86 מהת'רד של ביושוק:

טעות. הוא אמר שזה מצליח במשחקים מסויימים וב ביושוק זה לא הצליח לו. ולמה להסתבך צריך לכבות את הAA בדרייבר ורק במשחק להפעיל לפעמים זה משפר את הAA . אבל בביושוק וMedal of Honor אין בכלל AA . זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות. הוא אמר שזה מצליח במשחקים מסויימים וב ביושוק זה לא הצליח לו. ולמה להסתבך צריך לכבות את הAA בדרייבר ורק במשחק להפעיל לפעמים זה משפר את הAA . אבל בביושוק וMedal of Honor אין בכלל AA . זה מעצבן.

קודם כל אני מסכים איתך שזה מעצבן, אבל זה מה יש.

אפשר לעקוף את זה, לפחות בביושוק (שגם על המנוע של unreal3) :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=282977.msg2498090#msg2498090

אני לא אומר סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מסכים איתך שזה מעצבן, אבל זה מה יש.

אפשר לעקוף את זה, לפחות בביושוק (שגם על המנוע של unreal3) :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=282977.msg2498090#msg2498090

אני לא אומר סתם...

הבנתי עשיתי וזה משפר אבל לא לחלוטין אבל יפה. רגע אז אם אני עושה את זה למשחקים שאני רוצה תמיד לשנות אז תמיד לOBLIVION? ושניתי ככה כתבתי OBLIVION.EXE

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי עשיתי וזה משפר אבל לא לחלוטין אבל יפה. רגע אז אם אני עושה את זה למשחקים שאני רוצה תמיד לשנות אז תמיד לOBLIVION? ושניתי ככה כתבתי OBLIVION.EXE

זה משפר לגמרי!

אני רואה AA חלק ותמונה יפה מתמיד

ולא בכל המשחקים זה יעבוד הקטע עם האובליביון

אבל אשר לנסות עגם על MOH....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משפר לגמרי!

אני רואה AA חלק ותמונה יפה מתמיד

ולא בכל המשחקים זה יעבוד הקטע עם האובליביון

אבל אשר לנסות עגם על MOH....

לא ראיתי AA חלק מאוד. אולי שיפר אבל לא חלק ממש. אני יבדוק את זה שוב עכשיו. ומה שראית בתמונה ששמתי רק שם שיניתי זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...