Medal of Honor Airborneדמו יצא - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor Airborneדמו יצא

soldier

Recommended Posts

מה הבעיה עם הגרפיקה,היא לא אלוהית אבל לא רעה בכלל,

אז הגזימו קצת עם הצבעים..

לגבי המשחקיות,איך אפשר בכלל לקבוע על פה הדמו בלבד,למרות שיהיה למשחק קשה מאוד להתחרות עם משחק שפעם התחרה איתו ראש בראש (COD)

אין מה לעשות , יצרו את משחק ה WW2 הכי טוב עד כה,לדעתי.

ל EA יש המון עבודה ולמזלם יש להם גם המון כסף,נסיון וסיכוי.

נחכה לביקורות רשמיות.

רגב,מוזר שהדמו מזהה אצלי כרטיס מסך עם 768MB זיכרון

לא בדיוק, החבר'ה שבעצם בנו את MOHAA עברו לActivision כדי ליצור את COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה עם הגרפיקה,היא לא אלוהית אבל לא רעה בכלל,

אז הגזימו קצת עם הצבעים..

לגבי המשחקיות,איך אפשר בכלל לקבוע על פה הדמו בלבד,למרות שיהיה למשחק קשה מאוד להתחרות עם משחק שפעם התחרה איתו ראש בראש (COD)

אין מה לעשות , יצרו את משחק ה WW2 הכי טוב עד כה,לדעתי.

ל EA יש המון עבודה ולמזלם יש להם גם המון כסף,נסיון וסיכוי.

נחכה לביקורות רשמיות.

רגב,מוזר שהדמו מזהה אצלי כרטיס מסך עם 768MB זיכרון

זה בסדר גם לי יש את זה ככה זה נראה לי בסדרת ה-X1950 כי יש לך 512MB לכרטיס ועוד 256 מגה של טקסטורות AGP (ככה זה נקרא) אבל איזה טמטום זה לא היה צריך להכליל את זה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוגים באים לפי מידת השימוש שלך בכל סוג נשק\תקיפה.

אם תשים לב, כל שאתה מחזיק מופיע למטה מצד ימין כאשר יש בתוכו מד כחול. המד עולה עם השימוש וכשמתמלא אתה מקבל שדרוג.

פיגרס :P

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהגרפיקה אין בו שום דבר טוב

^ תן לי להרוג גרמנים עם גראפיקה יפה ואני מסודר :lol:

למה ציפית ד"א ? זה בסך הכל shooter וטוב שכך. תתרכז ב-aiming/skill. העיקר שהמנוע טוב.

לדעתי כל המוסיף גורע -> ו-Stalker הוא דוגמא טובה לכך (מהר מאוד ירדתי ממנו, משעמם תחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תן לי להרוג גרמנים עם גראפיקה יפה ואני מסודר :lol:

למה ציפית ד"א ? זה בסך הכל shooter וטוב שכך. תתרכז ב-aiming/skill. העיקר שהמנוע טוב.

לדעתי כל המוסיף גורע -> ו-Stalker הוא דוגמא טובה לכך(מהר מאוד ירדתי ממנו, משעמם תחת)

שחק COD2/3 ואתה תשכח מהמשחק הזה

זה גם להרוג ועוד להרוג, רק הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD2/3 היו מעולים... גם WOLF3D היה מעולה, אז מה...

עכשיו תורו של MOHA וגם הוא יהיה מעולה (ואתה תשחק בו), עזוב אותך השוואות עכשיו :)

אבל אם באמת moha יהווה איזושהי ירידה ברמה (מה שלא נראה לפי הדמו) - אני יחזור לפה לחזק אותך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיך שאני מכיר את האנשים פה, זה לא שתצטרכו לשבת ולחשוב "המממ, על מה אני אוציא את הכסף שלי? MOH או COD?"

ופשוט תשחקו בשניהם, במקרה הכי גרוע אחד מהם לא יהיה כל כך טוב, ופשוט תמחקו אותו . זה לא כאילו בזבזתם כסף או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cod זה המשחק הכי טוב בז'אנר של מלחמת העולם השניה הוא מעביר בצורה הכי טובה את האווירה בנוגע לדמו הוא נחמד אבל לא יותר מזה ומשהו שמעצבן אותי זה שהכפתורים בבגדים שלהם זוהרים כמו כוכבים ממש(רק בקטעים שלא משחקים) ומישהו אמר פה משהו על סטוקר והוא צודק משחק משעמם והיחידי שמחקתי אחרי 10 דקות פשוט משחק גרוע לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD2/3 היו מעולים... גם WOLF3D היה מעולה, אז מה...

עכשיו תורו של MOHA וגם הוא יהיה מעולה (ואתה תשחק בו), עזוב אותך השוואות עכשיו :)

אבל אם באמת moha יהווה איזושהי ירידה ברמה (מה שלא נראה לפי הדמו) - אני יחזור לפה לחזק אותך :D

קיצר תיהנה מMOH ואני יהנה מCOD :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אפשר!

עכשיו עשיתי את הבא (עם nHancer) :

קודם כל הפרופיל של moha מצביע על moha.exe ולא על MOHAdemo.exe (נא לשים לב)

שמתי את ה- aa compatibility על rainbow six: vegas (שגם עובד על המנוע של unreal3)

(למען האמת לא ניסיתי בלי, אז אולי זה לא חובה)

בשביל הבדיקה שמתי CSAA x16 וברזולוציה 1280x960 אני מקבל ממוצע 60fps~ הכל high , רואים ממש נהדר עכשיו והתזוזה תענוג..

בשביל ההשוואה, רזולוציה 1600x1200 עם AAx2 בלבד נותן כבר 30-40fps ~ .

ההתרשמות שלי היא שרזולוציה גבוהה מכבידה יותר מה-AA.

ובכלליות, ה-AA לא משתלב הכי טוב כאשר הקצבות של האובייקט בוהקות ממקור אור חיצוני, והם משתמשים המון באפקט הזה אז זה לא תמיד נראה מושלם מבחינת ה-AA אבל עדיין עדיף על כלום... לא כל כך שמים לב גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...