BioShock - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

רוני סיפורוני, נחכה ונראה איך כרטיסי המסך יסתדרו עם המשחק הזה.

מבחינתי הגרפיקה היא מן סוג של של שנות ה-30 של המאה 21.

משהו שונה לגמרי ממה שראינו עד היום.

מעניין למה בחרו בעלילה שתתבסס על השנים האלו.

אמרתי משהו בכלליות. אם הדמו זז ככה אז המשחק המלא צריך לזוז אפילו יותר טוב. ולכן בכלליות אמרתי משחק שיש לו גרפיקה שדומה למצוייר זה יותר קל לכרטיס מסך כי זה לא משחק עם גרפיקה שמדמה מציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם מישהו כאן מתכוון לקנות את הDVD של המשחק כשהוא יצא בארץ, של יטרח...

לכו קנו עכשיו בסטים ב50 דולר, גם יחסוך לכם 60 ש"י וגם תסתיים ההורדה של המשחק יומיים לפני שהמשחק יגיע לארץ בכלל...

ולמה אני לא קונה עכשיו בסטים? כי אני מחכה שידליפו xD

איפה תחסוך 60 שקל? אני עכשיו יכול לקנות בכל אתר שמוכר משחקים בישראל ב200 שקל... :-\

דוגמא: http://pcgames.co.il/products/product.aspx?productid=3703

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מדהים מדהים מדהים מדהים, שיחקתי 4 פעמים רצוף בדמו, רק בישביל עוד קצת FUN

על הגדרות הכי גבוהות, רזולוצייה 1920x1200, ה-FPS ממוצע בערך 46-48, זה מעולה.

אפקטים מאוד מגניבים, כול הסירטונים שראיתי לא ממש היתלהבתי מהמשחק, עכשיו ששיחקתי בו אני רוצה עוד לשחק.

קיצר זה משחק השנה שלי, לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה דמו. אני מריץ אותו בHIGH 1280X1024 ומשחק באיזור ה30-40 FPS לפעמים יש נפילות ל 25. לא התקנתי את הדרייבר החדש עדיין.

אווירה קודרת וגרפיקה מדהימה. המים פתאום קיבלו עומק... הדמו קצרצר (אבל שוקל 1.8 ג'יגה) שיחקתי בו פעמיים

תגידו, זה רק אני או שהקול של הביג-דדי (במיוחד בסרטון אחרי שאתה מזריק פלאסמיד) דומה לסאונד של הזרועות הירוקות מHL1... ???

אני אקנה אותו מחר בסטים...מגיע להם. יש כבר השוואות בין DX9 ל DX10??

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קיבלתי תשובה ברור בנושא הקודם..

אם אני קונה את המשחק בDVD כשיגיע לארץ הוא מצריך סטים בכל מקרה כמו המשחקים של , או שזה כמו דום וCOD שזו רק אופציה להוריד בסטים ואם קונים את הRETAIL אז לא צריך סטים?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו תמונות השוואה של DX9 ו10 בדמו. חד וחלק אין הבדל ואפילו DX9 נראה טוב יותר במקומות חשוכים מאוד ומקבלים יותר FPS איתו.

http://forums.tweakguides.com/showpost.php?p=71880&postcount=232

הDX10 הזה נראה כמו גימיק שיווקי של המשחק, לא מנצלים אותו אפילו טיפה בדמו.

מקווה שמישהו יוכיח לי שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי כל כך מה ההתלהבות, המים במשחק מדהימים, חוץ מזה הגרפיקה ניראת דיי מצועצעת (ושיחקתי על מקסימום ברזולציה טבעית), האוייבים נראים כמו דמויות מצויירות והדם ממש לא קרוב למציאות. אולי התרגלתי ל graw2 ?

בכל זאת, יש לי שאלה, איך אני מפעיל את המשחק שיעבוד עם 9 ? (אני על ויסטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו תמונות השוואה של DX9 ו10 בדמו. חד וחלק אין הבדל ואפילו DX9 נראה טוב יותר במקומות חשוכים מאוד ומקבלים יותר FPS איתו.

http://forums.tweakguides.com/showpost.php?p=71880&postcount=232

הDX10 הזה נראה כמו גימיק שיווקי של המשחק, לא מנצלים אותו אפילו טיפה בדמו.

מקווה שמישהו יוכיח לי שאני טועה.

דווקא בחשכה הDX10 נותן יותר צללים,שים לב שבתמונה האחרונה בכלל לא רואים את היד כחולה,שגם ניראית יותר זוהרת בבDX10,חבל שלא ראו השוואה בין המיםףכמו כן בין הברק של הריצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קיבלתי תשובה ברור בנושא הקודם..

אם אני קונה את המשחק בDVD כשיגיע לארץ הוא מצריך סטים בכל מקרה כמו המשחקים של , או שזה כמו דום וCOD שזו רק אופציה להוריד בסטים ואם קונים את הRETAIL אז לא צריך סטים?

תודה לעונים.

זאת רק אופציה, לכן אין צורך בסטים אם אתה קונה retail :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בחשכה הDX10 נותן יותר צללים,שים לב שבתמונה האחרונה בכלל לא רואים את היד כחולה,שגם ניראית יותר זוהרת בבDX10,חבל שלא ראו השוואה בין המיםףכמו כן בין הברק של הריצפה.

קישקוש.

התמונות הללו לא אומרות לי כלום.

נראה לכם באמת שלא רואים את היד הכחולה כמו שרואים בצד ימין של התמונות (יעני בדראק10 ) ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המאמר ששלחו בעמוד הקודם העשן זז עם הרוח ומתנפנף כשנוגעים בו, והמים הרבה יותר מציאותיים, אני לא בטוח לגבי הטקסטורות, וזה גם לא כאלה הבדלים משמעותיים שצריך לקרוא לזה DX10, אבל צריך לראות בשביל להיווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...