BioShock - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

על מה אתם מדברים? לא נתקלתי בשום דבר שמישהו ממכם אמר...

זה כנראה כמו שאמרו.. שכל אחד מתקדם במשחק בצורה אחרת

ו YemeniteCamel למה אתה מתפשר עם מפרט כמו שלך? אתה יכול לשחק על 1280*1024 ותבטל את הVSYNC

יש לי מסך 15 אינץ' !!! תצחק... אבל זה מה יש!! (והאחות הקטנה המטומטמת שלי לא מוכנה לוותר על שלה, 19'', כי הסימס שלה נראה כל כך טוב עליו!)

והיה לי קטע מוזר כזה שכאילו המסך מהבהב בשחור, אבל ממש מהר, ואני די בטוח שקראתי איפושהו שבשביל להפטר מזה צריך שיהיה VSYNC.. אז שמתי VSYNC

באמת, מישהו יודע מה עם הFORCE GLOBAL LIGHTING? אני השארתי בOFF, אבל יכול להיות שיש הבדל אם זה ON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה רבה, עברתי את הקטע הזה.

אבל נתקעתי בחדש.... חח

כשצריך להפוך לביג דאדי, אני לא מוצא את הקופסא שכיביכול משנה את הקול. מצאתי את כל שאר הדברים

זה צריך להיות בחדר שנקרא LIVE SUBJECT TESTING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששיחק ועוד לא הגיע לתחילת שלב 3 (smugglers hideout) שלא יקרא תדברים

טוב אני צריך שתסבירו לי כמה דברים בעלילה ותגידו לי אם הבנתי אותה כמו שצריך עד לקטע שאני נמצא במשחק ואם יש פרטים חסרים תסבירו לי, אני יגיד איפה אני ושאף אחד בבקשה לא יחשוף איזה שהוא מידע שאני עוד לא אמור לדעת.

אני ניצול ממטוס שהתרסק שמוצא את עצמו בעיר תת מימית שעבר עליה אסון , בחור בשם אטלס מבקש ממני שאני יעזור לו להציל את המשפחה שלו בשביל זה אני צריך להגיע נראה לי לפונטיין פישס (אני לא בטוח שזה השם אני לא זוכר בדיוק אני רק זוכר fishes ) שם יש צוללת שאמורה לעזור לאטלס איך שהוא להציל את המשפחה שלו שאני מגיע לfishes הזה אני פוגש את פיץ' ווילקינס (נראה לי) בכל מקרה מישהו שם שמדבר איתי מעבר לדלת דרך חלון קטן אומר לי ללכת לצלם 3 מוטציות עכביש (יענו השרמוטות האלו שקופצים וזורקים עליך דברים) צילמתי את שלושתם הלכתי חזרה לפיץ' ווילקינס נלחמתי בקצת מוטציות אטלס אומר לי הנה הגעת או משהו כזה ונגמר השלב.

יש איזה שהוא מידע בעלילה שפספסתי? אני עכשיו בתחילת שלב 3 (smugglers hideout) ממש בהתחלה עוד לא הגעתי לצוללת שאטלס מבקש ממני למצוא.

לא לחשוף מידע שאני לא אמור לדעת ! תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששיחק ועוד לא הגיע לתחילת שלב 3 (smugglers hideout) שלא יקרא תדברים

טוב אני צריך שתסבירו לי כמה דברים בעלילה ותגידו לי אם הבנתי אותה כמו שצריך עד לקטע שאני נמצא במשחק ואם יש פרטים חסרים תסבירו לי, אני יגיד איפה אני ושאף אחד בבקשה לא יחשוף איזה שהוא מידע שאני עוד לא אמור לדעת.

אני ניצול ממטוס שהתרסק שמוצא את עצמו בעיר תת מימית שעבר עליה אסון , בחור בשם אטלס מבקש ממני שאני יעזור לו להציל את המשפחה שלו בשביל זה אני צריך להגיע נראה לי לפונטיין פישס (אני לא בטוח שזה השם אני לא זוכר בדיוק אני רק זוכר fishes ) שם יש צוללת שאמורה לעזור לאטלס איך שהוא להציל את המשפחה שלו שאני מגיע לfishes הזה אני פוגש את פיץ' ווילקינס (נראה לי) בכל מקרה מישהו שם שמדבר איתי מעבר לדלת דרך חלון קטן אומר לי ללכת לצלם 3 מוטציות עכביש (יענו השרמוטות האלו שקופצים וזורקים עליך דברים) צילמתי את שלושתם הלכתי חזרה לפיץ' ווילקינס נלחמתי בקצת מוטציות אטלס אומר לי הנה הגעת או משהו כזה ונגמר השלב.

יש איזה שהוא מידע בעלילה שפספסתי? אני עכשיו בתחילת שלב 3 (smugglers hideout) ממש בהתחלה עוד לא הגעתי לצוללת שאטלס מבקש ממני למצוא.

לא לחשוף מידע שאני לא אמור לדעת ! תודה

זהו גם אני בקטע הזה, גם אני צילמתי והכל ובאתי לעבור שלב והוא אמר שלא הצלתי מספיק ילדות ואין לי מספיק ADAM.. וראיתי בדרך ילדות אבל לא היה לי כוח ל BIG DADDY אז פשוט המשכתי.. רק שתדעו שזה חובה להציל אותן ולהתמודד עם ה BIG DADDY

אני נדפקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את האפליקציה הזו:

http://www.fraps.com/download.php

תתקין ותן לה לרוץ.

אתה כבר תראה לבד שבתוך המשחק ירוץ לך שם מד (בצבע צהוב אם אני זוכר נכון למרות שניתן לשינוי)

זה ה FPS שלך[br]פורסם בתאריך: 2.09.2007 בשעה 15:55:43

ז רק שתדעו שזה חובה להציל אותן ולהתמודד עם ה BIG DADDY

אני נדפקתי

איך קבעת שזו חובה להציל את הילדות?

אם זה היה חובה לא היינו מקבלים אלטרנטיבה.

אפרופו ביג דאדי,

מישהו הצליח להרוג אותו ברמת הקושי הגבוהה?

הוא קשה מאוד ועוד בלי הרבה קיטים של עזרה ראשונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שנכשלתי בדמו לקראת הסוף,על SM2 רואים לא טוב כנראה כי אין לי את הפאץ' של ATI-למישהו יש לינק?

בלי הלינק רואים חצאי אנשים :nixweiss:

בלי קשר לתצוגה-משחק מהמם וחדשני בתפיסה שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

יש לי תמשחק ביושוק. הבעייה היא שבהתחלה ששחקתי שמתי את ההגדרות על:HIGH והכל פעל חלק וטוב.

כשהגעתי לשלב מסויים(שראיתי את הביג דדי הזה) פתאום המשחק נהייה ממש תקוע ולכן הורדתי ל MEDIUM וזה עזר בקרב שפעל חלק אבל פתאום אחרי זה שסתם אני מסתובב במקומות זה נתקע לשנייה כמה פעמים וזה מרגיז!

מישו מוכן לומר לי מה הבעייה?!!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמאצלי זה ככה..

זה בדרך כלל 30+- במקומות סגורים ושקטים זה יכול לעשות אפילו ל- 45

אבל כשלפעמים יש אקשן וזה.. זה יור לי ל 24 ככה.. FPS

וזה מציק

הכל אצלי על HIGH.. חוץ מ-AA.. איך מפעילים AA במשחק הזה? =\ ניסיתי דרך הדיירבר אבל גם לא פועל..

אז שאלה.. מה אפשר להוריד בגרפיקה שלא ממש יכער אבל שיעלה ת'FPS..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את האפליקציה הזו:

http://www.fraps.com/download.php

תתקין ותן לה לרוץ.

אתה כבר תראה לבד שבתוך המשחק ירוץ לך שם מד (בצבע צהוב אם אני זוכר נכון למרות שניתן לשינוי)

זה ה FPS שלך[br]פורסם בתאריך: 2.09.2007 בשעה 15:55:43

איך קבעת שזו חובה להציל את הילדות?

אם זה היה חובה לא היינו מקבלים אלטרנטיבה.

אפרופו ביג דאדי,

מישהו הצליח להרוג אותו ברמת הקושי הגבוהה?

הוא קשה מאוד ועוד בלי הרבה קיטים של עזרה ראשונה..

לא חובה להציל..

חובה להרוג\להציל מה שאתה מחליט.. אבל אחד מהם כי אחר כך אין מספיק "ADAM" בשביל לעבור לשלבים הבאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל הורגים את הבוס הראשון? (ה"מנתח פלסטי" כביכול) , הנבלה כל הזמן בורח לי לhealth spot ומבריא את עצמו, אפילו כשאני עומד ליד הhealth spot הוא מוצא אחת אחרת וחוזר בריא כמו שור >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...