עצומה למנהל המלון שהושחת באיה נאפה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה למנהל המלון שהושחת באיה נאפה

idofr

Recommended Posts

היייייי שלום כולם :)

אני יודע שזה בד"כ לא הסגנון שלי אבל אחרי שראיתי את הכתבה ( http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=507589&sid=126)

על הנוער שהשרף חדר במלון באיה נאפה ואחרי ששמעתי את הראיון עם מנהל המלון המסכן שהדגיש כמה הוא אוהב ותומך בישראלים אבל כבר לא יכול עם זה שהורסים לו את המלון החלטתי שאני חייב לעשות משו ולארגן עצומה שתחתם ע"י כמה שיותר אנשים בגיל שלנו (אני מניח ש16-19 יהיה סביר, לא?) ותשלח למנהל המלון

את המכתב אני יכתוב באנגלית וישלח לחברים באנגליה לתיקונים ככה שלא יהיו שגיאות או גראמר או שטויות.

עכשיו מה שאני מבקש ממכם זה ככה:

א. אם אתם בגיל המתאים ואתם תומכים תחתמו.

ב. אם יש לכם הצעות/הערות והארות

ג. אם אתם יכולים אולי להביא לי את המייל של המלון המדובר כי מחיפוש באינטרנט לא ממש מצאתי אולי לכם יהיה יותר מזל

הדגשה:

העצומה נעשית במטרה ברורה של לנסות לשמור על דעת קהל עולמית ברורה שלא כל הישראלים ערסים ומגעילים ושיש גם ישראלים מתורבתים ובנסוף, לשמור על איה נאפה כמקום בילוי גם לישראלים ולמנוע חס וחלילה החרמה שלנו משם.

המכתב יועלה ברגע שאני יסיים אותו (אני עכשיו ניגש לכתיבה)

תודה על התמיכה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חלאס נו עם כל העצומות המפגרות האלה

לכל דבר פותחים עצומה באינטרנט

מלונות פחות אחד יותר נחמד, זה שתחתום על עצומה לא יגרום לכל הערסים והחוליגנים שטסים לקפריסין להתנהג כמו בני אדם, כי זה לא הטבע שלהם.

אם הישראלים היו תורמים משמעותית לרווחים במלון הוא לא היה עושה את זה, אז תאמין לי שעצומה מסכנה לא תשכנע אותו, ואת האמת, גם אני הייתי סוגר את הבית מלון לישראלים, ושהיו קוראים לי אנטישמי עד מחר.

עוד מעט תפתחו עצומה לשלוח לנאסרללה, שיחשרר את החטופים

או יש לי עוד רעיון! בואו נשלח עצומה לאלוהים, מזה הדבר הזה אין גשמים בחורף? למה מה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים כן תורמים משמעותית לרווחים ולכן הוא לא סוגר אותו לישראלים

אף אחד לא טען שזה מה שיגרום לכולם להפסיק להתנהג כמו מפגרים המטרה היא להראות למנהל המלון שלא כל הישראלים באים כדי להרוס לו את המלון

אני ממש לא חושב שזה עצומה מוגזמת או נסחפת שאתה רואה איך הישראלים מתנהגים גם בארץ וגם בחו"ל (אני אחרי 2 טראומות ערסים קשות הראשונה בלונדון השניה באילת) איך אתה יכול אח"כ להאשים את העולם שהם נגדנו?! כל המטרה היא להראות שיש ישראלים נורמלים ולא רק 2 כאלה אלא קבוצה גדולה ומשמעותית

ולא משרד החוץ המפגר שלנו ישר קופץ להציל אותם! טוב מאוד שהוא לא משחרר להם את הדרכונים! שישאיר אותם שם עד שההורים שלהם ישלמו את הנזק! משרד החוץ שאמור להגן על דעת הקהל בנושא כל הזמן קופץ ועושה בידיוק ההפך וגם הישראלים עצמם שבטוחים שמגיע להם הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס נו עם כל העצומות המפגרות האלה

לכל דבר פותחים עצומה באינטרנט

מלונות פחות אחד יותר נחמד, זה שתחתום על עצומה לא יגרום לכל הערסים והחוליגנים שטסים לקפריסין להתנהג כמו בני אדם, כי זה לא הטבע שלהם.

אם הישראלים היו תורמים משמעותית לרווחים במלון הוא לא היה עושה את זה, אז תאמין לי שעצומה מסכנה לא תשכנע אותו, ואת האמת, גם אני הייתי סוגר את הבית מלון לישראלים, ושהיו קוראים לי אנטישמי עד מחר.

עוד מעט תפתחו עצומה לשלוח לנאסרללה, שיחשרר את החטופים

או יש לי עוד רעיון! בואו נשלח עצומה לאלוהים, מזה הדבר הזה אין גשמים בחורף? למה מה קרה?

תכל'ס...

ערסים יישארו ערסים, וימשיכו לעשות שם רע לישראלים בחו"ל. עצומה או לא, לדעתי גם בעלי בתי המלון לא טיפשים כדי להכליל את כולנו. הסר דאגה מליבך, לא כולם שם מעבר לאופק חושבים שאנחנו אדיוטים ברבריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני כישראלי אחרי שראיתי את זה חושב שכולם מחוץ לכפר סבא הם אידיוטים ברברים באמת שאני לא רוצה לדעת מה חושבים בעולם

חוץ מזה העצומה לא יכולה להזיק אלא רק להועיל אז מה אכפת לכם? כואב לחתום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך בשביל מה להחתים עצומה... זה לא יעזור והישראלים ימשיכו לעשות שם בלאגן כי הכל מתחיל ונגמר בחינוך מהבית וכנראה שיש לכמה חינוך לקוי...

שריפת החדר הזה הייתה פשוט הקצנה חריפה מאוד של כל הדברים ששוברים\הורסים שם, שלא נדבר על כמה וכמה סיפורים ששמעתי על אנשים שנעצרו בגלל נהיגה בשכרות וכו'... כל הדברים האלה הם פשוט תקדים לשריפה של החדר במלון.

אני חייב להגיד שהייתי שמה שנה שעברה וזה באמת גן עדן אבל השנה יש ממש עלייה בואנדליזם ובבעיות שישראלים עושים שם, עובדה שזה אפילו הגיע לחדשות.

שכל אחד פשוט ישתדל להתנהג כמו בנאדם בחו"ל ולא יהיו בעיות...

אה ועוד דבר: אל תחשוב שנוער מכפר סבא לא מתפרע שם כי שמעתי ממקור ראשון כמה סיפורים שאחריהם אתה תשנה את הדעה שלך לגבי לגבי האנשים פה בעיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שכפ"ס מושלמים פשוט טענתי שאני פה הרבה שנים והמצב הרבה פחות גרוע ממה שאני רואה מחוץ לפה.

ובאמת, אתם מפספסים את המטרה ברור לי לגמרי שזה לא מה שיעצור את הבלאגן, אבל בכל זאת להראות למנהל המלון שלא כולם ככה, כמו שהוא אמר שראיון "תמיד אפשר לזהות את הישראלים לפי ההתנהגות שלהם" זה בושה שזה ככה ואני רוצה להראות לו שזה לא כל המיקרים. כמו שאתם יודעים תמיד זוכרים רק את המיקרים הרעים, אז אני מנסה לעשות מיקרה טוב אחד שאולי יזכר וישפיע כי אני במקום קפריסין הייתי כבר מזמן סוגר את איה נאפה לישראלים.

אוקי סיימתי לכתוב, אני מקווה שלמרות כל ההבעות של החוסר תמיכה פה בכל זאת תיהיה מעט תמיכה.

הערות והארות יתקבלו בברכה.

Dear hotel manager hello,

Subject: Respond on the recent events in your hotel

Title: Not all of the Israelis are the same

Draft no.1

After seeing the news about the recent events in your hotel about a group of Israeli teen-agers burning down a room in the hotel, and after hearing the interview with you, we felt that we have to act in order to show you that not all Israelis are the same.

We started this petition in order to raise as much signatures as possible from people in my age group, mostly because the events were made by people of our own age. And in order to show you that we are not like those teens who damaged your hotel, not even a bit.

We want as well to show you our support for not giving them their passports back until they will compensate the hotel for the caused damage by them. We do not think that this kind of behavior should be treated with any kind of tolerance, and this kind of behavior should consequence in the full punishment dictated by the law.

Hope to receive a proper respond and that everything will end in the nicest way possible,

The rest of the Israeli youth.

P.S.

Below you will find a table signed by the Israeli youth who supports this latter

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל המלון גם הוא איננו שא תמים, הם גם בני זונות לא קטנים שם.

למה נראה לך שהוא לא עירב את משטרת קפריסין בעניין? כי הוא ידע שאם יקח מהם את הדרכונים ויעשה רעש הוא יקבל בוחטה כסף כפיצוי, כסף שגם יכסה את השיפוץ וגם את הזמן שבו הוא לא יוכל לארח אנשים. אם נעלם לו משהו מהמלון והוא שם לב לפני שאתה עושה צ'ק אאוט, הוא יגבה ממך על הפריט פי 20 ממחירו האמיתי. 10 פאונד למגבת (שהוא בטח בעצמו גנב) נראה לך הגיוני?

האמן לי, הוא עושה יותר כסף מלנער קונסולים נבוכים. אם כבר יש לכתוב מכתב זועם לקונסול שיפסיק להתערב בשביל בני זנונים כאלו ויתחיל להתערב בשביל אנשים שומרי חוק אשר נקלעו לצרה ולא בשביל חוליגנים. שאמא שלהם תחלץ אותם! ואני מקווה שהמכה שקיבלה חברת התעופה, ונצתרכה לכסות 20,000 שקל על הברדק ולספק להם חדר אחר, תפנים ותפסיק להוציא צעירים ללא ההורים שלהם. רק לפני שבוע-שבועיים ראיתי אמא חותמת על חבילת נופש לאייה נאפה ל-2 בנותיה בנות ה-13 ו-15, שנסעו עם החברים הערסים שלהן. גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר יש לכתוב מכתב זועם לקונסול שיפסיק להתערב בשביל בני זנונים כאלו ויתחיל להתערב בשביל אנשים שומרי חוק אשר נקלעו לצרה ולא בשביל חוליגנים. שאמא שלהם תחלץ אותם! ואני מקווה שהמכה שקיבלה חברת התעופה, ונצתרכה לכסות 20,000 שקל על הברדק ולספק להם חדר אחר, תפנים ותפסיק להוציא צעירים ללא ההורים שלהם. רק לפני שבוע-שבועיים ראיתי אמא חותמת על חבילת נופש לאייה נאפה ל-2 בנותיה בנות ה-13 ו-15, שנסעו עם החברים הערסים שלהן. גועל נפש.

א. דריה שנים לא שמעתי ממך, התגעגתי חח

ב. אני מסכים שקונסול האידיוט לא צריך להתערב לטובתם

ג. מה בידיוק חברת התעופה קשורה?ד

ד. איזה אמא מטומטמת שולחת ילדה בן 13 לאיה נאפה?!

ה. אני ממש לא חושב שצריך לאסור על ילדים לצאת בלי הורים וזה יגרום להמוןןןן בעיות, חוץ מזה שהרוב שם הם בני 18 אחרי בצפר ולא סתם ילדים קטנים אז....

ו. זה מלון! כל מה שהם עושים זה לדפוק מחירים לא הגיוניים ואין מה לעשות עם זה לא אמרתי שהם תמימים או משו אבל הוא צודק שאם שרפו לו חדר מגיע לו פיצוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא משנה לי מה מנהל מלון באיה נאפה חושב..

כי בדרך כלל מי שנוסע למקום הזה הוא כן הישראלי שאתה מתאר (ערס, מופרע, רועש, פושע וכו').

אם זה היה מנהל מלון בארה"ב\אנגליה\גרמניה אז הייתי חותם בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיסע לשם. חוץ מהחדרים+טיסה הכל שם י-ק-ר פחד ולא ממש אטרקטיבי, אין שם מה לעשות חוץ מלהתעצבן כי לא מכניסים אותך לשום מועדון בגלל היותך ישראלי. מלא ישראלים גם חוטפים שם מכות כי הספיקו להשניא את עצמם על המקומיים. חוצמזה, אתה רוצה לשלם 15 שקל על בקבוק קולה? אתה רוצה יעד קרוב וזול? תעשה מה שאני עושה וקח טיסה לאירופה ותשכיר אכסניה (בין 15 ל-30 יורו ללילה בחדר יפה עם וחימום/מזגן, תוספת 5 יורו לארוחת בוקר) ותאכל במסעדות כי האוכל זול באירופה.

א. דריה שנים לא שמעתי ממך, התגעגתי חח

ב. אני מסכים שקונסול האידיוט לא צריך להתערב לטובתם

ג. מה בידיוק חברת התעופה קשורה?ד

ד. איזה אמא מטומטמת שולחת ילדה בן 13 לאיה נאפה?!

ה. אני ממש לא חושב שצריך לאסור על ילדים לצאת בלי הורים וזה יגרום להמוןןןן בעיות, חוץ מזה שהרוב שם הם בני 18 אחרי בצפר ולא סתם ילדים קטנים אז....

ו. זה מלון! כל מה שהם עושים זה לדפוק מחירים לא הגיוניים ואין מה לעשות עם זה לא אמרתי שהם תמימים או משו אבל הוא צודק שאם שרפו לו חדר מגיע לו פיצוי!

א. אני מבין שלא היית כאן הרבה זמן.

ג. קשורה כי היא בטח מכרה להם חבילת ביטוח, וכנראה, הנזקים שלהם כלולים בביטוח. אני מקווה שהם ילמדו לקח ולתת לפושטקים לעשות ביטוח במקום אחר או לא למכור בכלל או הכי טוב - לקחת ערבות בנקאית במקרה של גרימת נזק.

ד. תתפלא, מלא אמאהות שולחות. כמו שהן שולחות את הבנות שלהן להסתובב בלילה לבושות מינימום כמו זונה אוקראינית עם יותר איפור ממרלין מנסון. אמהות ערסיות ופריחות, כמו הילדים/ות שלהן.

ה. אז זהו, שכן. לא מדובר בביקור קרובים אלא נופש גרידא. לא חסר מבוגרים שעושים ברדק, אבל ילדים בגיל הזה ללא השגחה זאת הפקרות לשמה. מלא בני נוער שם גם שוכרים אופנועים ללא רשיון ועושים תאונות, פוצעים, הורגים ונהרגים. אולי יש גם לערב את שירותי הרווחה בעניין.

ו. זה לא מלון, זה בית דירות כמו רבים אחרים כאלו באיה נאפה. הם לא דופקים יותר מחירים ממה שמלון דופק פה. זה בית דירות עם בריכה וכל הבולשיט, נותנים להם מצעים ומגבות (בד"כ זה על בסיס חדר בלבד באיה נאפה, אבל יש מקומות עם לינה וארוחת בוקר). המחירים שם לבתי-מלון/בתי דירות הם מאד נמוכים ביחס למה שמקבלים אורחים. במחיר שאתה מקבל קלאב 5 כוכבים הכל כלול בתורכיה, בצרפת אתה תקבל חור של 2 כוכבים במה שהיה פעם הרובע היהודי והיום החור המוסלמי.

פיצוי באמת מגיע לו, אבל תכלעס, הוא חרא בדיוק כמו מי שהוא מארח. הם מתאימים אחד לשני והלוואי שהחראות האלו ימשיכו לנסוע רק ליעדים זולים ועמחה כמו איה נאפה ולא יהרסו לכל העולם את החופשה במקומות קצת יותר על רמה. מספיק יש את החזירים הללו גם באמסטרדם ובכל יעד פופולארי אחר. לפחות במינכן אני לא אראה אותם. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בהרבה זמן האחרון הייתי בחו"ל ואילת וצוים וכל מיני שטויות איגוניות אחרות קיצר לא היה לי ממש זמן

אני מסכים עם רוב מה שאמרת אבל דבר אחד רק רציתי לשאול: את טוענת שהמדינה צריכה לדעת אם אני נוסע לביקור קרובים או נופש? זה ניראה לך חלק מהרעיון של הדמוקרטיה? (למרות שאני לא כ"כ יודע כמה לישראלים מגיע דמוקרטיה אבל זה כבר לא קשור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...