עצומה למנהל המלון שהושחת באיה נאפה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה למנהל המלון שהושחת באיה נאפה

idofr

Recommended Posts

למה אין? יש. ראיתי פסטיבל ימי הביניים, כל סופ"ש יש שם 200 ירידים אחרים, מלא הופעות חיות בהחל מ-3 יורו, פסטיבלים ב-35 יורו בערך (כולל חניה).

שוודיות? האמת, אני לא משוכנעת שנשארו שוודיות באייה נאפה. תחילה הן ברחו מחופי , בגלל הערסים, עכשיו הן עומדות "להכחד" מחופי תורכיה גם כן וכל מה שישאר זה גרמנים זקנים עם אקזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה מזיין את השכל?

נכון יש שם מלא ערסים,אבל יש שם גם מלא אנשים נורמלים שמחפשים להנות לא לעשות צרות.

ואני היתי שם.

ולמה דווקא רוב הערסים עושים תאונות?

כי הם עושים פוזות ליד כל השוודיות עם הקטנועים והטרקטורונים.

ואני שלא היה לי כ"כ הרבה נסיון עם קטנוע לא עשיתי תאונה,יש אנשים שם עם רשיון לקטנוע שעשו תאונות.

ולמה הם נעצרים? שותים ונוהגים,או נוהגים בלי קסדות,והמשטרה שם מחפשת דווקא את הישראלים כי הם יודעים שהישראלים עושים צרות.

רשמתי בדרך כלל, ברור שנוסעים לשם גם אנשים שבאו להנות ולא לעשות צרות, אבל מה לעשות ש-80% מהישראלים שנוסעים לשם הם כן ערסים, אז פשוט עדיף לנסוע למקום אחר, כמו ש-Vitnir אמרה מקומות מרוחקים זה הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו אילת, היום נפצעו ערסים קטנים כאלו כשהתנגשו סירה בסירה, כי במקום לעצור/לפנות אחד מהנוהגים בסירות האיץ! רצה להראות איזה גבר הוא! "הו הא! תראו איזה קראחאנות אני מעיף אותם מהאבוב עם הסירה שלי!". בטח יום בכלא לא יישב החריון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=282751.msg2489117#msg2489117 date=1187718151]

ההורים שלי חזרו מישם לפני שבוע והם אמרו שהילדים הישראלים מיסכנים שם , דופקים עליהם חרם רציני

לא נותנים להם ליקנות שתייה חריפה/להשכיר כלי רכב/להיכנס למקומות מסויימים...

להשכיר מכונית זה מגיל 25 שם,קטנוע משכירים לכל אחד שמשאיר \דרכון\תעודת זהות\רשיון

שתיה חריפה מוכרים ,לא עושים על אף אחד שם חרם כי בכל זאת זה נתח גדול מהפרנסה שלהם.

יש מקום אחד שלא מכניסים לשם ישראלים,מועדון של מוסלמים ,הקאסל.

ואם אתה חכם אתה תתרחק ממקום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אני לא מבין מאיפה מגיעות כל ההגזמות האלה, לי לא עשו בעיות בשום מקום, שום מקום (לקאסל לא ניסיתי להכנס), ישראלים לא חסר שם אבל לא בצורה מוגזמת, אם מסתובבים בסקוור (מרכז הבילויים) בשעות העמוסות, אולי רק כל אדם עשירי יהיה ישראלי, אם לא יותר... מה שכן קשה לספור שם זה בריטים וסקנדינבים,בשום מועדון לא עשו לי בעיות, וכן, הלכתי גם למסיבות שהן לא "מסיבות ישראלים" כביכול...

לא עשו לי בעיות בפאבים, יש לי מראה קצת אירופאי אבל עדיין כשזיהו אותי כישראלי לא התייחסו אלי כמו בצורה שונה.

בקיצור, אני מודה שיש קצת עוינות נגד ישראלים בחלק מהמקומות, אבל אם לא מתנהגים כמו חמורים, צועקים ושרים תמיר גל בכניסה לפאבים, ולא מסתובבים שם בחבורות של 10 איש (כמו חלק גדול מהישראלים), לא יהיה בעיה להנות שם כמו כל שוודי נרווגי או אנגלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשכיר מכונית זה מגיל 25 שם,קטנוע משכירים לכל אחד שמשאיר \דרכון\תעודת זהות\רשיון

שתיה חריפה מוכרים ,לא עושים על אף אחד שם חרם כי בכל זאת זה נתח גדול מהפרנסה שלהם.

יש מקום אחד שלא מכניסים לשם ישראלים,מועדון של מוסלמים ,הקאסל.

ואם אתה חכם אתה תתרחק ממקום כזה.

אני רק אמרתי מה שאמרו לי

מתי אתה הייתה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...