קבלת עצה בקשר לאישור אחרון של עסקת ספק+תשתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלת עצה בקשר לאישור אחרון של עסקת ספק+תשתית

miki26

Recommended Posts

שלום

אני עובר דירה וחשובים לי מאוד הפרטים הבאים בחיבור לרשת:

UPLOAD של לפחות 512 (לצורך הקמת שרת בייתי)

IP קבוע (לצורך הקמת שרת בייתי)

מחיר נמוך

שאר הדברים כמו מהירות הורדה וכדומה לא ממש חשובים לי כי אני ממעט לגלוש ולהוריד תכנים גם בשיתוף קבצים.(לכן 1.5 הורדה זה מספיק).

אני לפני אישור עסקה עם בזב"ל לחבילה של ספק + תשתית ביחד עם 1.5/512 (האפלוד הזה במחיר הכי נמוך שמצאתי)

המחיר שהם נותנים לי מספק אותי והוא גם לא משנה כרגע מה שמשנה זה הIP הקבוע, עכשיו לפי מה שהבנתי אני יכול לדרוש מבזב"ל חיבור ללא חייגן ומהוט אני יכול

לדרוש ציוד לתמיכה בגלישה ללא חייגן ואז אם אני מחובר לרשת דרך ראוטר שלי שהוא רק לעיתים רחוקות מתנתק מהחשמל אז ה IP שלי יהיה כמעט תמיד קבוע .

האם כל הנ"ל נכון?

האם לאשר את העסקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחיר אני לא ממש יכול להגיד לך (יש אתרי השוואה ו חיפוש בפורום).

1. אני לא יודע איזה שרת אתה רוצה לפתוח אבל UP כזה זה ממש בדיחה, לא מקצועי ובמיוחד מאוד איטי ומעומס.

2. IP קבוע עולה הרבה כסף, אתה תקבל חיבור ללא חייגן שיש לו LASE ארוך מאוד לIP ורק אם תנתק את המודם לאיזה ימימה או שניים אז יתחלף ה.

3. כל המודמים של הכבלים תמכים בחיבור ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחיר אני לא ממש יכול להגיד לך (יש אתרי השוואה ו חיפוש בפורום).

1. אני לא יודע איזה שרת אתה רוצה לפתוח אבל UP כזה זה ממש בדיחה, לא מקצועי ובמיוחד מאוד איטי ומעומס.

שמע, תלוי באיזה שרת מדובר. אם זה לא שרת שאמור לשרת ציבור לקוחות ברחבי העולם, אלא רק שהוא וכמה חברים שלו יוכלו מדי פעם לגשת לקבצים מרחוק (ולא קבצים של 4גיגה) , אפלואד כזה הוא סביר.

כל שאר הדברים שאמרת, מן הסתם, נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע כמובן לשירותים של IP דינמי

אבל כל השירותים האלה נותנים להשתמש רק ב SUB-DOMAIN ואין לי אפשרות להשתמש בדומיין שקניתי אלה אם כן אני משלם להם עשרות דולרים.(ובדקתי בכל השירותים כמו DYNAMIC DNS ,NO IP וכו'..)בנוסף אני הולך להריץ שרת DNS בעצמי וכמו שמעליי ציינו אני לא הולך לארח שרת של אלה משהו קצת יותר צנוע... :-[

באתר הבא יש שרתים בייתיים עם אפלוד נמוך מ 512 ותוצאות לא רעות בכלל.....:

DIYWEBSERVER.COM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...