אוברקלוק ראשון עם קירורים סטוק - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ראשון עם קירורים סטוק

allammo

Recommended Posts

http://hwzone.co.il/pafiledb_FILES/DLzone_V2/Benchmarks/Videocard/3DMark06_v110_installer.exe

והתוכנה דיי פשוטה, תפעיל תראה :P

זה כמעט 600 מגה אבל רק כדי לראות אם אתה עוקף GTX :P (למרות שלא נראה לי)

600מגה? למה מי מת?

טוב נו... אני יוריד ויתן פה תוצאה, יהיה מצחיק אם כרטיס שעולה כמעט חצי מGTX יהיה טוב ממנו xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ckcmyfotz0zt.jpg

בבקשה

הBT קצת מתעכב (נו כרגיל בKSP...)

אני מאוד מקווה שמחר כבר יהיה...

האוברקלוק הוא תמידית על 690 בליבה ו1003 בזכרונות... אפשרי אפילו לעלות עוד מעבר לאוברקלוק שהצגתי אבל אין לי בזה שום צורך כרגע כי במשחקים אני משחק גם בלי על המקסימום

עם האוברקלוק במעבד קידדתי קובץ... יש קצת הבדל, לא מאוד משמעותי...

אחי אני ממש מתפלא שהיגעת לליבה במהירות גבוה 700 ואני נסיתי לעשות OC כמוך בכ.מסך שלי 8800GTS 320MB KO ACS3

ואיתו הגעתי לזיכרונות 1100 והליבה 695 וכאשר שאני משחק במשחקים ויש שיפור בFSP אבל אחרי לכמה שניות מופיע הודעה שהכ.מסך הפסיק לפעול בגלל שהליבה יותר מדי גבוה ממש מוזר ואיצלך אין בעיות

ודרך אגב הטרמפ' בכ.מסך שלי במנוחה 60 מעלות ובמאמץ מלא 75 מעלות ועשיתי עליו 100% RPM ממש מוזר איצלך כ"כ טרמפ' נמוכות ממש 56

ואיפה אתה גר כי אני גר בתא וממש חם לי בחדר חח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני ממש מתפלא שהיגעת לליבה במהירות גבוה 700 ואני נסיתי לעשות OC כמוך בכ.מסך שלי 8800GTS 320MB KO ACS3

ואיתו הגעתי לזיכרונות 1100 והליבה 695 וכאשר שאני משחק במשחקים ויש שיפור בFSP אבל אחרי לכמה שניות מופיע הודעה שהכ.מסך הפסיק לפעול בגלל שהליבה יותר מדי גבוה ממש מוזר ואיצלך אין בעיות

ודרך אגב הטרמפ' בכ.מסך שלי במנוחה 60 מעלות ובמאמץ מלא 75 מעלות ועשיתי עליו 100% RPM ממש מוזר איצלך כ"כ טרמפ' נמוכות ממש 56

ואיפה אתה גר כי אני גר בתא וממש חם לי בחדר חח ;D

אני גר במדבר אחי חח

ליד ירושלים, הטמפ' פה הן 4-5 מעלות מתחת למה שיש באילת... (העיקר שאין לחות אחרת הייתי מת)

mingxat05mwi.jpg

בקשה התוכנה הזאתי שרציתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד למטה וצלם את התוצאות של הכרטיס... מה שצילמת זה התוצאה של המערכת כולה...

וגם לי קורה מה שקורה ליובל, גם אם אני משחק עם 649 אחריי 3 שניות זה תוקע את המערכת או שיוצא ועושה שלח/אלתשלח...

וברכותיי אחי, נפלת על כרטיס מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד למטה וצלם את התוצאות של הכרטיס... מה שצילמת זה התוצאה של המערכת כולה...

וגם לי קורה מה שקורה ליובל, גם אם אני משחק עם 649 אחריי 3 שניות זה תוקע את המערכת או שיוצא ועושה שלח/אלתשלח...

וברכותיי אחי, נפלת על כרטיס מעולה...

תודה רבה, עבדתי בישביל זה הרבה ולפחות אני יודע שזה היה שווה את זה

הזכרונות באמת מגבילים אותי, מישהו אמר לי לשנות יחס למעבד אבל אין מצב שאני עושה את זה

תודה בכל מקרה, כשאני יחליף ל1066 האוברקלוק ימשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...