אוברקלוק ראשון עם קירורים סטוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ראשון עם קירורים סטוק

allammo

Recommended Posts

מעבד E6600

כרטיס מסך 8800GTS 320MB

המעבד כמו שאתם יודעים היה על 2.4, עכשיו אחרי שמיציתי את המקסימום שאני ראיתי בביוס (30%) הוא על 3.12

הכרטיס מסך הגיע כך:

זכרונות: 575

הCORE: 850

לאחר אוברקלוק:

זכרונות: 700

הCORE: 1015

פה זה נעשה ע"י ATI TOOLS, בעזרת RIVATUNER העלתי את הקירור ל100% (היה על 60%) ואחרי האוברקלוק הטמפ' היו אפילו 2 מעלות פחות משהיה בלי על 60% אבל יש רעש, 78% מטפל מעולה בכרטיס, 52 מעלות.

עכשיו יש שאלה אחת: אני לא מצליח להעלות יותר את המעבד, פשוט לא יכול יותר מ30%... מחר אני קונה BT והייתי רוצה להמשיך עוד יותר עם האוברקלוק... כמובן שהכל נעשה בהדרגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. התבלבלת בין המהירות לבין מהירות הזכרונות.

ב. איזה אתה משתמש?

ג. איזה יש לך?

4. אם באמת הגעת זה למהירות של 700 זה ממש מעולה! :P

5. לא שמת לב שהתחלתי לרשום עם מספרים, NOOB...

ויכוןל להיות שהטמפ' מגבילות אותך למרות שלא כלכך נראה לי אבל תענה קודם ואז נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. התבלבלת בין המהירות לבין מהירות הזכרונות.

ב. איזה אתה משתמש?

ג. איזה יש לך?

4. אם באמת הגעת זה למהירות של 700 זה ממש מעולה! :P

5. לא שמת לב שהתחלתי לרשום עם מספרים, NOOB...

ויכוןל להיות שהטמפ' מגבילות אותך למרות שלא כלכך נראה לי אבל תענה קודם ואז נראה...

אם התגובה שלך היא NOOB אז אל תגיב פה בכלל, אני בא ללמוד ולא כדי שבתגובה יכתבו NOOB.

כן, התבלבלתי בין המהירות של הזכרונות לליבה... חוסר ריכוז =S

משתמש בלוח p5w DH deluxe

זכרונות 667MHZ 2GB אני ממש לא זוכר הכל במדוייק, אם צריך אני יבדוק בקבלה שם רשום הכל

אתה רוצה תצלום מסך שהגעתי ל700? =\

הטמפרטורות עלו בידיוק ב2 מעלות וכרגע המעבד עומד על 37 והכרטיס על 52

30% זה מה שנתן לי בביוס, לא הצלחתי למצוא את ה"ידני"... ועברתי את כל הביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

266 זה הבאס הנורמלי, 333 זה תוספת של 30% ל266, אז הזכרונות מגבילים אותך... ואמור להיות לך אפשרות להעלות את התדר של הזכרונות ידנית, זה אמור להיות תחת M I T TWICKER או משהו כזה... בכל מקרה במקומך הייתי קונה 1066 או לפחות 800 איכותיים כי 1066 יקרים...

ואם תשלח תמונה זה יהיה נחמד מאוד...

והNOOB היה לפי שרשמתי א ב ג 4 5 וזה אמור להיות מצחיק אבל נעלבת והרסת X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

266 זה הבאס הנורמלי, 333 זה תוספת של 30% ל266, אז הזכרונות מגבילים אותך... ואמור להיות לך אפשרות להעלות את התדר של הזכרונות ידנית, זה אמור להיות תחת M I T TWICKER או משהו כזה... בכל מקרה במקומך הייתי קונה זכרונות 1066 או לפחות 800 איכותיים כי 1066 יקרים...

ואם תשלח תמונה זה יהיה נחמד מאוד...

והNOOB היה לפי שרשמתי א ב ג 4 5 וזה אמור להיות מצחיק אבל נעלבת והרסת X_X

הרעש של הקירור סטוק מעצבן אותי אז הורדתי את האוברקלוק עד מחר... כי מחר אני קונה את הBT

למען האמת אני לא רואה שום הבדל במהירות אם יש או אין ...

ובקשר לזכרונות... אני יחכה בנתיים עד שהמחירים של ה1066 ירדו כי כזה כסף אין לי

מה הסיכון חוץ משריפת הזכרונות כשאני מעלה את התדר ידנית? עד לאיזה תדר אתה חושב שאפשר להגיע עם הזכרונות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד E6600

כרטיס מסך 8800GTS 320MB

המעבד כמו שאתם יודעים היה על 2.4, עכשיו אחרי שמיציתי את המקסימום שאני ראיתי בביוס (30%) הוא על 3.12

הכרטיס מסך הגיע כך:

זכרונות: 575

הCORE: 850

לאחר אוברקלוק:

זכרונות: 700

הCORE: 1015

פה זה נעשה ע"י ATI TOOLS, בעזרת RIVATUNER העלתי את הקירור ל100% (היה על 60%) ואחרי האוברקלוק הטמפ' היו אפילו 2 מעלות פחות משהיה בלי על 60% אבל יש רעש, 78% מטפל מעולה בכרטיס, 52 מעלות.

עכשיו יש שאלה אחת: אני לא מצליח להעלות יותר את המעבד, פשוט לא יכול יותר מ30%... מחר אני קונה BT והייתי רוצה להמשיך עוד יותר עם האוברקלוק... כמובן שהכל נעשה בהדרגה...

אני לא מאמין שהיגעת למהירות הליבה 700 כי לי יש כ.מסך כמו שלך אבל מדגם יותר משופר זה 8800GTS 320MB KO ACS3 ;)

וגם כמו שלך מעבד E6600 חח ;D

ותביא תיצלום שתוכיח לי שבאמת היגעת למהירות הליבה 700 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש של הקירור סטוק מעצבן אותי אז הורדתי את האוברקלוק עד מחר... כי מחר אני קונה את הBT

למען האמת אני לא רואה שום הבדל במהירות אם יש או אין ...

ובקשר לזכרונות... אני יחכה בנתיים עד שהמחירים של ה1066 ירדו כי כזה כסף אין לי

מה הסיכון חוץ משריפת הזכרונות כשאני מעלה את התדר ידנית? עד לאיזה תדר אתה חושב שאפשר להגיע עם הזכרונות האלו?

שתקודד סרטונים או דברים יותר מורכבים מאשר להכנס לתיקיות אתה תשים לב להבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהיגעת למהירות הליבה 700 כי לי יש כ.מסך כמו שלך אבל מדגם יותר משופר זה 8800GTS 320MB KO ACS3 ;)

וגם כמו שלך מעבד E6600 חח ;D

ותביא תיצלום שתוכיח לי שבאמת היגעת למהירות הליבה 700 :)

גם לי קשה להאמין... אני מחכה לתמונה גם, אלאמו :P

ואל תשכח לעדכן מחר אחריי הBT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ckcmyfotz0zt.jpg

בבקשה

הBT קצת מתעכב (נו כרגיל בKSP...)

אני מאוד מקווה שמחר כבר יהיה...

האוברקלוק הוא תמידית על 690 בליבה ו1003 בזכרונות... אפשרי אפילו לעלות עוד מעבר לאוברקלוק שהצגתי אבל אין לי בזה שום צורך כרגע כי במשחקים אני משחק גם בלי על המקסימום

עם האוברקלוק במעבד קידדתי קובץ... יש קצת הבדל, לא מאוד משמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אחי זה ממש OC טוב לליבה של הכרטיס...

תסביר שוב איך הורדת את הטמפ' של כרטיס המסך עם סטוק??

בתוכנה RIVATUNER... זה מנצל 60%, יש שם כפתור קאסטומייז, אתה לוחץ על זה ואז מופיעה לך שורה, לוחץ על הראשון שזה כרטיס מסך ושם יש לך אוטומטי או ידני, אתה מעביר לידני ושם 78%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...