"מהפך" CM DIRT רץ יותר טוב על PS3 מאשר על XBOX ומחשב - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מהפך" CM DIRT רץ יותר טוב על PS3 מאשר על XBOX ומחשב

liviur

Recommended Posts

דובי מה קשור פאןבוי?

סך הכל הוא אמר שהוא שיחק גם ב360 וגם בPS3 ושההבדלים בגראפיקה לא כאלה משמעותיים לעומת ההבדלים בביצועים, כשהביצועים בPS3 הרבה יותר טובים.

אתה נראה לי פה הפאןבוי בגלל שאתה קורא לאדם נורמלי שסך הכל ציין הבדלים במשחק פאןבוי.

אם יש לי בחירה בין "גראפיקה מעולה\ביצועים בינוניים" לבין "גראפיקה מעולה עם כמה חסרונות\ביצועים מעולים" - אני בוחר באפשרות השנייה.

בשביל FPS צריך לחכות להשוואה של GT, בהשוואה שהם עשו לMarvel Ultimate Alliance הPS3 רץ על אולי 20 אז מה זה אומר?

בכמעט כל משחק הPS3 מציג בהירות חסרת פשר שלטעמי ולטעם הרבה אנשים הורסת את התמונה בכלליות...

http://www.gametrailers.com/player/15368.html

http://www.gametrailers.com/player/14934.html

http://www.gametrailers.com/player/23509.html

PS3 על 20~ FPS במשחק הכי ילדותי שאפשר...

http://www.gametrailers.com/player/15399.html

הוא לא מבין שיש לו את כל הקונסולות=לא פאן בכלל

מבחינת דובי כל מי שמלכלך על ה360 הוא פאן של חברה מתחרה

לך יש PS2 זה אומר שאתה לא פאן בוי של נינטנדו?

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דובי , לא ראית אף אתר מסקר כי רק ביום שישי יצא הדמו (ככה גם , שאם התמונות האלו הן לפני יום שישי , הן לא מהגירסא הסופית) והמשחק הסופי רק עוד שלושה שבועות.

לPS3 ולXBOX יש זמנים משתנים במסלולים האלו , זאת עובדה לא ניתנת לויכוח , והדוגמא עם הפנסים היא מושלמת.

מה גם , שפעם שלישית שאינ אומר - גרפיקה - סובייקטיבי.

דובי, בקשר לפאן או לא , אני אישית חושב שאני די אובייקטיבי ואני מאוד אוהב ומעריך את הXBOX אבל עם זאת , קצת בניגוד אליך, אני גם רואה את הנקודות החלשות בו (ורמז - זה לא המשחקים המצוינים שיוצאים לו אחד אחרי השני)

HANS , לא נתקלת ? אז אני ואתה לא שיחקנו באותו משחק.

שחק בDIRT במסלול של הבאגים או של המשאיות (שיש יותר מרכב אחד על המסלול) ותעדכן.

מה גם שזה מה שGAMESPOT אמרו (אם אתה מחפש סימוכין מהערכאות :))

בקשר לבחור עם ה8800GTS - גירסאת ה640 מגה?

אני שיחקתי ב320 (אכן ULTRA , תודה על התיקון) ובהחלט היו מרוצים שהמשחק היה טיפה צ'ופי.

על איזה רזולוציה הרצת?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 ולXBOX יש זמנים משתנים במסלולים האלו , זאת עובדה לא ניתנת לויכוח , והדוגמא עם הפנסים היא מושלמת.

תפסיק לחרטט, כל התמונות הן מאותה מפה בדיוק, בכל מפה יש בעיה אחרת עם התארוה בPS3. אז כן זה אולי לך נראה הגיוני שבתחילת המסלול זה צוהריים ו3 דקות אחרי זה כבר חושך בPS3 כאשר משום מה המפתחים בחרו להשאיר את ה360 ביום אבל לרוב העולם זה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אני לא יודע כמה שיחקת בCMD , אבל הזמנים בהחלט משתנים וזה ההסבר כמו שנוק אאוט רשם.

בנוסף , באמת יהיה נחמד אם תגיב בצורה יותר מתונה , לא אני מיצג את ולא אתה את MS , שנינו באים מאותו מקום של דיון על הנושא (וזו דעתי האישית בתור משהו שכותב בפורום ופשוט לא נהנה לענות להודעות בסיגנון כתיבה שלך לפעמים).

עריכה - מצאתי את הכתבה שממנה נלקחו התמונות , שתיהן מהדמו , ואכן מציינים שהמרחק ציור והתאורה טובים יותר לרוב בXBOX , ובאותה נשימה מציינים שהמשחק פשוט רץ יותר טוב על הPS3 , ולי אישית - זה הרבה יותר חשוב מאשר להשוות את המשחקים על דקויות כשעושים PAUSE להסתכל על התאורה של העשב או כמה עצים יש ברקע (שזה ההבדלים למי שתהה)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גם בדמו של דירט לא היו לי ירידות פרימיים

וגם במשחק המלא!(אני מדבר על גירסת הבוקס)

דבר שני המשחק ייצא כמה חודשים אחרי בסוני ככה שאם תיקנו את בעית הפריימים שאני לא ראיתי-זה הגיוני

דבר שלישי לא שיקת במדשחק המלא(כי הוא לא יצא) וזה לא הוגן לשפוט דרך דמו שבטח בחרו את הטרקים הכי זורמים

דבר רביעי - קראתי איפשהו ואני אחפש את המקור שהמשחק נדחה לסוני 3- כי פשוט היה לו קשה מדי להריץ את הגרפיקה של המשחק

בגלל הכרטיס גרפי הבעייתי ולכן דחו את המשחק כדי לאפשר שינויים והתאמות לסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KaPOcHinI , בדמו של דירט בשלב עם הבאגים היו ירידות פריימים איך שלא תסובב את זה, אבל אכן המצב היה עוד בסדר.

במשחק המלא , היו ועוד איך פריימדרופס וגם כל אתר שסיקר את המשחק הזה ציין את זה.

בא נגיד את זה ככה , תשווה אחד לאחד את המשחקים - הPS רץ בפריימרייט הרבה יותר חלק.

התייחסתי בכוונה לענין הטרק העמוס ביותר ולא לראלי שהוא הכי קל

בקשר לקשה שמה קשה, בא ניתן לקוד מסטרס לענות על זה:

http://uk.gamespot.com/video/932887/6174494/videoplayerpop?rgroup=e32007_videos

אז מה סיכמנו ? לא רק שהמנוע בנוי עם אופטימיזציה לPS3 מראש , לגירסאת הPS3 הסאונד לא דחוס (יתרון של BLUERAY למי שתהה מתי יתחיל להיגמר המקום על DVD) והוא פשוט רץ טוב יותר.

נו טוב.

אם אתם רוצים עוד דעות תריצו חיפוש - dirt runs better on ps3 או dirt runs better on 360 , תראו מה כתוב בגוגל על שניהם.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא אוהב להגיד דברים ללא ביסוס על השארות.

אין לזה שום תרומה לצטט את רב סרן שמועתי.

ותודה.

ד"א , סתם כאנקדוטה , לפי הכתבות , הAA בשתי הגירסאות דומה / זהה והאפקטי תאורה יותר טובים בXBOX.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש PS2 כי פישלה בדור הקודם

לא היא לא. מסחרית אולי כן, אבל מבחינת תוכן - לא.

יש כל כך הרבה משחקים איכותיים, מקוריים, חדשניים ומעל הכל - בלעדיים.

הרשימה מאוד ארוכה וצריך לדעת רק איך לחפש.

אישית, מהגיימקיוב ואוסף משחקי הגיימקיוב הפרטי שלי אני נהנה מכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...