"מהפך" CM DIRT רץ יותר טוב על PS3 מאשר על XBOX ומחשב - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מהפך" CM DIRT רץ יותר טוב על PS3 מאשר על XBOX ומחשב

liviur

Recommended Posts

ובכן, כמו בכל יום חמישי התחברתי אתמול בלילה לPSN כדי למצא את הדמואים האחרונים וביניהם היסתתרה פנינה אמיתי.

CM DIRT , לשם הRECORD , זה משחק ששיחקתי על הXBOX וסיימתי על המחשב.

ב2 המקרים נתקלתי בהמון בעיות בFRAMERATE.

היסתקרנתי איך זה יעבוד על הPS3 שהרבה פעמים מפשלים בפורטים שלה.

הרצתי את המשחק , ונוכחתי ליהיות מופתע מכמה דברים:

1. למיטב זכרוני (שוב זה סובייקטיבי) המשחק יותר יפה מגירסאת הXBOX בקצת בצבעים יותר יפים.

2. המשחק רץ ברמות גרפיקה גבוהות ביותר , אני מעריך מקביל להכל על הכי גבוהה במחשב או קרוב לזה (תעיפו מבט במפרט שלי - אני בקושי מצליח הריץ בMEDIUM , עם צללים ברמה נמוכה ובלי פילטרים (אבל עם HDR))

3. ופה ההפתעה האמיתית , המשחק רץ חלק לגמרי מבחינת פריים רייט , הרי שאם בXBOX בראלי היית רואה שהוא יורד לפעמים לפחות מ30 FPS ובמירוצים משותפים אני אצטט את GAMESPOT , שקראו לזה STOP ANIMATION בגלל הירידה בFRAMERATE , אז דווקא בPS3 הפריים רייט פשוט מטמטם.

אני בשוק מכמה חלק שזה עובד.

אני אוסיף את החיסרון היחידי שעלול ליהיות למשחק אל מול המחשב , וזה יהיה זמני טעינה ארוכים יותר (בגלל שימוש במדיה אופטית מן הסתם לעומת דיסק קשיח)

ולמי שתוהה - המשחק נטען לזיכרון וכמעט לא נוגע בדיסק במהלך השלב.

בקיצור , אני מאוד התרשמתי, ואני שמח לראות שגם פורטים , אם רוצים , אפשר לעשות ברמה מצוינת אם לא אפילו יותר טובה מהמתחרה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא ממש רואה הבדל לטובה לשום צד..

אני כן רואה הבדלים.. אבל אני לא בטוח אם הם תורמים או גורעים ממשהו .. זה פשוט נראה קצת שונה זה הכל..

עדיין נראה מעולה על שניהם ..

ועדיין לא שחיק אצלי בPC שלי בגלל קרטועים מטורפים בשלבים עם יותר ממתמודד אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן התמונות בזמנים שונים, וכתבתי שזה סובייקטיבי.

רץ בפריימרייט הרבה יותר גבוהה - זאת עובדה, ואני מוכן להדגים אותה בזמן אמת מול על אותו מסך.

ואני בהחלט מעדיף את זה שהופך את המשחק לתענוג.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר איך במחשב שלי עם כ.מסך 8800GTS ואני שם בהגדרות הכל סוף לאומר בהגדרות של UITRE אין HIGH הכל מקסימים ולא רואים צל במכונית והFPS תמיד על30 ולא מתחת איך? ;D :xyxthumbs: וגם אין תיקעות במשחק DIRT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן התמונות בזמנים שונים, וכתבתי שזה סובייקטיבי.

רץ בפריימרייט הרבה יותר גבוהה - זאת עובדה, ואני מוכן להדגים אותה בזמן אמת מול על אותו מסך.

ואני בהחלט מעדיף את זה שהופך את המשחק לתענוג.

ליביו

התמונות הן מאותה מפה אין פה פקטור של זמנים...

לPS3 יש בעיה בתאורה בהרבה במשחקים, מלבד DIRT משחקים כמו Oblivion והמשחק עם הMechים הם דוגמאות מעולות, זה מה שאתה מקבל כאשר לכרטיס הגראפי שלך אין data format יעודי לHDR שיודע לעבוד בתוך Lum space. מסתפקים עם תאורה מאוד סטטית והרבה Bloom איפה שלא צריך מה שנותן לכל הסצנה בהירות אחידה ובעצם זורק את כל הפואנטה בHDR לפח. ביינתיים בכל משחק מולטי פלטפורמי ה360 מציג איכות תמונה טובה יותר מהPS3 אתה יכול להמשיך להתפלסף על זה כמה שאתה רוצה לא משקרות פאןבויים כן.

פריימרייט גבוה יותר? אולי, אבל את העובדה שלך אף אתר שמסקר PS3 vs 360 בכל משחק לא הזכיר משום מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי מה קשור פאןבוי?

סך הכל הוא אמר שהוא שיחק גם ב360 וגם בPS3 ושההבדלים בגראפיקה לא כאלה משמעותיים לעומת ההבדלים בביצועים, כשהביצועים בPS3 הרבה יותר טובים.

אתה נראה לי פה הפאןבוי בגלל שאתה קורא לאדם נורמלי שסך הכל ציין הבדלים במשחק פאןבוי.

אם יש לי בחירה בין "גראפיקה מעולה\ביצועים בינוניים" לבין "גראפיקה מעולה עם כמה חסרונות\ביצועים מעולים" - אני בוחר באפשרות השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...