ייתכן כי מארז מגיע ללא רמקול?!?!?! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייתכן כי מארז מגיע ללא רמקול?!?!?!

badtoyboy

Recommended Posts

שלום לכולם!

הזמנתי לפני מספר ימיםפ מאר ז COMPUCASE 6A21.

ולהפתעתי

, היום כשבתאי להרכיב את המחשב, אני רואה שאין שום חיבוא לSPEAKER, וכמו כן גם לא מצאתי שום דבר שנראה כמו SPEAKER..

זה הגיוני?

מה לעשות?

תודה!@!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה צריך להיות במארז???

אתה אולי מדבר על המארזים הישנים של לפני כמה שנים, מלפני ה-sound blaster?

כיום יש רמקולים שולחניים , והמארזים באים ללא . יש יציאה לרמקולים על הלוח אם מאחור בצבע ירוק.

מקווה שעזרתי , ושהבנתי את השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה רוצה להגיד י, שאם נגיד יש תקלה, כמו נגיד שאין זכרון (כלומר נאי לא שם את ה , סתם כדי לבדוק,) הצפצוף יבוא מהרמקול הראש//אוזניות??

כלומ במחשבים החדשים כבר לא צריך את הרמקול המונוטוני??

וןאם כן, אז למה ליד ה HDD LED ו (איפה שמחברים את הכפתורים ) יש גם חיבור ל SPEAKER? ?

והלוח שלי G33 חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה רוצה להגיד י, שאם נגיד יש תקלה, כמו נגיד שאין זכרון (כלומר נאי לא שם את ה , סתם כדי לבדוק,) הצפצוף יבוא מהרמקול הראש//אוזניות??

כלומ במחשבים החדשים כבר לא צריך את הרמקול המונוטוני??

וןאם כן, אז למה ליד ה HDD LED ו (איפה שמחברים את הכפתורים ) יש גם חיבור ל SPEAKER? ?

והלוח שלי G33 חדש!

הצפצוף מגיע עכשיו מלוח האם.

לא צריך לחבר את הכבל שרשום עליו SPEAKER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פומניק יצא מטומטם, משכח כאבים אמר שטות

כל הכבוד על התרבות דיון, ממש דוגמא למופת! :pissed:

עכשיו, אם הבנתי שאתה מתכוון לרמקול שמוציא ציפצופים בהדלקת המחשב בכדי לזהות תקלות.

זה יש על הלוח אם, רכיב קטן ומצפצף.

אם אני זוכר נכון, צבע שחור קטן , נראה כמו לחצן מפלסטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חלק מהמארזים מגיע ספיקר קטן שמתחבר ישירות ללוח אם, לא משהו גדול כמו שאתה רגיל שמקובע למארז

משהו בגודל של 3 סנטימטר בלחץ (עם החוטים), תבדוק אם בשקית של הברגים או משהו בסגנון היה דבר כזה

ואם אתה בטוח שבלוח אם שלך אין ספיקר מובנה אז תבקש מהחנות ספיקר אחד, לא אמור להיות להם בעיה להשיג לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נבהיר כמה עניינים...

פומניק יצא מטומטם, משכח כאבים אמר שטות (כי לא על כל יש את הרמקול הזה) ולגבי הרמקול אתה צריך לברר עם החנות... תגיד להם שלא קיבלת ...

אולי הם לא פתרו את הבעייה או עזרו לדיון באופן מיוחד אבל בטח שאתה לא עזרת יותר או תרמת משהו לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תרכיב את הכל, ותדליק את המחשב בלי זיכרונות/ כרטיס מסך ותראה (יותר נכון- תשמע) אם יש צפצוץ....

וסתם הערת שוליים, זה שיש ספיקר על הלוח אם לא מונע מהם להביא ספיקר למארז. תבדוק בחוברת של המארז אם אמור להגיע איתו ספיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...