המלצה לראוטר תומך כבלים l2tp ותוכנות שיתוף - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר תומך כבלים l2tp ותוכנות שיתוף

sharon515

Recommended Posts

היה לך לינקסיס שאתה אומר שהוא מחזיק פחות טוב מהEDIMAX?

לא שאני אומר שהEDIMAX לא טוב (שכן שלי קיבל כזה מתנה והתקנתי לו ועובד פצצה).

אבל לרב המשתמשים המנוסים שעברו תחתם הרבה ראוטרים ממליצים על הלינקסיס, בגלל היתרון הגדול של הקשוחה צד שלישי.

לא, אנא שים לב למה שאמרתי. אמרתי עובד יותר טוב מה-LINKSYS ב-L2TP. וזאת עובדה. יש בפורום עשרות תלונות על ה-WRT54GL והעבודה שלו עם תשתית הכבלים בארץ, ואף אחת על ה-EDIMAX. וה-EDIMAX לא דורשים שום עדכוני קושחה, שום כלום כדי לעבוד טוב. ובכלל, אם רק תציץ בפורום תראה הרבה תלונות על ה-WRT54GL, בנושאים שונים. זה כמו כל , שיש לו בעיות לפעמים.

כל העניין של הקושחות צד-שלישי הוא יתרון, אבל הרבה יותר קטן ממה שהוא נראה. ספק אם מצדיק את המחיר הגבוה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אנא שים לב למה שאמרתי. אמרתי עובד יותר טוב מה-LINKSYS ב-L2TP. וזאת עובדה. יש בפורום עשרות תלונות על ה-WRT54GL והעבודה שלו עם תשתית הכבלים בארץ, ואף אחת על ה-EDIMAX. וה-EDIMAX לא דורשים שום עדכוני קושחה, שום כלום כדי לעבוד טוב. ובכלל, אם רק תציץ בפורום תראה הרבה תלונות על ה-WRT54GL, בנושאים שונים. זה נתב כמו כל נתב, שיש לו בעיות לפעמים.

כל העניין של הקושחות צד-שלישי הוא יתרון, אבל הרבה יותר קטן ממה שהוא נראה. ספק אם מצדיק את המחיר הגבוה יחסית.

לפי דעתי העדכון קשוחה פותר את הבעיה וגם מצדיק את המחיר (אבל זו רק דעתי).

וד"א (לא קשור) גם לEDIMAX צריך עדכון קשוחה לעבודה בצורה חלקה (אלחוטית), עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם כל הראוטרים של חברת compex

חשבתי על דגם np-27g במיוחד כי הוא זול יחסית לדגם השני שלהם שהוא np-28g

ולגבי האדימקס מדגם 6204wg הוא עובד טוב בחיבורי p2p

תודה

אין להרבה אנשים את ה-COMPEX, ואני באופן אישי לא עבדתי איתם כדי להגיד עד כמה הם אמינים, אבל שמעתי דעות טובות.

לפחות בקטע של פיצ'רים אין עליהם - ה-NP28G הוא יקר כי יש לו שרת מדפסות וגם שרת קבצים עם 4 כניסות USB! ד"א גם ל-EDIMAX יש נתב דומה - ה-6215SRG, אבל רק עם 2 כניסות .

ה-6204 הוא פשוט וטוב. שמעתי תלונות גם עליו מאנשים, אבל בגרסאות הקושחה האחרונות (1.50 ו-1.51) נראה (על-פי נסיוני לפחות) שאין לו בעיות עם P2P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...