Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

אמת לאמיתה!!!!! המוזיקה כל כך מתאימה לכל בית, אני מתחיל תמשחק מחדש השבוע עברתי כבר עם HARKONNEN תמשחק, יש להם ממש איטית כבדה שממש מתאימה להם ליחידות, הייחודיות של כל בית מתבטאת בצורה מעולה, ללא ספק אחד מהמשחקים הטובים ביותר שלא זכו להרבה צומת לב בגלל ההצלחה העצומה של רד אלרט 2.

אח, נוסטלגיה...

העלית לי את כל הכיף חזרה עכשיו!!

המשחק אבל לא יצא בתקופה של RA2...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אח, נוסטלגיה...

העלית לי את כל הכיף חזרה עכשיו!!

המשחק אבל לא יצא בתקופה של RA2...?

זה למה הוא נשכח מהר, כי RA2 הייתה הצלחה מאוד מאוד כבירה וWESTWOOD הוציאו את EMPEROR מהר מאוד, ככה שהרבה בכלל לא ידעו על מה מדובר, ואחרי זה יצאה ההרחבה YURI'S REVENGE אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

Command & Conquer 3: Kane's Wrath Multiplayer Hands-On

Kane's Wrath will introduce six unique subfactions along with powerful superweapons, and we got to take this expansion for Command & Conquer 3 out for a test drive.

הרובוט החדש של NOD פשוט עצום! :cool2:

Command & Conquer 3: Kane's Wrath Multiplayer Hands-On

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שEA תלמד מהטעויות שעשתה עם סדרת battle for middle earth ותרכז בהרחבה אחת את מיטב המשחקיות במקום להוציא TW 2 כולל הרחבה כמו שעשתה ל battle for middle earth 1 כאשר כל שנייה נזכרו להוסיף משהו חדש.

זה הולך להיות אחד הכותרים הגדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שזה יקרה שווה לסיכוי שדיוק ניוקם פוראוור יצא מחר נישא על גבי חייזרים מכוכב אחר.

EA חולבת כל אגורה מכל מותג שיש לה, אם אני לא טועה כבר הוכרז שתהיה הרחבה נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שזה יקרה שווה לסיכוי שדיוק ניוקם פוראוור יצא מחר נישא על גבי חייזרים מכוכב אחר.

EA חולבת כל אגורה מכל מותג שיש לה, אם אני לא טועה כבר הוכרז שתהיה הרחבה נוספת

חחח xD

למה אתה מזלזל?

כמה דברים חדשים בערך החבילה אמורה להביא?

עדיין אין משחק אסטרטגיה עם כ"כ הרבה כלים ודברים כמו שיש בtotal annihilation בגירסא 5.4 [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...