ממר"ם Vs חובלים/צוללות .. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממר"ם Vs חובלים/צוללות ..

Liran -

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אומרים שממר"ם זה כבר לא מה שהיה פעם והיום זה כבר פחות נחשב.

אני אישית לא הייתי שם, אבל למשל הרבה יותר קל להתקבל לשם מאשר לגאמא.

אם אתה עוד בכיתה י"א עדיף לך להתמיין קודם למודיעין - לגאמא ושחקים, אם שם לא ילך לך תלך לממר"ם.

אם תהיה טוב בממר"ם אז כנראה תקבל משהו טוב, אם תהיה ממוצע תוכל לקבל משהו פחות טוב כמו מנהל לדוגמה ודברים כאלה. (ככה הבנתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שממר"ם זה כבר לא מה שהיה פעם והיום זה כבר פחות נחשב.

אני אישית לא הייתי שם, אבל למשל הרבה יותר קל להתקבל לשם מאשר לגאמא.

אם אתה עוד בכיתה י"א עדיף לך להתמיין קודם למודיעין - לגאמא ושחקים, אם שם לא ילך לך תלך לממר"ם.

אם תהיה טוב בממר"ם אז כנראה תקבל משהו טוב, אם תהיה ממוצע תוכל לקבל משהו פחות טוב כמו מנהל לדוגמה ודברים כאלה. (ככה הבנתי)

למנהל יש קורס בפני עצמו...

שחקים- לא קשור בכלל לתכנות. 5 מסלולים שונים שאולי אחד מהם קשור למחשבים, ולא בודקים בכלל תכנות בכניסה לשחקים.

גאמא- נכון, יותר טוב מממר"מ. אל תשכח- גאמא מתבסס על ידע קודם, ולכן הקורס קשה יותר וקצר יותר. לכן, ממר"מ וגאמא שונים, בגלל השימוש בידע קודם.

אם יוצאים מנק' הנחה שאין לך ידע קודם מספיק, תלך לממר"מ.

ד"א- אם אתה סיימת י"ב, אני בטוח ב95 אחוז שנגמרו המיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה אחד שאני מכיר שעשה קורס בממרם ,זה קורס איזה 8 חודש לפי מה שאני יודע ,קיצר הוא לא עשה שום קבע ,וכרגע מסודר די טוב .

תשמע מצד שני ללכת לקרבי זה חוויה אחרת לגמרי ,בממרם אתה כל היום כנראה תיהיה תקוע באיזה בור או מעבדה ,קרבי זה חברה ,שבתות,פעולות ,

אין מה להשוות בין השניים בכלל ,שמיים וארץ ,שניהם טובים ,קרבי אני אישית הייתי הולך או ל 669 (יכולתי)או ל איזה יחידה מובחרת (שלדג,שייטת וכו )

669 הכי מומלץ ...לפי מה ששעתי אז זו ממש חוויה . :yelclap:

בסופו של דבר שירתתי בתור ממסניק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי פרופיל 72 ואני בן יחיד (ואמא לא חותמת מן הסתם) מה הסיכוי שלי להגיע לממר"ם?

אם אתה בן יחיד אתה יכול להתמיין לממר"ם באופן רגיל (כמו אחד עם פרופיל עורפי). מישהו שאני מכיר מתגייס לממר"ם עם פרופיל קרבי (נדמה לי שהפרופיל שלו 97 ) בזכות העובדה שהוא בן יחיד.

שחקים- לא קשור בכלל לתכנות. 5 מסלולים שונים שאולי אחד מהם קשור למחשבים, ולא בודקים בכלל תכנות בכניסה לשחקים.

לא נכון. יש מסלול אחד לפחות שקשור (בדרך כלשהי) לתכנות. במבחנים העיוניים יש מבחן בתכנות (בשפה שהם ממציאים ואתה לומד עליה במבחן עצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי קורס ממר"מ (מה שכבר לא נקרא היום ככה אבל כדי לא לסבך פה את כולם נשאר עם השם הזה...) לפני חצי שנה... אם אתה רוצה להתקדם בתחום ואתה חושב על זה כמקצוע לחיים אז לדעתי אין משהו יותר טוב מזה בצבא מכמה סיבות (האופציות האחרות שלך זה גאמא ועתודה, ואולי גם תלפיות אבל עזוב את זה):

1.אחרי שאתה מסיים את הקורס יש לך לפחות 10 יחידות להשתבץ אליהן ואתה מדרג אותן (בדרך כלל מקבלים 1-3) לעומת גאמא שאז אתה תקוע בגלילות כל הזמן ויש שם די הרבה יצורים בקורס לעומת ממרם שבגלל שהמבחנים קלים מאוד אז יש הרבה אנשים סבבה

2.עתודה זה טוב, נכון שיש תואר אבל אתה מסיים את כל המסלול 3 שנים אחרי שאתה מסיים מבא אם אתה ממרמניק

3.לא יודע מה אנשים שמעו פה אבל ממרם עדיין תופס חזק בחוץ

אם אתה רוצה עוד פרטים על הקורס וכאלה דבר איתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טיפה אוף טופיק - אבל למישהו יש מושג מה לגבי ממר"מ ומתנדבים?

שמעתי כבר בכמה מקומות שלא נותנים למתנדבים להיכנס לממר"מ בגלל שאי אפשר להחתים אותם קבע,אבל כמה אנשים כבר אמרו לי שהם התנדבו והיו בממר"מ,ואין בעייה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתנדב ואז להתקבל לממרם אני לא יודע אם אפשר אבל אפשר לסיים את הקורס ואז לצאת מהצבא ואז להתנדב אבל זה שונה

יש לי חבר מאוד טוב שסיים איתי את הקורס ואז גילו משהו בלב שלו (הוא עכשיו על תרופות לכ החיים) ובגלל זה הוא יצא על 21 (לא שהוא רצה לצאת אבל זה מה שקרה) ויש לו אופציה להתנדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי עם הזיוני שכל.

כמו שאמרו- אתה הולך לצבא בשביל לשרת ולהגן על המדינה. כל אחד צריך לעשות את המקסימום שהוא יכול במסגרת יכולתיו (הן שכליות והן גופניות).

אם המקסימום שאתה יכול זה קרבי- לך על זה.

הצבא זה לא קייטנה ודיי עם השטות ש"אחרי זה תהיה מסודר בחיים".

קודם כל, זה לא נכון. זה בולשיט. שנית, זה לא טיעון רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתגייס זה טוב, נכון.

אבל נמאס מהדיונים המטומטמים האלה. מן הסתם- כן, עדיף ללכת למקום שגם יתרום לך משהו. אם הצבא מביא לך אפשרויות בחירה, תבחר את מה שהכי מתאים לך.

אבל הצבא זה לא איזה קניה בקניון. אתה הולך לשרת את המדינה. דיי עם ההסתכלות הצרה הזו של "מה הכי טוב לי".

שיעור המשתמטים לא מגיע ל 60%, לא יודע מאיפה הבאת את זה.

אני גם לא מבין מה הקשר. יש אנשים מטומטמים. יש גם אנשים שרוצחים וגונבים, אז לא צריך להגיד לאנשים לא לעשות את זה?

לעזעזל, יש פה אנשים ממש מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא צריכים להתגייס מתוך תחושה שהם הולכים לסבול או מחוסר רצון.

אם מישהו רוצה להתגייס עדיף שהוא ילך למקום שאליו הוא רוצה להתגייס ושם הוא ייתן את המקסימום.

אם הוא צריך להלחם על זה עם הצבא אז שילחם וישעה בעיות.

אף אחד לא צריך להתגיס כי הכריחו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, נראה לך שיש אנשים שמעדיפים להיות באיזור מסוכן? לטחון כמו חמורים? לסגור ?21

לא. הם עושים את זה כי הם מרגישים כי צריך.

נראה לך שיש אנשים שלא מעידפים ללכת הביתה ב 15 אלא ב 21?

לא. הם עושים את זה כי הם מרגישים שצריך.

מן הסתם עדיף ליצור אצל אנשים תחושת רצון ולא הכרח, זה הרבה יותר בריא ויעיל.

אבל כן- יש דברים שצריך לעשות לא כי רוצים אלא כי צריך.

מה יהיה אם כולם ירגישו שהם יתרמו מקסימום בתור מזכירות?

חוסר האחריות האישית של העם הזה מתחילה להיות מסוכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זו בעיה של הצבא שהוא לא גורם להאנשים להרגיש שצריך.

אי אפשר להאשים אנשים בזה שהם לא רוצים לעשות משהו שהם לא מרגישים שצריך.

אם באמת צריך, אז יש פה בעיה של חינוך שהממשלה והצבא צריך לתקן.

רק קוצץ אנשים ירגישו שהם יתרמו את המקסימום כמזכירות.

אנשים אוהבים אתגרים, ואוהבים להרגיש שהם באמת עושים משהו, לכן רק העצלנים שבעצלנים ירצו להיות מזכירות.

מה שכן, הצבא צריך לגרום לאנשים לרצות לשרת במקומות שהוא צריך, ולדעתי הוא לא עושה עבודה מספיק טובה בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...