קונה מחשב עוד 5 דקות!! - בעקבות DX10.1 - שווה לקנות 8800GTS או לא?? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב עוד 5 דקות!! - בעקבות DX10.1 - שווה לקנות 8800GTS או לא??

The_magament

Recommended Posts

בכל מקרה... כבר קניתי אותו...

אבל אולי אני יוכל להחליף עכשיו לפני שזה מגיע...

בכל מקרה, אין לי כוח לחכות 3 חודשים לכריס הזה ובינתיים להיות עם כרטיס מסריח...

לא שווה לקנות כרטיס מסך ב1600 ש"ח בשביל להינות ממנו חודשיים ואח"כ לבכות ממנו. קנה עכשיו כרטיס ממוצע או שתמתין עם שתצא סדרה 9.

^^ למה לבכות ממנו?? אם ייצא DX10.1 זה לא אומר שהכרטיס שלי יהיה חלש... והכרטיסים החדשים לא יהיו פי 2 יותר טובים ובטח שלא יעלו אותו מחיר.

אז מה אתה אומר, שכל מי שקנה בחצי שנה האחרונה כ.מסך DX10 הוא מסכן?? לא נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קונה אותו לפני חצי שנה מילא, אבל יש לך כרטיס מעולה שעומד לצאת תוך חודשיים, לפי דעתי שווה לחכות.

ות'אמת, הם יהיו פי 2 יותר חזקים,תקרא את המקורות בדפים הבאים. והמחירים שלהם יהיו כמו המחירים של סדרה 8. ולסדרה 8 תהיה ירידת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שתהיה סדרה 9? זה כולה שמועה וכבר כולם אומרים שתהיה סדרה 9 ועוד יש לכם תאריכים וחודשים? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :screwy:

פשוט הזוי.. אתם משחקים פה טלפון שבור ומטעים פה משתמשים שאחר כך יכולים לאכול אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שתהיה סדרה 9? זה כולה שמועה וכבר כולם אומרים שתהיה סדרה 9 ועוד יש לכם תאריכים וחודשים? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :screwy:

פשוט הזוי.. אתם משחקים פה טלפון שבור ומטעים פה משתמשים שאחר כך יכולים לאכול אותה

אמור לצאת בנובמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן... אנחנו יודעים, יש הרבה דגים בים....

אנטל אמורה לשווק מרובעי ליבה חדשים בסביבות נובמבר וגם אמורים, גם איתם הכל התחיל משמועות אז מה אתה אומר שזה לא נכון? כם משוווקת בקרוב (רחוק) חדשים, כל זה לא נכון ??????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממאמרים שקראתי, וורסיה 10.1 לא משנה דבר מבחינת חומרה אלא מבחינת ברירות המחדל - פיצ'רים מסוימים שהיו אופציה ב-10 הופכים לברירת מחדל ב-10.1 ובכל מקרה, מבחינת משחקים אין הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...