תגידו לי מזל טוב... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי מזל טוב...

kaisman100

Recommended Posts

תגידו לי מזל טוב קניתי מחשב חדש, ועכשיו אתם לא יכולים להתלונן שעשיתי בחירה גרועה (כמו אתמול)בגלל שהיא בערך לפי המפרט של האתר:

אז זה ככה:

מעבד: XP 1700+.

לוח אם:GigaByte.

דיסק קשיח: Maxtor 60 GB 7200 Rpm.

זיכרון: Micron 26 Mb DDR.

כרטיס מסך:Gee Force 3 64 DDR Ti 200 (מחברת hercules)או איך שכותבים את זה.

כרטיס קול: SB audigy.

כרטיס רשת: 10/100.

DVD: 16/48.

כונן 1.44: teac.

מארז: ATX 300Watt.

עכבר: ps/2 אופטי+גלגלת.

מקלדת: 108 מקשים.

רמקולים: 2 רמקולים+ סאב של Multimdia.

מסך:LG 995 ft 19.

תגידו לי איך זה בבקשה לי נראה שזה מחשב פגז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 2 רמקולים+ סאב רק שכחתי את החברה המדויקת

תאמין לי זה הרמקולים בין הטובים עכשיו הם מרטיטים לך את כל החדר

בייחוד עם הSUB זה מה זה גנוב

קניתי אותם בגלל הדי וי די והיציאה של הכרטיס GEE Force לטלויזיה ככה יהיה כמעט מערכת בחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב![glow=red, 2, 300]מזל טוב![/glow][move]מזל טוב![glow=red, 2, 300]מזל טוב![/glow][/move]מזל טוב![glow=red, 2, 300]מזל טוב![/glow][move]מזל טוב![glow=red, 2, 300]מזל טוב![/glow][/move]

תרגע! זה רק מחשב זה לא שהוא מתחתן או שנולד לו ילד :)

למרות שבשביל אנשים מסויימים המחשב הוא הבייבי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב !!!

הדפסת כבר הזמנות לרבע עוף ובורקס (המחשב גם מבשל ?) באולם ברחוב המסגר או בבת ים ???

האים אתה עושה למחשב ברית מילה עים רב או רופא ??? (אני מציע לקצוץ למחשב את כבל הספק !!!).

ואים זו מחשבית אז תערוך לה טקס חיטן כמו הערבים ותקצץ לה את ה CPU !!!!!

דן

:asthanos: :asthanos: :asthanos: :asthanos: :asthanos: :asthanos: :asthanos: :asthanos: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון: Micron 26 Mb .

כ"כ קצת? ;)

אמממ... זה לא אמור להיות Mb, זה אמור להיות MB.

b קטנה אומרת bit, וB גדולה אומרת byte, ככה שהאפשרות השנייה היא הנכונה.

ואני מהמר שאתה ולך על 256...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב!!!

איזה שיפור ענק לעומת המחשב הקודם!!!!!!!!

רק יש כמה דברים שצריך לשנות... רמקולים, ומהר! DVD יותר טוב , קח את ה-7VTX-H של ג'יגהבייט, ולא אחר, דיסק קשיח תחליף ל-40GB מהסדרה החדשה D740X, הוא הרבה יותר טוב. איזה עכבר? זה חשוב מאוד! ובנסוף, אולי תשקול להחליף מסך... אמנם ל- יש כמה דגמים מעולים, אבל בקטגוריית ה-19 אינץ' הם לא משהו... במחיר שלו אתה יכול לקנות 959NF הטוב ממנו מהרבה בחינות...

דבר אחרון, איפה אתה קונה?

תתחדש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב!!!

איזה שיפור ענק לעומת המחשב הקודם!!!!!!!!

רק יש כמה דברים שצריך לשנות... רמקולים, ומהר! DVD יותר טוב , קח את ה-7VTX-H של ג'יגהבייט, ולא אחר, דיסק קשיח תחליף ל-40GB מהסדרה החדשה D740X, הוא הרבה יותר טוב. איזה עכבר? זה חשוב מאוד! ובנסוף, אולי תשקול להחליף מסך... אמנם ל- יש כמה דגמים מעולים, אבל בקטגוריית ה-19 אינץ' הם לא משהו... במחיר שלו אתה יכול לקנות 959NF הטוב ממנו מהרבה בחינות...

דבר אחרון, איפה אתה קונה?

תתחדש!!!

אם הוא כבר קנה אז לא נראה לי שהוא יוכל לשנות את המפרט, אלא אם בא לו לסחוב שוב את המחשב לחנות ושם יסכימו להחליף לו רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מרוצה כי אתם מתלוננים רק על הדברים הקטנים כמו רמקולים וDVD

רמקולים: אין לכם מה לדאוג הם מעולים מחברה טובה מאוד פשוט שכחתי את השם זה חברה טובה

DVD: מה המצב אנשים? למי אכפת מדי וי די הכי טוב שיש, קניתי בגלל שהם חברה טובה, חיפשתי חברות מצוינות לדברים יותר חשובים במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...