המלצה למצלמה קומפקטית במיוחד עד 1300 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה קומפקטית במיוחד עד 1300 ש"ח

hosham

Recommended Posts

ה-F31 טובה יותר מה-F40, פרטים תוכל למצוא בדיונים קודמים.

ה-IXUS 75 היא די סתמית. אין לה יתרונות משמעותיים על פני הפוג'י, ולעומת זאת לפוג'י יש יתרון אחד גדול מאוד - איכות הרבה יותר טובה ב-ISO גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שהיא סתמית אתה יודע.. היא עדיין לא קנון 450 הפשוטה בטירוף.

ובלי להיכנס לפרטים טכנים היא בין הבודדות שעדיין מיוצרת ביפן. (בלי להתחיל ויכוח אם זה טוב או לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שהיא סתמית אתה יודע.. היא עדיין לא קנון 450 הפשוטה בטירוף.

זה שיש דגמים פשוטים יותר זה ברור, אבל בהשוואה ל-F31 היא סתמית.

ובלי להיכנס לפרטים טכנים היא בין הבודדות שעדיין מיוצרת ביפן. (בלי להתחיל ויכוח אם זה טוב או לא)

הנה משהו שכתבתי על הנושא הזה בעבר:

יש אנשים שארץ הייצור עושה עליהם רושם ולכן יש לנושא הזה ערך שיווקי, אבל לדעתי כשמדובר בחברות יפניות רציניות (כמו פוג'י, קנון, ריקו ואחרות) אין לזה הרבה משמעות. שהרי חברות כאלה לא יסכנו את המוניטין שלהן אם הן לא בטוחות לחלוטין באפשרות שלהן לייצר מצלמות איכותיות מחוץ ליפן. המפעלים שלהן מנוהלים באותה רמת סטנדרטים בדיוק, ללא תלות בארץ שבה הם יושבים. לא במקרה חברה כמו ניקון מייצרת מצלמה יקרה כמו ה-D200 בתאילנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי אם זה טוב או לא אבל אם ישאלו אותי למרות שאני יודע שזה לא משנה במה לבחור הייתי בוחר במוצר יפני רק לצורך ההרגשה.

וגם על זה יש מחלוקות הויכוח נסוב על אם המהנדס היפני אחראי יותר ממהנדס סיני לדוגמא.

אבל באמת הכל אותו הדבר, אם זה מיוצר פה או שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

boren, שמתי לב שאתה נעול חזק על ה - פוג'י F31. אני לא אומר שהיא לא טובה אבך בתור אחד שהתנסה בהמון מצלמות וקרא כל סקירה או מאמר מקצועי בתחום, אני יכול להגיד לך שיש עוד מצלמות טובות בעולם מלבדה שעושות עבודה לא פחות טובה, במיוחד לאנשים שמחפשים פוינט אנד שוט.

הפוג'י יחסית גדולה ומגושמת למצלמות כיס והקסיו הן בכלל לא רעות. יש לי קרובת משפחה, ללא שום ידע בצילום, שלקחה את הקסיו שקניתי לה לטיול באילת, היא צילמה 300 וכשהראתה לי את התמונות, נידהמתי מהאיכות שלהן (וזה להזכירך מצלמת מאוווד חבבנית) ומהחדות.

בשורה התחתונה, מצלמות כמו CANON SD-1000 או CASIO EX-S770 ויש גם את ה - CASIO EX-S880 החדשה, הן מצלמות טובות שמשיגות תמנות איכותיות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באור יום כמעט כל מפיקה תוצאות טובות. ההבדל הוא בתאורה חלשה. עם ה-F31 אפשר לצלם ללא ולקבל תוצאות הרבה יותר טבעיות ומחמיאות מאשר מצלמות כיס אחרות שדורשות שימוש בפלאש ישיר.

לגבי העוד כמה מילימטרים, עבורי הם חסרי משמעות לחלוטין. רק פותח הדיון יכול להחליט האם ה-F31 מספיק קטנה לצרכים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...