הערות על המפרט שהוצע (9000 שקל) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערות על המפרט שהוצע (9000 שקל)

דרקונשחור

Recommended Posts

אני יודע שכבר ביקשתי להרכיב לי מפרט, אבל על בסיס מה שהוצע לי באתר, הותאם לי בחנות המפרט הבא

מה שמאוד חשוב לי זה אמינות, אני לוקח את המחשב למקום שבו לא יהיה לי גישה לטכנאי או לתיקונים ולכן אני מעדיף להשקיע מעט יותר כסף אבל על חלקים יותר אמינים

לגבי המסך, בעוד כחודשיים אני יהיה בסינגפור, יפן וארה"ב, אם יש מסך אחר שמומלץ, אם אפשר לרשום לי אותו, ואני קונה אותו שם (ומוכר את שלי בארץ ב 80% מערכו)

על המחיר שקיבלתי 9000 ישנם עוד 5% הנחה על מזומן כך שהתשלום בפועל יהיה כ 8500 שקל

אם תוכלו להגיב ולהציע לי שינויים, (ושוב בדגש לאמינות החלקים בעיקר) ואיזה קירורים להוסיף למעבד ולמארז (שוב, כדי למנוע תקלות מיותרות עקב חום, למרות שהחדר מקורר תמיד 24/7 לטמ' של כ 25 מעלות)

תודה מראש

מעבד Intel 2 Quad Q6600 Box

לוח אם GIGABYTE GA-P35-S3

כונן קשיח Westren Digital WD3200KS 320GB

זיכרון G.Skill 2048MB (1024MBx2) 800Mhz CL5

כרטיס מסך BFG nVIDIA 8800GTS OC2 640MB PCIe

צורב GSA-H62N X18 DVD

ספק כח ThermalTake ToughPower 600W

מסך מחשב 19" L1953TR 2ms LCD

מערכת הפעלה Windows HOME PREMIUM 32Bit

בנוסף מארז פשוט ללא ספק

מחיר משוער 9000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מפרט בסדר גמור. אני לא הייתי לוקח משהו מעבר לGTS 320MB, וחוסך לא מעט כסף.

אני הייתי משקיע במארז נורמלי וקונה ספק זול יותר כמו ENERMAX LIBERTY 400. זה סך הכל יתקזז.

כולל מסך ומערכת הפעלה, זה לא כל כך נורא.

אני מציע שתבדוק בפורום מסכים אם המסך הזה אכן מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום שישי אני מזמין את המחשב...

מעבד Intel Core 2 Quad Q6600 Box

לוח אם GIGABYTE GA-P35-S3

כונן קשיח Westren Digital WD3200KS 320GB

זיכרון G.Skill DDR2 2048MB (1024MBx2) 800Mhz CL5

כרטיס מסך nVIDIA 8800GTS 640MB PCIe

צורב GSA-H62N X18 DVD

ספק כח ThermalTake ToughPower 600W

מערכת הפעלה Windows Vista HOME PREMIUM 64t

סך הכל מחיר לאחר הנחת מזומן 7600

לגבי הכרטיס מסך, כרגע יש לי מסך 19" L1953TR 2ms LCD

אבל מתכנן לשדרג כבר בעוד חודש חודשיים ל ''22 האם כדאי בכל זאת לרדת ל320 ולשדרג חלקים אחרים או להשאר עם המפרט הנוכחי

אגב. אני מקריית 8 ויש פה חנות שנקראת TMS, האם היא שייכת לחנות מהקריות, האם המבצע של OC בחינם עדיין בתוקף והאם הוא משתלם?

הכוונה שהחנות שיש פה בקריית שמונה היא חלק מרשת או משהו כזה של TMS? או שסתם זה אותו שם

בדקתי באתר של TMS ולא מוזכר כלום על קריית שמונה רק על המרכז

מה שיש פה בקריית שמונה זו מעבדת תיקונים והרכבה של מחשבים. מישהו מכיר או יודע אם יש או אין קשר בין שני החנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא "לרדת" ל320 כי הוא יציג אותם ביצועים.

הזיכרון מופרז ועדיף מאוד שתלך על 667 כי אם אתה מתכנן OC אתה גם ככה לא תגיע רחוק מדי עם Q6600.

ההבדל היחיד בOC שTMS יעשו לך לזה שאתה עושה בבית היא זה שהם יעשו אותו ולא אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שדיברת עם מי שנותן את האחריות שאתה יוצא בהצהרות כאלו (רמז קטן, זו לא החנות).

אתה טוען שרק שם יש מקצוענים(עד כמה הם מקצוענים או לא אין לי מושג). מי שלומד ממדריכים,קרוא מאמרים ואם יש צורך מבקש עזרה עם אנשים יכול להיות מקצוען לפחות באותה מידה כמו שמי שעושה לו OC שם(אגב זה מה שהרוב עושים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו לי את ה-OC אז מן הסתם הם יודעים מהם עושים אחרת לא היתי נותן להם..

בוא לא ניכנס לזה שוב פעם. אתה אמרת שדיברת עם היבואן שלהם איסטרוניקס ושהם אמרו לך שאין אחריות - אתה רק שכחת שגיא הבעלים הגיע לפה ואמר לך שאיסטרוניקס בכלל לא היבואנים שלך ככה שמה שאתה עושה זה סתם לשקר לאנשים שדיברת עם מישהו..אז די עם זה בבקשה..

בסדר..שיקרא מאמרים וכו,הם עדיין יותר מקצועים ועם ניסיון רב.

כל מי שיקרה כמה מאמרים יהפוך פתאום למקצוען אתה חושב? אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לא אמרתי שהם לא יודעים לעשות OC אלא שלא רק הם מומחים וכל אחד שיודע/ירכוש את הידע יכול לעשות לפחות באותה מידה של מקצועיות.

אני לא משקר בדבר ואם אתה מעוניין לבדוק תיצור קשר איתם ותבדוק בעצמך. הם אפילו ווידו את מקום החנות(קריית מוצקין), בעל חנות אינו אובייקטיבי כמו כל אדם בעל דעה ושכל יודע. בדיוק כמו שמוכר באייבורי יגיד לך "FX5200 כרטיס מצויין יריץ לך את כל המשחקים על הכי גבוה !".

תגדיר מקצוען. יש LVL של עושים OC שהם מקבלים על כל OC שהם עשו? יש לחך סולם חשיבות? שמאת על ציטים לעלות XP? :lol:

מקצוען מבחינתי הוא אדם שיודע מה הוא עושה.

אתה חושב שאנשים פשוט נולדים עם יכולת לעשות OC? או שהם לומדים בנסיון כשהם עושים את זה בפעם הראשונה או שהם קוראים מאמרים ולומדים, אין סודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזוב בצד את הויכוח הזה (למרות שאדם שעושה OC לפרנסתו ילמד איך עושים את זה אחרי 50 פעמים... וגם עם לא, הוא הרס, הוא ישלם ובישביל זה יש בית דין לתביעות קטנות במדינה!)

עדיף לי לעבור ל nVIDIA 8800GTS 320MB PCIe

או של BFG שבא כבר עם OC מהמפעל

נוסף על זה אני מתכנן לשדרג למסך 22 אינץ' בחודשים הקרובים, אז עדיין כדאי לי לקנות 320?

לגבי הזכרונות קיבלתי, אני יקנה 667

מה לגבי הלוח? יש משהו מומלץ בכסף שאני יחסוך מהזכרון והכרטיס מסך?

לגבי חיבורים אלחוטיים, מה מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזוב בצד את הויכוח הזה (למרות שאדם שעושה OC לפרנסתו ילמד איך עושים את זה אחרי 50 פעמים... וגם עם לא' date=' הוא הרס, הוא ישלם ובישביל זה יש בית דין לתביעות קטנות במדינה!)

עדיף לי לעבור ל nVIDIA 8800GTS 320MB PCIe

או של BFG שבא כבר עם OC מהמפעל

נוסף על זה אני מתכנן לשדרג למסך 22 אינץ' בחודשים הקרובים, אז עדיין כדאי לי לקנות 320?

לגבי הזכרונות קיבלתי, אני יקנה 667

מה לגבי הלוח? יש משהו מומלץ בכסף שאני יחסוך מהזכרון והכרטיס מסך?

לגבי חיבורים אלחוטיים, מה מומלץ?

[/quote']

תקנה את ה8800GTS320 הכי זול שתימצא ותעשה לו OC לבד או שיש בהפרש די זניח BFG שכבר בא עם OC מהמפעל.

22" מגיעים עם פאנל לא איכותי ועדיף לא להתקרב אליהם(בגלל זה המחיר הנמוך, יחסית). בכל מקרה ה320 מספיק בלי בעיה לרזולוציה שהמסכים האלו מספקים, בדר"כ(1680*1200 או משהו כזה). עד וכולל 1900*1200 היכולות של הכרטיסים(640 ו320)זהות.

אם אתה צריך תמיכה בDDR3 אז טוב יהיה P35C-DS3R אם לא צריך תמיכה בDDR3 אז P35-DS3R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס מסך , כן , בהחלט תעבור לBFG אבל לOC1 כי ההבדלים בין הOC1 לOC2 לא שווים את המחיר , בקשר למסך אני חושב שתשאר עם ה320MB , ואם אתה קונה מסך הייתי ממליץ על הDELL 2407WFP שהוא ממש ממש יקר אבל הוא המסך הכי מדהים שיש לדעתי... אבל אם אתה בעניין של מסך איכותי וזול הייתי ממליץ על הDELL 2007WFP או ה2007FP שבהחלט יספקו אותך...וזהו זה המפרט האולטימטיבי לדעתי...

הערה : אם אתה הולך על הDELL 2407WFP אז כדאי שתקנה 640MB בשביל לנצל הכל בצורה הכי טובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס מסך , כן , בהחלט תעבור לBFG אבל לOC1 כי ההבדלים בין הOC1 לOC2 לא שווים את המחיר , בקשר למסך אני חושב שתשאר עם ה320MB , ואם אתה קונה מסך הייתי ממליץ על הDELL 2407WFP שהוא ממש ממש יקר אבל הוא המסך הכי מדהים שיש לדעתי... אבל אם אתה בעניין של מסך איכותי וזול הייתי ממליץ על הDELL 2007WFP או ה2007FP שבהחלט יספקו אותך...וזהו זה המפרט האולטימטיבי לדעתי...

הערה : אם אתה הולך על הDELL 2407WFP אז כדאי שתקנה 640MB בשביל לנצל הכל בצורה הכי טובה :)

מלכוד 22...

אני רוצה לחסוך בכרטיס מסך כדי אולי להשקיע במסך עצמו

אבל כדי לנצל מסך איכותי לא מומלץ לחסוך בכרטיס מסך...

מישהו יודע כמה ה הDELL 2407WFP אמור לעלות בארץ וכמה בחו"ל (ארה"ב יפן או הונג קונג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...