עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

sa_ka

שלום רציתי לשאול מהי מערכת ההפעלה האחרונה לPPC

Recommended Posts

יש לחבר שלי PPC ואנחנו רוצים לדעת מהי המארכת הכי חדישה שאפשר להתקין עליו

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל עוד יש לו חיבורי FireWire אז אפשר להתקין עליו טייגר (10.4).

איזה דגם בדיוק יש לו?

נ.ב. רק שתבין, PPC זה סדרה של שאפל השתמשו בהם עוד מ-94 (מאז המעבר ממעבדים מבוססי 68000) ולכן זה לא אומר הרבה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לו PPC מלפני 4 שנים בערך השאלה איזה מערכת יצאה אחרונה לפני שלב הX86 (מעבדי אינטל)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך אפשר להתקין על PPC את טייגר שזה הגרסה האחרונה, זה תלוי באיזה דגם יש לו...

עדיין לא יצאה וגם לא תצא בשנים הקרובות שום גרסה שלא עובדת על מעבדי PPC.

אם אתה לא יודע איך לבדוק איזה דגם זה פשוט תכנס לתפריט תפוח בקצה העליון השמאלי של המסך ויש שם אופציה About this mac.

נ.ב. מה גרם לך לחשוב שאי אפשר לשים את הגרסה האחרונה על מחשב שהוא לא אינטל? אפל בכלל עדיין לא הוציאו גרסה חדשה מאז המעבר וגם הגרסה הבאה שתצא תתאים לשני הסוגים.

זה בערך כמו שתגיד שויסטה לא תרוץ על שלפני 2 Duo.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שעשית עם הויסטה לא נכונה בגלל סביבת העבודה של המעבד בPC ובמק עם מעבדי היא אבל במק עם מעבדי PPC יש סביבת עבודה שונה לכן רציתי לדעת

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההשוואה כן נכונה כי רק החליפו את המעבד כל המערכת הפעלה והתוכנות נשארו אותו הדבר.

המעבר ל היה שקוף לחלוטין מבחינת המשתמש פשוט יש דיסקים של המערכת הפעלה שמיועדים ל ויש דיסקים לPPC, אין שום גרסה שלא עובדת בכלל על ה PPC.

שני ההבדלים היחידים הם שאין סביבת קלאסיק אבל זה לא משנה לרוב האנשים, ושתוכנות שעדיין לא UNIVERSAL רצות יותר לאט על .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהה אוקיי אז כשאני לוקח אני צריך לוודא שהיא לא אלה לPPC אז צדקי בכך שאיני יכול לקחת את בדיוק אותו הדיסק ולהתקין גם על זה וגם על זה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל דיסק שתקנה בחנות יהיה ל PPC, דיסקים ל מגיעים (בצורה חוקית) רק עם מחשבי וניתן להתקין אותם רק על הדגם שקנית.

כשלאופרד תצא עוד חודשיים בערך אז כל הדיסקים RETAIL שלה יתאימו לשני הסוגים, כמובן שדיסקים שהגיעו יחד עם מחשב חדש יתאימו רק לדגם שלו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אההה אוקי תודה רבה עזרת לי מאוד וכנראה שאתה באמת ד"ר ;)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם מדובר ב-G4 דור ראשון מהירות 450MHZ, אז הייתי ממליץ להתקין דווקא את מערכת "פנתר" 10.3.9 פחות כבדה מטייגר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דווקא לאמא שלי יש מחשב כמעט בול כמו שאתה מתאר וטייגר רצה עליו סביר בהחלט (עם תוספת זכרון), אבל הבן-אדם פשוט לא מוכן לומר איזה מחשב זה...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעבודה שלי המקים האלו לא סחבו את טייגר, עד שהחליפו מערכת לפנתר.

לדעתי יש לו G4 דור ראשון/שני, כי הוא כתב 4 שנים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לשנייה היה נדמה לי שאתה צודק אבל אז חיפשתי בגוגל ומסתבר שלפני 4 שנים כבר היה iMac 1 Ghz, ו-Power Mac היה כבר דואל 1.42.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לשנייה היה נדמה לי שאתה צודק אבל אז חיפשתי בגוגל ומסתבר שלפני 4 שנים כבר היה iMac 1 Ghz, ו-Power Mac היה כבר דואל 1.42.

וואלה... שכחתי מהדגמים האלו. :kopfpatsch:;)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא נורא קורה... ;)

בקשר להבדלים בין המחשבים שלך בעבודה לבין המחשב של אמא שלי:

אמא שלי סופרת ומתרגמת שעובדת על קווארק אקספרס, בעבודה שלך אם אני לא טועה עובדים עם תוכנות קצת יותר כבדות נכון?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close