RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES??? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES???

NIR-T

Recommended Posts

למה אתם סוטים מהוויכוח על איזה חנות טובה?

כל אחד עם ההתנסות שלו...לי גם לא הייתה התנסות טובה עם פנדה...יש לי זכות לקבוע עליהם דיעה! וגם ל MARZZ...אלא אם כן הוא באמת מדבר מתוך שמועות ולא מניסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מדבר איתך על RADEON 9500 PRO

לGIGABYTE אין בארץ את זה...אז זה לא קשור. ומה רע בהם?!

יש לך השוואה מוכחת שלמשל ביצועים של ATI RADEON 9500 PRO יותר טובים מאשר של HERCULES 9500 PRO?

או להיפך? לדעתי מה שיותר זול יותר טוב...אני לקחתי HERC כי זה מה שהיה במלאי - וזהו...לי היה כרטיס 4MX 440 של INNOVISION שזאת חברת קבר, לפחות נחשבת לכזאת, והייתי מאוד מרוצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הזול ביותר. בקיצור מוחלט לכל הדיון הזה.

חנות טובה? כל חנות והבעיות שלה. הדובים שולטים מבחינת מחירים, אבל הם מאחרים עם ההזמנות.

נגיד שאני יקח את הכי זול שזה של איי טי איי לא בריטייל, אבל למה לי להסתכן בכך שיקרה לכרטיס משהו שלדברי מפיסטו

חם מאוד בתוך המארז שלי, ולעומת זאת יש כרטיס עם יותר טוב שזה מה שאני צריך.

אני חשבתי בכל מקרה לעצתו של חברי, שהיא: אני יקנה באמת את הזול ביותר ונכון שחם מיי במארז, אז אני ארכוש גם

מארז יותר גדול ויבנה עליו כמה מאווררים.

ובלי שום קשר - למנהלים בבקשה שימו לב שאנשים לא יעברו נושא, בפעם הראשונה מילא כשדיברו על צורך במסכים לא שמתי לב,

אבל בפעם השניה כשדיברו על החנויות ואמינותם זה היה יותר מעצבן, מה כבר רצינו - לדעת מה יותר שווה ההרקולס

או האיי טי איי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור טוב יותר? זה לא רק זה, וזה גם לא כ"כ קיצוני. אני מאמין שלHercules חבילת באנדלים גדולה יותר מלשאר חברות הצד השלישי אשר יוצרות את הכרטיס, אבל תאמין לי שאת ה100-200שקלים הללו שאתה מוסיף בשביל כרטיס שלהם, אתה לא תקבל רק טוב יותר. ואני גם דיי בטוח שמערכת הקירור אשר לR9500P מתוצרת Hercules היא בעלת הפרשים כ"כ גדולים מביצועיה של זו מבית ATi ושאר החברות.

עקרונית, חום לא ישפיע עד"כ על כרטיס מסך שלא עבר OC ולא דורש טוב יותר. אבל נגיד ואתה במצב הכי קשה, חום עילאי- גם הHercules לא יעמוד בפני זה. את זה אני יכול להבטיח בוודאות רבה. ובקיצור, אין OC והטמפ' של פנים המארז לא עד"כ גרועה- אז קרא שוב את ההודעה האחרונה שלי. היא מסכמת הכל ומכריזה על הדברים הנכונים ביותר למצב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...